fbpx

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 червня 2023 для кожного знака зодіака

Овен

Цього тижня не варто розкидатися по дрібницях або намагатися встигнути переробити всі справи відразу, це лише гальмуватиме роботу. Не бійтеся говорити “ні”, це лише додасть вам значущості. Якщо вам доведеться зіткнутися з недоброзичливістю, не відповідайте тим самим. Випромінюйте позитив. Наприкінці тижня вам доведеться розриватися між кар’єрними устремліннями та внутрішньосімейними інтересами. У неділю добре б вирватися з рутини повсякденності та кудись поїхати.

Телець

Цей тиждень подарує вам нові сили для досягнення поставленої мети. Однак діяти треба рішуче. Сумніви слід відкинути. У п’ятницю поїздки не принесуть очікуваних результатів, краще присвятити цей день звичним маршрутам та звичайній роботі. У суботу бажано не вступати в конфлікт з оточуючими людьми відкрито, погоджуйтесь та продовжуйте спокійно робити все по-своєму.

Близнюки

Ви зможете досягти того, про що мріяли, причому на це не доведеться витрачати багато зусиль. Якщо можете витримати важливу позицію, то ваші плани втіляться в життя. Ви зможете встигнути багато, практично все у вас виходитиме, а, отже, зросте ваш добробут. Ви станете набагато незалежнішим і, можливо, щасливішим.

Рак

Використовуйте цей тиждень для отримання нової інформації та знань. Звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас. Більше впевненості у власних силах, зберігайте емоційну рівновагу. З близькими людьми постарайтеся не дратуватися, виявіть терпіння і не поспішайте події. У п’ятницю добре було б влаштувати зустріч із друзями чи романтичне побачення.

Лев

Леви цього тижня будуть особливо мрійливими. Вам би не зашкодила обережність, адже мрії можуть реалізуватися, і що ви тоді робитимете? Зосередьтеся на головній справі, тоді ви багато встигнете. Події, які відбудуться з вами у четвер чи п’ятницю покажуть, що будь-які психологічні комплекси переборні, якщо у скрутну хвилину звернутися за допомогою до друзів. Вихідні варто провести весело, за містом, влаштувавши пікнік із масою гостей.

Діва

Ви будете у центрі подій із самого початку тижня. Що, можливо, і приємно, але дещо недоречно, тому що вам би хотілося тиші та усамітнення. Успіх у професійній діяльності принесе розумний консерватизм та вірність старим звичкам. Ситуація має стати чітко сприятливою до середини тижня, що знайде конкретне вираження зростання матеріального добробуту. Вразливими сторонами загрожують виявитися сфера відносин із родичами та ступінь вашої поінформованості.

Терези

Цього тижня ви будете в хорошому настрої, завдяки цьому все намічене буде виходити з першого разу. Удача не пройде повз вашу професійну діяльність та особисте життя. Тільки будьте обережнішими з авантюрними ідеями та пропозиціями. У четвер настане сприятливий момент для відвертої розмови з кимось із близьких. Потрібно чимало зусиль і часу, щоб вирішити дрібні проблеми, що накопичилися. Приділіть достатньо уваги своїм дітям.

Скорпіон

Тиждень обіцяє бути щедрим на гроші, кохання та приємні зустрічі. Бажано зайнятися освоєнням чогось нового, це дозволить розширити як ваш кругозір, так і ваші можливості та повноваження. Не бійтеся проявити відкритість і прийняти, можливо, не зовсім традиційну для вас точку зору. Давно назріле питання буде нарешті вирішено, що викличе довгоочікуване полегшення. Постарайтеся продати все намічене, поки складається сприятлива для вас ситуація.

Стрілець

Ось, нарешті, і настав довгоочікуваний добробут. Цей тиждень обіцяє пройти винятково вдало. Можливо, налагодяться стосунки, які ви вважали зруйнованими. На роботі починають здійснюватися давно задумані плани та проекти. Ваша здатність швидко вникати у ситуацію і не менш швидко брати її під контроль викличе загальне підбадьорення. Намагайтеся розкрити свої різноманітні таланти, особливо у сфері спілкування.

Козеріг

Настає тиждень комфортного відпочинку чи неспішної роботи. Жодних авралів не передбачається. Намагайтеся приділяти більше уваги собі та створенню обстановки, що відповідає вашим уподобанням. Настає період зміни вашого світовідчуття, ймовірна переоцінка духовних цінностей, яка відіб’ється на вашій долі. Не підпускайте до себе зневіри, і вже в жодному разі не шкодуйте себе, прислухайтеся до критичних зауважень і порад, хоча б для того, щоб не пропустити чогось важливого для себе. Близькі люди підтримуватимуть ваші починання.

Водолій

Схоже, настав момент, коли варто щось змінити, а не чіплятися за стереотипи. Для того щоб процес йшов поступово, варто почати із зовнішності. Мінімальні зусилля – і ось уже ваш образ виблискує новими фарбами. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції та остаточно вирішіть, у якому напрямку і з ким ви хочете йти далі. У вихідні дні у вас може з’явитися потяг до усамітнення.

Риби

Цього тижня не слід кидатися в крайнощі, уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він обіцяє підказати правильне рішення. У понеділок та вівторок рекомендується зосередитись на рутинних завданнях, не намагайтеся ставити перед собою глобальні цілі. У четвер варто продемонструвати начальству ваше вміння працювати та брати ініціативу на себе. У вихідні дні багато чого стане на свої місця, покращаться стосунки з близькими людьми.

You cannot copy content of this page