fbpx

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Цього тижня вам доведеться зібратись для швидкого вирішення важливої проблеми. Від вас буде потрібна стійкість і терпіння. Друзі засиплють вас порадами діаметрально протилежного змісту. Намагатися їм слідувати, зрозуміло, не варто, але вислухати можна, раптом прослизне і здорова думка. Будьте відкриті до змін, не відмовляйтеся від нових можливостей. Ваші трудові подвиги не залишаться непоміченими, ви досягнете схвалення. Якщо збираєтеся у відпустку, краще її розпочати прямо з понеділка, або вже дотягнути до п’ятниці.

Телець

Ініціативність та зібраність – ось якості, які вам зараз необхідні, щоб керувати ситуацією, а не просто скаржитися на проблеми. У вівторок бажано не шукати лазівок, а діяти законними шляхами. Цього тижня важливо володіти собою, своїми емоціями, а це буде не так просто. Будь-яке інтелектуальне починання у першій половині тижня принесе вам успіх. Однак, у середу та неділю ви ризикуєте опинитися в полоні благодушних ілюзій, з почуттям міри та реальності може бути погано.

Близнюки

Знайдеться застосування вашого інтелектуального та творчого потенціалу, це допоможе вам досягти успіху та визнання оточуючих. Ваші прибутки зростуть. Проблема, яка давно вас турбувала, вирішиться сама, причому так, як ви мріяли. Постарайтеся реально оцінювати свої можливості, і не засмучуватися через дрібниці. Насправді вас люблять і цінують. В особистому житті чекайте на приємні зміни.

Рак

Ви активні та діяльні, але намагайтеся стримувати свою дратівливість і не бути ініціатором конфліктів. Просування службовими сходами буде стрімким і принесе вам відчутний дохід. Використовуйте на практиці свої розробки і начальство оцінить ваші ідеї. У другій половині тижня у вас з’явиться можливість досягти успіхів у багатьох справах. Але будьте вкрай обережні та не приймайте поспішних рішень.

Лев

Тиждень обіцяє бути досить активним та напруженим. Натомість за бажання, скориставшись обставинами, буде шанс багато чого досягти. Вам знадобляться такі якості, як дипломатичність та вміння аналізувати ситуацію. Виявляйте наполегливість при відстоюванні своїх інтересів, особливо у середу. Робоча ситуація в цілому обіцяє бути спокійною, що дозволить вам трохи розслабитися. Якщо ви ще не були у відпустці, то знайте, що вона вам вкрай необхідна. Так що, пакуйте валізи.

Діва

Цього тижня досить багатьом представникам цього знака Синій птах може злетіти прямо до рук. Тепер важливо не злякатися раптового успіху і не почати метушитися на радощах. Понеділок та суботу варто присвятити вирішенню сімейних проблем, приділіть увагу дітям. У середині тижня постарайтеся відмовитись від будь-яких поїздок і не пускати в будинок сторонніх людей. Потрібно уникати перевантажень на роботі, зайва зайнятість не тільки не залишить часу, щоб радіти життю, а й загрожує негативно вплинути на здоров’я.

Терези

Цей тиждень обіцяє вам приємні сюрпризи, побачення, подарунки та інші радощі. Імовірна далека поїздка, відпочинок біля моря. В особистих і ділових відносинах краще промовчати, навіть якщо ви впевнені у своїй правоті. Заперечіть трохи згодом. П’ятниця – гарний день для самоосвіти. У суботу не варто витрачати сили на марні суперечки та конфлікти, наберіться терпіння – це набагато простіше, і руйнувань менше.

Скорпіон

Цього тижня ви знайдете впливових покровителів і отримаєте чимало вигідних пропозицій. Фінансова сфера порадує вас, у вас з’явиться додатковий дохід. Вам буде легко освоювати нові галузі знання, на все вистачить терпіння та цілеспрямованості. В особистому житті чим більше ви віддасте, тим більше отримаєте. Любов вас надихатиме і окрилюватиме, якщо вона взаємна і сильна.

Стрілець

Тиждень вимагатиме зібраності та наполегливості, тоді навіть можливі перешкоди у справах особливо не вплинуть на результат. Постарайтеся виділити хоча б один день для прибирання або дрібного ремонту, і ви легко приведете квартиру в ідеальний порядок. Зараз час, сприятливий для нових справ, пошуку ділових партнерів та однодумців. Уникайте великих галасливих компаній, там вас може чатувати на обман і розчарування.

Козеріг

Присвятіть цей тиждень винятково собі. Це не егоїзм, а турбота про оточуючих. Адже від того, в якому настрої та стані ви перебуватимете, залежить їхній настрій та стан. Імовірні несподівані зустрічі та нові знайомства, так, що будьте у всеозброєнні. Ви можете відчути інтерес до нової роботи або нових відносин, не злякайте вашу удачу, проявляючи нетерпіння. П’ятниця – один з тих днів, коли ваші бажання збуватимуться з швидкою швидкістю.

Водолій

У вас чимало цікавих ідей та нових планів, але необхідно зосередитися на найбільш перспективних, тому що втілити в життя все й одразу не вдасться. Подумайте про нове джерело прибутку. Є можливість, що вам доведеться зайнятися житловим питанням. Не забувайте про своїх близьких, не ігноруйте їхні поради.

Риби

Цей тиждень загалом конструктивний і сприятливий для вас. Але проявляйте менше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями, буденними домашніми справами і не приймайте поспішних рішень. У п’ятницю будьте обережні під час спілкування з сім’єю, ви можете сказати зайве та спровокувати сварку.

You cannot copy content of this page