fbpx

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Лютий продовжує диктувати свої умови. Астрологи розповіли, яким буде настрій зірок і планет в ці сім днів, а також дали прості і важливі поради про те, як досягти щастя кожному зі знаків Зодіаку.

Із глобальних подій цього тижня не буде нічого істотного. Астрологи радять лише продовжувати рухатися вперед, оскільки у нас все ще буде багато енергії і сил завдяки потужній Венері в Рибах, а також багато удачі в спілкуванні завдяки сильному Меркурію, що перейшов минулого тижня в Знак Водолія. Середа і четвер будуть небезпечними днями через несприятливі аспекти між Венерою і Нептуном, а також між Сонцем і Сатурном.

Овен – У Овнів 15 і 16 лютого може дуже сильно постраждати мотивація. Щоб проблеми з ентузіазмом і бажанням йти вперед не перекинулися на наступні дні тижня, важливо пам’ятати про головні джерела мотивації. Овнам необхідно більше, ніж будь-кому іншому стежити за кармою, намагаючись чинити правильно в будь-якій ситуації. Хитрість і брехня можуть зробити так, що життя цих людей піде під укіс, а успіх просто випарується. Також астрологи наполегливо рекомендують покладатися більше на факти, а не на думки. Останні можуть вибити Овнів із колії.

Телець – Тельцям у період з 13 по 19 число астрологи радять залишатися енергійними та повними сил. Особливо це стосується будніх днів, в які може відбуватися багато цікавого і важливого. В найнебезпечніші дні, якими стануть середа і четвер, краще не переходити дорогу небезпечним і непередбачуваним людям. Також цього тижня астрологи наполегливо рекомендують доводити будь-які розпочаті справи до кінця. Якщо цього не зробити, можна серйозно зіпсувати свою репутацію, та й просто втратити гроші, час. У спілкуванні з оточуючими важливо не сприймати всі їхні слова надто близько до серця.

Близнюки – Близнюкам варто перестати думати про погане. Експерти радять утриматися від критики в свою і чужу адресу. Якщо говорити погано про самих себе, це породить непотрібні сумніви та страхи, або, що ще гірше, почуття провини. Якщо критикувати всіх навколо, можна втратити підтримку друзів і товаришів, а зараз це дуже важливо, особливо в день з’єднання Венери і Нептуна. Не варто втручатися в життя оточуючих, роздаючи непрохані поради праворуч і ліворуч.

Рак – Раки можуть стати трохи лінивішими, але це не можна залишати без уваги. Венера працює на благо людей даного Знака. Їм потрібна підтримка даної планети як ніколи, тому краще не відлякувати її бажання допомагати їм. Вона дає зелене світло в любові, в справах, у спробах змінити своє життя. Це гарний час для подорожей, зміни обстановки та нових знайомств.

Лев – Левам цього тижня вдаватиметься робити те, що задумано, однак, вранці у Львова можливе тривале пробудження і входження в робочий ритм. Астрологи радять бути реалістами і дивитися на всі проблеми об’єктивно. Важливо оцінювати свої сили здорово. Щоб уникнути розчарування, доведеться почати ретельніше планувати справи на майбутнє.

Діва – Астрологи радять Дівам уважно стежити за реакцією оточуючих на свої дії. Якщо цього не зробити, можна пропустити важливий момент, який хтось із близьких друзів або знайомих захоче сказати або зробити щось важливе. Жінкам-Дівам варто менше звертати увагу на те, що про них говорять оточуючі, а чоловікам цього Знака, навпаки, краще не обминати стороною слова близьких і друзів.

Терези – Цього тижня Терезам варто позбавитися від накопиченого раніше негативу і спробувати досягти внутрішньої гармонії. Робота має переважати над відпочинком. Це чудовий час для початку нової діяльності, підвищеної продуктивності. Також дуже важливо не відволікатися на побічні справи і проблеми, особливо в четвер, коли емоційність може просто зашкалювати.

Скорпіон – У Скорпіонів очікується відносно продуктивний, цікавий і сприятливий тиждень, однак, 15 і 16 числа, в дні небезпечних аспектів, їм варто спробувати бути обережнішими в спілкуванні з неприємними людьми. Також у ці дні краще не починати нічого нового. Якщо вони виявляться надскладними і негативними, важливо буде очищати свою свідомість від поганих думок.

Стрілець – У Стрільців на любовному радарі можуть виникнути нові претенденти на роль другої половинки, а у фінансовій сфері можуть з’явитися нові можливості. Проблема в тому, що Стрільці можуть цього просто не помітити. У відносинах з оточуючими астрологи радять придушувати потяг до прояву фальшивих почуттів.

Козеріг – Цього тижня подібні помилки будуть просто непробачними. Бажано мати виключно добрі наміри, особливо якщо справа стосуватиметься спільної роботи та надання допомоги. Дрібність і жадібність – найнебезпечніші почуття для Козерогів. З 13 по 19 лютого треба бути чесними і відкритими з усіма людьми. Ближче до кінця тижня зірки залишаться не у справ, давши Козерогам можливість відпочивати і розважатися так, як захочуть вони самі.

Водолій – У Водолеєв настає ідеальний час для ділової активності, вирішення юридичних проблем, а також для пошуків нової роботи. Астрологи вважають, що погляду Водоліїв буде доступно набагато більше, ніж іншим знакам. Ці люди зможуть «читати між рядків» і помічати в навколишніх подіях щось важливе.

Риби – Рибам цього тижня потрібно постаратися розвинути свій дар переконання, щоб взаємодіяти з людьми більш ефективно. Головне — не переходити на маніпуляції, адже це може негативно позначитися на кармі. Щось не вхідне в плани краще відкласти на потім, щоб не ставити самим собі палиці в колеса. Це чудовий час для того, щоб перетворити свою оселю, свій зовнішній вигляд. Важливо допомагати оточуючим людям, адже егоїзм зараз не в тренді. Важливо залишатися добрими і відчутними в будь-якій ситуації.

You cannot copy content of this page