fbpx

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 листопада 2023 року для кожного знака зодіаку

Осінь все ще продовжується, але вже відчувається стійкий запах зими. Настав час дізнатися, який буде цей тиждень і як настрій планет відіб’ється на нашій з вами удачі, успіхах у різних сферах.

Загалом енергетична обстановка буде вкрай сприятливою. Тому саме час почати сподіватися на закон тяжіння. Раніше ми розповідали про те, як він працює і як змінює життя на краще. Думайте про хороше, поки Венера і Меркурій будуть надавати вам потужну підтримку.

Овен

Овнам з 13 по 19 число в жодному разі не можна змінювати пріоритети у житті. Необхідно продовжувати розпочату раніше справу, а також перестати приймати близько до серця різні дрібні негаразди, випади ворогів. Також астрологи наполегливо радять не думати про помсту, інакше доведеться викопати другу могилу поряд із тією, що Овни готують своїм недоброзичливцям.

Телець

Зірки та планети в особі Венери та Меркурія благоволять Тільцям-мандрівникам. Цього тижня дуже корисно вирушати у відрядження, змінювати обстановку, відвідувати нові місця та знайомитись з новими людьми. Багато Тельців зможуть знайти нових друзів. Знайти кохання всього життя, успішно пофліртувати чи знайти нову роботу. Також можна спробувати спланувати справи на майбутнє.

Близнюки

Близнюкам не потрібно потопати в думках про вчорашній день або, навпаки, йти з головою у мрії. Головне зараз – не чекати нічого від майбутнього і насолоджуватися самим життям – перебуванням у моменті. Потрібно шукати щось прекрасне у повсякденних справах та заняттях. Не варто думати про погане і про поганих людей, адже злі заздрісники, недоброзичливці, пліткарі та розлучники отримають по заслугах.

Рак

Енергетика планет та зірок на тижні з 13 по 19 листопада дня погано підходить для неробства та лінощів. Ракам потрібно активізуватися у всіх сферах життя — почати займатися спортом, фліртувати (якщо вони самотні) або ж бути поряд із сім’єю, коханою людиною. Потрібно також більше працювати, займатися саморозвитком і намагатися стати кращим хоча б у чомусь. Венера та Меркурій обов’язково це помітять.

Лев

Такий час, як цей тиждень, добре описує проста приказка: «Поспішиш — людей насмішиш». Леви дуже сильні та готові згортати гори, але без чіткого плану дій у них навряд чи вийде щось виразне. Можливо, настав час попросити поради у батьків. Не треба боятися чужої участі у своїх справах — не можна тільки впускати в своє життя будь-кого. З близькими можна ділитися всіма думками про майбутнє.

Діва

Дівам можна зробити крок у невідомість, зайнявшись чимось новим. Так, можливо, що це не принесе бажаних результатів та задоволення, але досвід є досвідом. Це найдорожче, що зараз лише можна уявити. Планети хочуть, щоб Діви почали виходити за межі зони комфорту. Якщо в недавньому минулому був поганий досвід, негативний осад від нього дуже швидко розчиниться. Головне – вміти розважатися.

Терези

Терезів очікують численні позапланові зміни у всіх сферах життя. Часом вони будуть вкрай непомітними та поверхневими, але це лише на перший погляд. Настав час перестати думати про погане — негативні моменти з минулого. Якби не було чорних смуг, ми не цінували білі, тому треба зосередитися на хорошому. Це найкраще, що зараз можуть зробити Терези для свого щастя.

Скорпіон

Скорпіонам не можна розпорошувати свої ресурси на все поспіль. Потрібно чітко розуміти: що, як і навіщо робиться. Усвідомленість дій – найкращий друг у період активізації Венери та Меркурія. Планети допоможуть Скорпіонам навчитися отримувати задоволення від дрібних радощів. У цьому полягає щастя — у дрібницях. Потрібно придивитися уважніше до свого життя, адже часом люди не помічають і не цінують того, що вони вже мають.

Стрілець

Сильний Меркурій, який дозволяє відчувати непідробне задоволення від простого людського спілкування, почне дуже впливати на долю та енергетику Стрільців. Ці люди будуть вкрай привабливими для протилежної статі, тому на них чекають численні перемоги на цьому фронті. Стрільцям варто сконцентруватися на тому, що хоче душа.

Козеріг

Козерогам варто навчитися прощати образи, щоб дати зажити старим ранам. Представники даного Знака часто є дуже злопам’ятними людьми, але цього можна і потрібно позбутися, та скоріше. У фінансовій та робочій сферах можна сподіватися на розважливість, увагу, вигадку та інтелект. Трохи хитрощів не завадить. Також важливо в період з 13 по 19 число займатися спортом та присвячувати час зміцненню здоров’я.

Водолій

Сприятливе становище Меркурія провокуватиме багатьох Водоліїв на активність, спілкування, роботу. Перше, чого варто уникати в такий сприятливий час – багатозадачність. Потрібно зосередитися на кожній цілі та йти до неї усвідомлено, обережно та послідовно. Поспіх приведе до проблем. Метушність треба викорінювати і швидше.

Риби

Бурхливі емоції можуть дискредитувати Риб в очах оточуючих. Особливо це стосується ревнощів, заздрості, гніву. Це все може зупинити експансію Риб у фінансовій та любовній сферах. Потрібно залишатися спокійними, тоді планети подарують Рибам масу нових приємних емоцій та удачі. Не виключено, що цього тижня людям цього Знаку доведеться зіткнутися з дилемою.

You cannot copy content of this page