fbpx

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

Тиждень з 11 по 17 число обіцяє бути мінливим, але на кращу сторону. Астрологи розповіли, що нас з вами чекає в цей час і як потрібно поводитися, щоб не злякати пані удачу.

Насамперед варто відзначити, що 15 числа Меркурій, нарешті, позбудеться ретроградності. Що добре позначиться на спілкуванні, фінансовій сфері, коханні та практично всіх сферах життя. На початку тижня можуть бути труднощі, але дзеркальна дата 9 числа допоможе їх подолати.

Овен

Астрологи вважають, що якщо Овни докладуть максимум зусиль, то в цей період у них на одну виконану мрію стане більше. Потенціал цих людей все ще величезний, але вони можуть сумніватися в собі. Робити цього, само собою, не потрібно. В якихось нових справах і проектах шанси на успіх будуть приблизно 50 на 50. з цієї причини астрологи радять фокусуватися на чомусь вже розпочатому і вимагають завершення.

Телець

Тельцям варто зайнятися цього тижня оптимізацією робочого процесу. Настав час викинути з нього все зайве, зайнявшись лише найнеобхіднішим. У принципі, те саме можна сказати і про любов. У відносинах потрібно позбутися всього, що їх робить менш міцними. Це гарний час для того, щоб попросити вибачення у улюбленої людини, друга, батьків.

Близнюки

Лінь і прокрастинація — найнебезпечніші вороги для Близнюків, які тільки можна знайти. У жодному разі зараз не можна йти з приводу свого небажання займатися справами. Розваги зачекають, а ось робота немає. Потурати поганим звичкам не можна, бо вони тут знайдуть безроздільну владу над свідомістю Близнюків. Якщо тримати себе в руках, то тиждень буде стабільним і продуктивним, особливо в кінці.

Рак

У Раків у любовній сфері не очікується великих і спонтанних змін. Також тиша та гладь буде й в роботі з бізнесом, але зараз точно не можна розслаблятися, думаючи, що все погане обійшло їх стороною. Потрібно дивитися в обидва і бути на чеку «двадцять чотири на сім». Хороший спосіб перемогти депресію та апатію цього тижня — прибирання будинку. З її допомогою настрій і енергетика суттєво покращаться.

Лев

Левів можуть очікувати труднощі в спілкуванні і в стосунках з улюбленою людиною, але, як то кажуть, не впізнаєш горя — не впізнаєш і радості. Потрібно бути готовими до того, що доведеться періодично переживати, засмучуватися. Головне тут – не заглиблюватися в самоаналіз і самокопання. Це гарний тиждень для локальної зміни обстановки, для усамітнення, спокійного відпочинку вдома.

Діва

Дівам у жодному разі не можна змінювати далекосяжні плани. В іншому випадку вони можуть зірватися. Дівам часто може здаватися, що оточуючі люди лукавлять і прикидаються, але це не завжди буде правдою. Інтуїція і хвалена проникливість Дів можуть дати осічку з 11 по 17 вересня, особливо на початку тижня. З 15 числа ці здібності почнуть приходити в норму після довгого енергетичного застою Меркурія.

Терези

Терезам цього тижня варто займатися частіше домашніми справами: прибиранням, ремонтом, перестановкою меблів, покупками, приготуванням. Дуже хорошим способом розслабитися буде спілкування з домашніми тваринами, догляд за рослинами. Терези можуть стати трохи більш сентиментальними. До певного рівня це буде безпечно, але йти з головою в думки про минуле, само собою, зараз не краща ідея.

Скорпіон

Вересневі зірки та планети будуть задоволені, якщо Скорпіони перестануть шукати винних у своїх невдачах. Настав час стати трохи мудрішим. Астрологи та експерти сайту dailyhoro.ru також радять не ігнорувати прохання про допомогу зі сторони колег та близьких людей. Що стосується любові, то в цій сфері Скорпіонам краще покладатися не на зовнішню красу, а на душевну. Доброта править світом.

Стрілець

У роботі та бізнесу, так само як і в домашніх справах, Стрільцям знадобиться методичність, спокій і посидючість. Кидати на півшляху якісь проекти точно не можна. В спілкуванні з людьми будь-якого віку і статі не варто надумувати собі того, чого немає. Так, з 11 по 17 числа можлива поява різних подій, що вибивають із колії, але Стрільці зможуть встояти і залишитися непохитними в боротьбі проти найскладніших проблем.

Козеріг

Серед Козерогів нерідко зустрічаються перфекціоністи. Цього тижня їх може стати ще більше, тому астрологи рекомендують пам’ятати про те, що краще найчастіше ворог хорошого. Якщо щось не вдається зробити на п’ятірку з плюсом, то і не потрібно переживати через це. Можливо, потрібно дати собі невеликі послаблення, інакше через нерви життя перетвориться на пекло.

Водолій

Навколо Водоліїв буде багато людей, які почнуть каламутити воду, тож представникам даного Знаку доведеться дивитися в обоє і перестати бездумно довіряти всім підряд. Настав час для виходу із зони комфорту, підвищеного рівня самостійності та відповідальності. Будь-які дані раніше обіцянки доведеться виконати, інакше постраждає карма і зникне удача.

Риби

Що стосується Риб, то в їх випадку надмірна активність може виявитися безрезультатною. Вирішення багатьох проблем (але не всіх) перебуватиме на поверхні. Не потрібно шукати у всьому, що відбувається, якийсь прихований зміст, адже його просто може не бути. Простота мислення і оптимізм — ось дві найкращі якості характеру для людей цього Водного Знаку. Це гарний час, хоч і не зовсім простий. Риб чекає успіх у роботі та любові.

You cannot copy content of this page