fbpx

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Червень у самому розпалі. Сприятливий час триває, нехай погода не скрізь приємна і тепла. Астрологи розповіли, чим буде гарний цей тиждень, а також дали корисні поради всім Знакам Зодіаку про те, де і як шукати удачу. Цей тиждень обіцяє бути динамічним і в деяких випадках непередбачуваним.

Тим не менш, вона буде сприятливою, але тільки для тих, хто може і вміє планувати справи, а не втекти попереду паровоза. Експерти вважають, що це ідеальний час для будь-яких справ, але будьте обережні, оскільки в суботу починається ретроградний рух Сатурна.

Овен

Це вкрай важливо, оскільки в нових життєвий етап потрібно входити чистими. Не можна докоряти себе за помилки минулого. Дуже важливо відпустити образи на самих себе, інакше життя прийме далеко не найприємніший оборот. Ще астрологи нагадують, що під час найсильнішого Меркурія краще — ворог хорошого. Немає жодного приводу думати інакше. Якщо хочеться зробити щось бездоганно, цей перфекціонізм краще подолати, адже розчарування будуть сильними.

Телець

Навколо Тельців буде чимало людей, які почнуть «каламутити воду», будувати підступи, брехати, лицемірити. Це не дуже приємно, але з іншого боку, це добре, тому що можна буде легко зрозуміти, хто друг, а хто ворог. Тільцям треба уважно стежити за оточуючими. Цього тижня все ще можна виходити із зони комфорту, розширювати вплив і робити щось нове, однак, краще робити це трохи обережніше. Надмірна активність та надмірні ризики можуть виявитися безрезультатними, а також більш небезпечними для самопочуття.

Близнюки

Близнюкам необхідно пам’ятати про обережність, незважаючи на те, що їхній головний покровитель у лиці Меркурія максимально сильний у їхньому знаку Зодіаку. Це той тиждень, на якому потрібно буде проявляти максимальну активність. Шукати прихований зміст у всьому, що відбувається зараз, точно не варто. Натомість краще намагатися дивитися на світ об’єктивно, без прикрас. Важливо бути самими собою і не привертати зайвої уваги поганими вчинками. Важливо дарувати людям посмішки, сміх, а також підтримку.

Рак

Ракам цього тижня везтиме, але, на жаль, енергії може не вистачати на всі справи і на розваги після роботи. Особливо важливим це буде в понеділок. Ще експерти вважають, що в період з 12 по 18 червня потрібно дивитися на все, що відбувається зі сторони і робити відповідні висновки. Раки зможуть побачити щось дуже важливе, якщо налаштуються на те, щоб побути просто спостерігачами. Їм відкриється дуже важлива істина.

Лев

На жаль, все хороше колись закінчується. 17 червня Сатурн стане ретроградним, що дуже погано позначиться на вмінні Львів переживати труднощі. Це означає, що з 17 числа важливо приймати підтримку зі сторони близьких і друзів. Гордість краще відсунути в сторону. Можна залишатися в самій гущі подій, але періодично змінювати обстановку, щоб не перегоряти і не піддавати свою психіку потужним негативним впливам з боку.

Діва

Дівам варто цього тижня зробити ривок у бік мрії. Досить сидіти на місці і безглуздо чекати. З понеділка по п’ятницю очікується вкрай сприятливий час для будь-якого виду роботи. Дівам просто необхідно вирвати перемогу з чіпких лап ворогів. Не виключено, що доведеться стати хитрішими. Діви розумні і розважливі, тому зможуть знайти вихід із будь-якої ситуації. Астрологи вважають, що багато Дів зможуть знайти втрачені раніше речі, причому вже на початку тижня.

Терези

Терезам потрібно боротися за місце під сонцем, адже це їхній час. Вони нерідко зустрічатимуть на своєму шляху людей, які вважають себе вічно правими. Звертати увагу на персон із завищеною самооцінкою не варто. Натомість краще сфокусуватися на спілкуванні з кимось приємним, добродушним, відкритим, турботливим і простим. Не варто також чинити необачно. Краще зважувати кожен крок.

Скорпіон

Сказати, що період з 12 по 18 число сприятливий, значить не сказати нічого. Це час, коли Скорпіони можуть здобути щастя в будь-якій із сфер життя. Потрібно лише простягнути руку. Це чудовий час для того, щоб спробувати помінятися зсередини, змінити мету в житті, спробувати поглянути на звичні речі під іншим кутом. Також цього тижня можна вирушати в далекі подорожі, знайомитися з людьми, шукати нову роботу і нові захоплення.

Стрілець

Стрільців чекає успіх, але він може дуже легко піти — точно так, як і прийшов. Це вкрай важливо зараз, оскільки планети і зірки знаходяться в такому положенні, при якому недбало кинуте слово може стати причиною великих проблем. Життя Стрільців прийде до тієї точки, до якої має прийти. Їм потрібно слідувати за інтуїцією, не забуваючи про логіку та особистий досвід. Крайності неминуче призведуть до регресу в будь-якій із сфер — будь то любов чи робота.

Козеріг

Не виключено, що в житті Козерогів з’явиться якась нова змінна — нова людина, нові турботи, нове кохання, натхнення і так далі. Що саме це буде, сказати заздалегідь не можна, але те, що важливий елемент з’явиться, сумнівів майже немає. Пошуки щастя відбуваються не тільки на роботі, але і вдома, коли ми лежимо на дивані і розслаблюємося. Козерогам буде складно залишитися в програші, але вони можуть програти, якщо вони звузять фокус уваги до якоїсь однієї проблеми. Потрібно дивитися на світ ширше.

Водолій

Починаючи з суботи Водоліям сильно заважатиме в цьому плані Сатурн, тому потрібно постаратися закінчити всі важливі справи до п’ятниці. Ще Водоліям потрібно бути частіше спостерігачами, адже люди навколо можуть говорити дуже важливі речі, а також поводитися не зовсім передбачувано. Астрологи вважають, що невдачі в одній сфері стануть підмогою до успіху в інший, але лише до 16 числа включно.

Риби

Риб цього тижня зустрічатимуть «по одязі». Це означає, що потрібно виглядати максимально презентабельно, якою б не була зустріч — діловою, романтичною чи якоюсь іншою. Це допоможе зрозуміти, над чим варто попрацювати, а також усвідомити, яка поведінка найбільш корисна з точки зору спілкування, любові, роботи. Навколишні люди чекатимуть від Риб добра та уваги. Астрологи радять Рибам подарувати це всім без винятку. Не варто бути вибірковими в плані добра.

You cannot copy content of this page