fbpx

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 вересня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Багато планів у ці дні доведеться переглянути докорінно. Необхідно вибрати правильну стратегію та тактику в особистих та ділових взаєминах. Напруга на роботі може зрости, воно буде пов’язане зі збільшенням навантаження за незмінності зарплати. Будьте обережні з документами та людьми, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, а й на дрібниці.

Телець

Початок тижня – вдалий час для реалізації планів та задумів. На роботі ви можете досягти успіху. А ось в особистому житті варто пригальмувати і усвідомити проблему. Можливо, ваше сприйняття ситуації зміниться, і вирішення питання вимагатиме зовсім іншого підходу. Бажано, щоб емоції не були на заваді у вашій діяльності.

Близнюки

Не втрачайте віри в те, що ви робите, в те, що ви любите, і в те, що мрієте. Зірки кажуть, що ви наближаєтеся до заповітної мети. Навіть якщо вам здається, що це не так і перешкод надто багато. Незабаром ви досягнете свого. Все влаштовується якнайкраще. Ви відчуєте щастя та гармонію, знайдете сенс та радість життя. На вас чекають позитивні зміни.

Рак

На початку тижня можливий певний збій у планах, а заразом – у почуттях та настрої. Проте, вже до середовища перед вами відкриються нові можливості. Так що ви маєте право розраховувати на приплив енергії та гармонізацію внутрішнього світу. Ваша загострена проникливість сприятиме професійним успіхам. Субота – один із найкращих днів тижня, скористайтеся сприятливим моментом, щоб відпочити.

Лев

Цей тиждень дуже вдалий у плані кар’єри. Можуть надійти привабливі ділові пропозиції. Також дуже можливі знайомства з корисними людьми. Якщо ви будете зосереджені та уважні, то вам забезпечено успіх на роботі, причому такий, на який ви навіть не розраховували. Знайдіть рівновагу в собі, погуляйте у вихідні на самоті парком або набережною.

Діва

Цього тижня ви порівняно легко вирішите всі питання, відкладені в довгу скриньку, настав час показати, чому вас навчило життя. Однак будьте обережні, не піддавайтеся спокусі піддати жорстокій критиці все і вся. Особливо шкідливо нападатиме на колег, та й друзі вам дякую не скажуть. Спробуйте себе в чомусь новому, незнайомому для вас, але нічого про це не кажіть іншим, доки повністю не будете впевнені у власних силах.

Терези

Цей тиждень може виявитися багатим на зустрічі та побачення. Майже всі вони принесуть вам задоволення. Зараз дуже сприятливі поїздки, відрядження та початок подорожей. Не забувайте чергувати роботу з відпочинком. У вихідні приділіть увагу собі та тим, кого ви любите.

Скорпіон

Тепер ви зможете реалізувати будь-яку ідею. Зірки обіцяють вам успіх у діловій та в любовній сферах. Не пропустіть чудовий шанс зміцнити своє становище на кар’єрних сходах, а то й зробити ще кілька кроків. Вихідні краще присвятити сім’ї та дому, тим, кого ви любите, вам під силу гармонізувати простір навколо вас.

Стрілець

Основну частину часу поглине робота. У понеділок бажано поставити перед собою чітку мету і слідувати їй, цей день може виявитися цікавим та насиченим подіями, важливо правильно розподілити сили та енергію. Середина тижня – чудовий момент для створення фундаменту майбутнього просування кар’єрними сходами. У вихідні можливі зміни, давно настав час позбутися старіння.

Козоріг

Відпочивайте, поки є можливість. Такої можливості немає? Тоді майте на увазі, що у тих, кому доведеться працювати, кульгатиме дисципліна. Вам вкрай важко буде зосередитися на поточних справах, а про нові проекти й говорити нічого. Наприкінці тижня не варто зациклюватися на сімейних проблемах, спроба з’ясування стосунків не лише не прояснить ситуацію, а й забезпечить скандал. Краще просто взяти паузу, все якось вирішиться само собою.

Водолій

Найближчими днями з’явиться багато можливостей, але збільшиться кількість обов’язків, особливо це стосується роботи. Виявляйте рішучість та активність буквально у всьому, і тоді пані Фортуна буде до вас дуже прихильна. Наприкінці тижня постарайтеся відпочити і не робити нічого важливого, тому що ваші грандіозні плани можуть здійснитися з точністю до навпаки.

Риби

Гарний тиждень для народження нових ідей та сміливих проектів. Незапланована зустріч може призвести до укладання вигідної ділової угоди або стати початком бурхливого роману. Прислухайтеся до зауважень та порад колег та друзів. Вам необхідно шліфувати свій професіоналізм, на лаврах спочивати ще зарано.

You cannot copy content of this page