fbpx

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Починається новий тиждень грудня. Новий рік все ближче і ближче, тому напруга може наростати. Астрологи розповіли, як впоратися із труднощами даного періоду представникам кожного із Знаків Зодіаку.

Це буде відносно сприятливий тиждень у плані астрологічних подій, але негаразди приходитимуть через переходи Меркурія і Венери в Знак Козерога. Їхній вплив устаканиться, тому жити стане трохи простіше. Більше того, цього тижня відзначається максимум потоку Гемініди, який частково нівелює негатив, що породжується Меркурієм.

Овен

Якщо не фільтрувати вхідну інформацію і вірити всім на слово, життя може досить швидко перетворитися на тотальний кошмар. З надлишком поганих звісток і поганої інформації може суттєво зрости тривожність, яка погіршить психологічний стан і негативно вплине на енергетику, імунітет, силу волі. Овнам потрібно стати найкращою версією себе, діючи тільки за сумлінням і відкидаючи геть усе, що може хоч якось нашкодити здоров’ю — шкідливу їжу, куріння, перевтому.

Телець

Сила полягатиме в уменні зберігати секрети і вмінні розповідати стороннім тільки то, що вони ніяк не зможуть використовувати проти самих Тельців. У середині грудня буде корисно займатися тим, що Тельці дуже довго відкладали потім. Настав час розібратися з боргами та невиконаними обіцянками. Це дуже благотворно позначиться на кармі та удачі, що перед настанням Нового року вкрай важливо.

Близнюки

Близнюкам через слабкого Меркурія буде складніше добиватися поставленої мети. Виконати всі заповітні бажання їм допоможе максимум зорепада Гемініди, радіант якого, до речі, знаходиться в області сузір’я Близнюків. Це означає, що люди даного Знака, ймовірно, стануть найудачливішими на планеті в період із вівторка по п’ятницю. Щоб успіх не пішов геть, доведеться бути добрішим і навчитися забувати образ. Помста – доля недалекоглядних людей, так що краще сфокусуватися на добре.

Рак

Не виключено, що в період з 12 по 18 число Раки зможуть зустріти на своєму шляху дуже важливих людей, які відіграють далеко не останню роль у становленні щастя, але станеться це в далекому майбутньому. Словом, цей тиждень багатий на долоносні зустрічі, тому варто бути трішки уважніше до події.

Лев

Левам у ці сім днів доведеться переглянути багато аспектів свого життя. Ці люди вдаряться у філософію і почнуть згадувати про минуле, але дуже важливо не йти з головою в негатив. Ці люди зможуть все встигати і виявляти найкращі результати. На жаль, енергії буде вічно бракувати, тому краще не перевтомлюватися і більше відпочивати. Це допоможе не зникнути духом і не зламатися ментально під час зустрічей з неприємностями.

Діва

Настав час зробити щось значуще для себе і для своїх близьких. Наприклад, можна витратити частину часу і засобів на зміцнення здоров’я або на огляд у лікарів, здачу аналізів. Можна витратити частину грошей на подарунки близьким. Кінець тижня може стати часом метань і тривог. Можливі нестикування та різкі зміни планів.

Терези

У цей період Всесвіт може бути мстивим, тому необхідно дякувати йому за все те, що відбувається. Не варто шкодувати про минуле і лаяти себе за помилки. Те, що було, давно минулося. Тепер настав час спрямувати погляд уперед. Зірки та планети допоможуть Терезам відокремити важливе від напускного, тому людям даного Знака вдасться розставити пріоритети правильно.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно гармонізувати простір навколо себе, причому максимально швидко і терміново. Також корисно робити генеральне прибирання в ці сім днів і переставляти меблі. Якщо ніхто з домочадців не хоче цим займатися, насідати на них і змушувати щось робити точно не потрібно. Це гарний час для романтичного відпочинку разом із другою половинкою.

Стрілець

Стрільцям у період з 12 по 18 число вдасться знайти відповіді на цікаві їхні питання. Можливо, до них повернеться фортуна, але важливо пам’ятати, що зараз удача не посміхається двічі. Якщо з’явиться шанс стати успішнішим у якійсь сфері, доведеться ним скористатися, щоб уникнути жалю в майбутньому. Не виключено, що Стрільці можуть раптово втратити інтерес до того, що дуже сильно люблять — до хобі, роботи, розваг. На щастя, це тимчасове явище.

Козеріг

Не треба тільки розповідати нікому про свої плани, що Козероги вміють і практикують. Розмірковуючи про плани на всі почуття можна звернути енергію Всесвіту проти себе. Ніхто не повинен знати, чого хочуть Козероги і які їх плани на найближчі сім-десять днів. Наближаються свята, тому потрібно все робити добре і швидко.

Водолій

Не виключено, що представників даного Знака здолає внутрішній занепокоєння, але зіркопад Гемініди посприяє якнайшвидшому очищенню свідомості Водоліїв від усього найгіршого. Астрологи повідомляють, що в період з 12 по 18 число людей даного Знака необхідно якнайбільше спілкуватися з людьми, які добрі і позитивні, відкриті і здатні піклуватися.

Риби

Потрібно правильно вибирати своє оточення, тому що від нього залежатиме як мінімум половина успіху. Також астрологи радять знайти баланс між роботою та відпочинком. Це дуже важливо, оскільки перевтома негативно позначиться на продуктивності. Ще варто пам’ятати, що під лежачий камінь вода не тече — якщо не діяти і чекати біля моря погоди, життя швидко перетвориться на чорну смугу, а від мотивації не залишиться і тіні.

You cannot copy content of this page