fbpx

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: на кого чекає нове знайомство, а у кого зліт у кар’єрі

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями.

Цей тиждень з 13 по 19 березня 2023 року – приголомшливий період для просування кар’єрними сходами. Всі проблеми, які виникають на шляху до поставленої мети, легко усунути.

Також цей тиждень вдалий час у представників усіх сузір’їв для виконання давно задуманого, будь то давня мрія або новий задум. Успіх благоволіє, зусилля, докладені в минулому, не пройдуть даремно.

ОВЕН – Зірки благоволять вам, особливо в особистих стосунках. Час для офіційного оформлення, яке ви відкладали. Гармонія пронизуватиме всі сфери життя, але пріоритет варто віддати сім’ї. Ті, хто поки не зв’язав себе узами шлюбу, теж не залишаться поза увагою протилежної статі. Ймовірно, здійснення мрії.

ТЕЛЕЦЬ – Сміливо плануйте втілення своїх задумів та ідей. Настає гарний час для того, щоб проявити себе у професійному сенсі та отримати підвищення. Головне, що вам при цьому потрібно враховувати — не ставте свої інтереси вище за почуття коханої людини.

БЛИЗНЮКИ – Зараз у всіх ваших справах панує метушня і суєта, тому, щоб досягти максимальних результатів, будьте зібраними. Не дозволяйте сумнівам здолати вас. Впевненість та відповідальність допоможуть вирішити всі питання. Планети радять провести час із дітьми, відвідати цирк чи театр, більше часу перебувати на природі.

РАК – У вас період для облаштування свого сімейного життя та вирішення побутових проблем. Рекомендуються покупки, ремонт, зміна місця. У другій половині тижня постарайтеся уникати спірних ситуацій зі своєю коханою людиною, і тоді гармонія буде і у ваших стосунках, і у всіх життєвих напрямках.

ЛЕВ – Приготуйтеся до несподіваного повороту подій, причому може бути необов’язково позитивний. Дуже важливо не витрачати свої сили для досягнення примарних цілей. Результат може виявитися цілком протилежним очікуваному результату. У особистих відносинах слід зберігати спокій.

ДІВА – У вас настав відмінний період для нових подорожей та відпочинку. Жодних неприємних моментів не очікується. Другу половину тижня повністю виділіть для своєї половинки. У зв’язку з величезною завантаженістю на роботі ви мало проводили часу разом.

ТЕРЕЗИ – Зірки люблять любовні стосунки, тому приділіть достатньо часу своєму зовнішньому вигляду, доля може подарувати вам нове знайомство з людиною з сусіднього під’їзду, або обранець зовсім опиниться в загальній компанії. Любовна сфера буде лідируючою до кінця місяця, тому зробіть на неї наголос.

СКОРПІОН – У вас суттєво підвищиться життєвий потенціал, творча енергія та сексуальність. Визначте межі можливостей та дотримуйтесь бажань. Остерігайтеся екстравагантних вчинків – вони можуть зашкодити авторитету. Відносини з особами протилежної статі принесуть радість та взаємне задоволення.

СТРІЛЕЦЬ – Вам зараз дуже корисно звільнити своє життя від усього зайвого. Перегляньте свої речі, відносини, захоплення та діяльність. Все, що не приносить вам радості та задоволення – потрібно викинути. Якщо ви отримаєте нову пропозицію – не поспішайте погоджуватися, обміркуйте, порадьтеся.

КОЗЕРІГ – Настав період для пізнання світу, відкриття себе для нових знайомств та стосунків. Вдалими будуть покупки, особливо пов’язані з дорогоцінними металами та косметикою. У професійному плані все складатиметься відмінно. Ймовірно, зміцнення фінансового становища.

ВОДОЛІЙ – На вас чекає перспективна пропозиція, яка обіцяє підвищення по службі. Настройтесь доброзичливо, і оточуючі допоможуть вам, якщо виникне така потреба. Ремонт, розпочатий у цей час, буде вдалим.

РИБИ – Цього тижня не сприймайте критику близько до серця. Вона може бути хибною та невиправданою. Чи не захоплюйтеся алкогольними напоями. Це може нашкодити як вашому здоров’ю, так і стосункам із близькими вам людьми.

You cannot copy content of this page