fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року

  • від

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 листопада 2021 року

Починається новий тиждень. Він обіцяє бути непростим, оскільки зірки та планети будуть не завжди в гармонії та порядку.

Намагайтеся дотримуватись рекомендацій експертів, щоб пройти всі випробування долі та зберегти удачу.

Минуле матиме у цей період велике значення. Не піддавайтеся паніці та не бійтеся боротися за своє щастя.

Овен

Овнам варто на якийсь час відмовитися від своєї мрійливості. Цього тижня важливо жити сьогоденням, не фокусуючись на негатив майбутнього. Дуже важливо позбавитися слів, які заважають жити щасливо.

Також астрологи радять якнайменше спілкуватися з людьми, які завжди всіх критикують і породжують сумніви. Настає час змін, але з зовнішніх, а внутрішніх. Планети вишикувалися таким чином, що Овнам просто доведеться переглянути деякі свої життєві правила.

Телець

Тельцям необхідно зосередитися на простих життєвих істинах, які зроблять їх сильнішими. Цього тижня треба довіряти не інтуїції, а логіці та фактам. Це стосується як любовної, так і фінансової сфери.

Для максимально швидкої реалізації планів астрологи настійно рекомендують якнайменше не діяти і ретельніше планувати справи. Також потрібно якнайрідше приймати бажане за дійсне. Словом, Тельцям зараз треба йти вперед, не оглядаючись назад.

Близнюки

Близнюкам велику увагу цього тижня варто приділити своєму здоров’ю. Для початку важливо ознайомитися з головними причинами того, чому людина хворіє. Можливо, Близнюкам варто звернутися по допомогу до тих, хто зможе налаштувати їх на позитивний лад, щоби поправити свій ментальний стан.

Успіх чекатиме зараз тих, хто прагне змін у житті. Особливо це стосується Близнюків, які обожнюють все нове та незвичайне. У питаннях здоров’я слід звернути увагу на звички. Планети допоможуть позбутися найшкідливіших із них.

Рак

Цього тижня Раки можуть відчувати сильний дефіцит удачі. Це почне простежуватись практично у всіх життєвих напрямках. Щоб такого більше не відбувалося, бажано ознайомитись із десятьма правилами успішної людини, які допоможуть прив’язати до себе фортуну та не відпускати її у важкі періоди — такі, як зараз.

Не варто занадто завзято рватися у бій у фінансовій та любовній сферах. Астрологи рекомендують Ракам цього тижня просто закинути вудку — розвідати ситуацію та скласти план дій на майбутнє. Обережність понад усе.

Лев

Найскладнішим днем ​​тижня для Левів, як і для більшості з нас, буде 19 листопада, п’ятниця. Це день затемнення, тож удача може залишити Левів. Астрологи зазначають, що у п’ятницю люди цього Знаку Зодіаку можуть втратити все те, над чим довго працювали раніше.

Щоб цього не сталося, можна скористатися ритуалом на удачу. Традиційно вважається, що у небезпечні дні потрібно ховатися від проблем, але Левам варто вчинити з точністю до навпаки. Ризикувати не потрібно, але сидіти без роботи астрологи точно не радять.

Діва

Дівам цього тижня зірки та планети допоможуть розкрити своє справжнє призначення у житті. Це ідеальний час для отримання нових знань, вивчення мов, а також нових знайомств.

Нова людина може допомогти Дівам відкрити очі на щось дуже важливе, поділитися з ними якоюсь істиною, знаннями, думкою. Астрологи радять людям даного Знака частіше виявляти стриманість, оскільки сварки та конфлікти можуть зіпсувати життя та зірвати усі плани.

Терези

Терезам цього тижня можна змінювати обстановку, вирушати у відрядження, подорожі особистого характеру. Також можна змінювати роботу та відкривати новий бізнес. З новими людьми дуже важливо перевіряти ділову сумісність перед початком спільних справ.

Це допоможе не натрапити на нові негаразди. Життя Терезів поверне в нове русло, причому ще й у сфері кохання. Багатьом вдасться перетворити свої відносини, позбавивши їх рутини та нудьги. Вільним Терезам астрологи радять присвятити частину часу флірту, романтиці та знайомствам.

Скорпіон

Скорпіонам варто цього тижня звернутися за допомогою до духовних законів успіху. Настав час згадати істину про те, що успіх народжується всередині нас і приходить до тих, хто перебуває в гармонії із самим собою.

Зірки допоможуть Скорпіонам настроїтись на потрібну хвилю, щоб тиждень не закінчився на мінорній ноті. Життя цих людей може кардинально змінитись. У першій половині тижня люди цього Знака можуть зустріти на своєму шляху велику удачу. Потрібно скористатися кожною можливістю.

Стрілець

У період з 15 по 21 листопада Стрільці можуть робити безліч помилок, які властиві їх Знаку Зодіаку. Застерегти їх від цих помилок допоможе банальна обережність. Кожен крок астрологи радять їм ретельно зважувати, причому з максимальною увагою до деталей.

У цей час необхідно дотримуватися правила «сім разів відміряй, один раз відріж». Так Стрільці зможуть зберегти свої гроші, удачу, кохання. В іншому випадку на них очікують великі труднощі та проблеми, а також повторення гіркого досвіду з минулого.

Козоріг

У Козорогів цього тижня може з’явитися відчуття того, що вони застрягли в глухому куті і не знають, що їм робити далі. У такому разі варто скористатися порадами про те, як змінити своє життя. Зміни – це найкраще, що може статися з цими людьми у період з 15 по 21 листопада.

Набагато гірше буде, якщо все залишиться максимально нудним. Навколо песимістично налаштованих Козорогів почне акумулюватись негативна енергія. Оточуючі це відчують, тому можуть почати ігнорувати їх і оминати.

Водолій

Водоліям потрібно якнайшвидше очистити свою енергетику від негативу, тому що цього тижня очікується затемнення 19 числа. Усім, хто матиме багато негативних думок, воно принесе безліч проблем і невдач.

З іншого боку, це дуже перспективний час. До 18 листопада включно у Водоліїв буде багато нових можливостей для саморозвитку та просування кар’єрними сходами. Не можна змінювати плани в останню мить. Важливо слідувати прийнятому раніше розкладу та не ризикувати дарма.

Риби

Рибам цього тижня зірки та планети допоможуть позбутися негативних установок. Позитивний сплеск може змусити цих людей почати ризикувати та вплутуватися в авантюри, витрачати багато грошей.

Важливо пам’ятати, що успіх супроводжуватиме не надмірність, а помірність. Особливо це стосується допомоги оточуючим. Потрібно, щоб усі відносини з оточуючими базувалися на правилах рівноцінного обміну. В іншому випадку Риби не отримають те, про що мріють.