fbpx

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2024 року для кожного знака зодіаку

Починається черговий тиждень, який не може тішити позитивними змінами в астрологічному значенні. Настав час дізнатися, яким буде цей період і як можна оминути труднощі та проблеми в житті.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2024 року

Цього тижня астрологи та експерти наполегливо рекомендують стежити за чистотою інформаційного поля. Намагайтеся видаляти непотрібну інформацію з комп’ютера, телефону, а також загалом не займатися вбиранням непотрібної вам інформації з вуст людей, новин і так далі. Думайте про хороше, щоб ретро-Меркурій не мав над вами влади.

Овен

Гарний сон цього тижня буде найкращим подарунком Овнів самим собі. Астрологи рекомендують дотримуватись режиму дня, більше бувати на свіжому повітрі і не сидіти на місці, не займатися самокопанням. Високі фізичні навантаження теж будуть дуже недоречними. Щодо відносин з людьми, то вони можуть стати дуже натягнутими. Усім, хто полягає у відносинах, бажано остерігатися сварок та скандалів. Конфлікти з найближчими людьми будуть дуже деструктивними.

Телець

Тельцям експерти наполегливо радять кинути всі свої сили на те, щоб викорінити у собі ревнощі, страх, сумніви. Краще поговорити з близькою та коханою людиною, якщо щось турбує. Не варто бути імпульсивними зараз. Що стосується роботи та фінансової сфери, астрологи рекомендують почати звільнення від боргів будь-якого типу та обсягу. Ще Тільці можуть втратити успіх через жадібність.

Близнюки

Найнебезпечнішим днем тижня для Близнюків виявиться понеділок. Людям цього Знаку варто сфокусуватися на роботі. Важливі події відбуватимуться практично щодня, тому доведеться налаштовувати себе оптимістично. Не варто кидати всі сили на вирішення проблем – краще залишити небагато часу для відпочинку та спілкування з близькими. Творча енергія Близнюків різко впаде, тому в роботі та справах краще сподіватися на логіку та досвід.

Рак

Раки повинні повірити в себе з новою силою та навчитися витрачати менше часу на марні та незначні завдання. Це буде дуже невідповідний час для важкої інтелектуальної чи фізичної роботи, любовних пригод, подорожей. Краще фокусуватися на тому, що приносить задоволення і не вимагає великих витрат часу. Астрологи радять не лякатися труднощів, адже вони є тимчасовими.

Лев

Левам зараз найкраще зайнятися особистими справами, а також проектами, для яких підходить дед-лайн. Ще дуже важливо в такий несприятливий період підтримувати гармонію в будинку, оскільки саме в рідних стінах чекатиме заспокоєння, позитив. Відпочинок стане набагато ефективнішим вдома, тому не варто вирушати кудись далеко. Левам з 15 по 21 квітня варто частіше займатися справами разом із рідними людьми.

Діва

Дівам зараз варто якомога обережніше ставитися до свого здоров’я. Є ризик захворіти, застудитися. Робота почекає, а от тіло Дівам необачного звернення не пробачить. Наближаються зміни. Їх треба відчувати, віщувати і пророкувати. Не треба сидіти на місці — важливо розвиватись духовно, розумово, фізично. Весна в самому розпалі, тому частка удачі буде з Дівами в амурній сфері, незважаючи на слабкість Венери.

Терези

Астрологи радять Терезам показувати всім навколо свій інтелект, свою харизму та почуття гумору. Це допоможе сподобатися протилежній статі. Тим, хто вільний і любить флірт, слід пам’ятати про помірність. Меркурій вимагатиме активних, але обережних дій, спрямованих на вирішення ділових питань. Венера в Овні може викликати нерішучість та сумніви, що негативно позначиться на справах.

Скорпіон

Цього тижня Скорпіонам необхідно дотримуватися складеного раніше плану. Ретро-Меркурій не дасть можливості швидко вирішити фінансові справи та проблеми, а слабка позиція Венери може призвести до різких та непередбачуваних перепадів настрою.
Щоб уникнути неприємностей цього тижня, Скорпіонам знадобиться перебування поряд із близькими людьми. Можна відпочивати разом із своєю другою половинкою, ходити на побачення.

Стрілець

На превеликий жаль, спокою цього тижня чекати не доведеться, бо життя буде схожим на американські гірки. Будуть великі злети та глибокі падіння, але Стрільцям не потрібно про це переживати надто сильно, тому що все прийде в норму, вони залишаться терплячими та вдумливими. Зараз не варто вирушати у спонтанні подорожі. Чорні та білі смуги чергуватимуться, так що не варто з кожного малого приводу впадати в лють чи смуток.

Козеріг

Козерогам ризикувати точно не рекомендується. Зараз не варто перевіряти успіх на міцність, граючи з долею. Особливо актуально це для 19 квітня — найнебезпечнішого дня тижня, коли негативна Венера опиниться у поєднанні з ретро-Меркурієм. Зараз не найкращий час для зміни обстановки, активної роботи чи зміни професії, для навчання та здобуття знань. Краще якнайбільше відпочивати, якщо є така можливість.

Водолій

Займатися посилено спортом та залишати рідні пенати астрологи Водоліям категорично не рекомендують. З іншого боку, цим людям не зашкодить перебування на свіжому повітрі. Потрібно частіше ходити пішки. На закоханих Водоліїв чекають напливи смутку. Самотні люди цього Знаку зможуть знайти свою другу половинку за належного рівня уваги. Це чудовий час для духовного розвитку.

Риби

Романтика зараз допоможе Рибам уникнути невдач та підняти настрій. Краще не розповідати поки що своїм близьким людям та другій половинці про проблеми. Важливо підтримувати родичів та друзів морально у їхніх починаннях, а також не засуджувати за проколи. Ще Рибам не можна йти на поводу у своїх миттєвих бажань, щоб не помилитися.

You cannot copy content of this page