fbpx

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Гороскопи найкращі помічники в погоні за щастям. Рекомендації астрологів допоможуть вам зробити своє життя кращим, притягнувши примхливу удачу. Експерти розповіли, яким буде вплив планет цього тижня і як треба діяти, щоб стати успішнішим.

Наше з вами життя може змінитися на краще. Варто також пам’ятати про 20 січня. Цей день буде дуже непростим і навіть небезпечним. Винуватцями можна назвати Сонце та Плутон, які зіллються в небезпечному аспекті — з’єднанні.

Овен

Тиждень пройде досить плідно через загострені розумові здібності Овнів, а також через те, що ніщо не буде їм заважати. Меркурій і Марс продовжать наділяти цих людей енергією рішучості, тому Овнам важливо вирішувати поставлені раніше завдання, а не гнатися за чимось новим і примарним. Також не варто відволікатися на другорядні справи.

Телець

Вихідні дні й цілий вільний час астрологи радять Тельцям проводити поза домом. Для цього підійде похід у кафе з друзями, в кіно на побачення, в гості до родичів і так далі. Найголовніше — задати робочий ритм на весь тиждень. Астрологи закликають Тельців до обережності в діловому та особистому спілкуванні. Не потрібно розповідати всім підряд про свої нові відносини або про нову посаду.

Близнюки

Близнюкам важливо провести цей час якнайспокійніше, щоб не провокувати конфліктні ситуації. Якщо Близнюки направлять усі сили на досягнення бажаного результату, то у них все вийде. Це актуально не тільки для роботи, але і для амурної сфери — зараз є всі шанси налагодити стосунки з другою половинкою. У вихідні дні важливо подбати про свій комфорт і провести час в колі близьких людей.

Рак

Планети-покровителі Раків перебувають у сильній позиції, що досить сприятливо для ведення будь-яких справ. Венера в ослабленому стані не надасть підтримки, тому Ракам потрібно буде шукати моральне підживлення самим. Однак, зробити це буде не так складно завдяки Меркурію. Астрологи радять проявити ініціативу в роботі, в любовній сфері.

Лев

Нічні світила сприятимуть розкриттю творчих здібностей Левів. У ці дні у представників даного Знаку з’явиться можливість реалізувати свої плани й почати щось нове, досягти оглушливого успіху. Важливо якнайшвидше мобілізувати сили та перестати шукати відмовки. Левів чекає на появу додаткового джерела енергії для розв’язання проблем та сміливих рішень у діловій та особистій сферах.

Діва

Стабільна енергетика планети-союзника в особі Меркурія дасть можливість Дівам використовувати свій внутрішній резерв для активних дій у діловій сфері. Астрологи радять з 15 по 21 січня планувати справи, покупки, здійснювати угоди, вирушати в ділові відрядження, працювати над собою, займатися навчанням. У вихідні дні астрологи рекомендують приділити увагу особистому життю.

Терези

Терезам згідно з гороскопом цього тижня доведеться використовувати лише власну енергію та сили для досягнення найкращих результатів. Швидше за все, складні завдання стануть трохи простішими. Потрібно скористатися моментом. Навряд плани будуть руйнуватися, але 20 січня варто бути на чеку. Поєднання Сонця і Плутоном цілком може стати причиною порушення планів, появи внутрішніх суперечностей.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно враховувати свій емоційний стан при ухваленні важливих рішень. Потрібно бути спокійнішими й зібранішими. Тиждень пройде дуже успішно, якщо слідувати розпорядку і методично займатися найбільш важливими справами. У цей період непогано просуватиметься наукова діяльність, тому варто використовувати можливість для отримання нових знань та досвіду.

Стрілець

У Стрільців йде найкращий час для спілкування та пошуків нових знайомств. Їм варто взяти себе в руки й прислухатися до голосу розуму, а не йти з приводу емоцій, якщо справа стосується любові або великих грошей. Стрільцям знадобиться впевненість у собі й гарний настрій. Це залучатиме позитивних людей і відштовхуватиме біди, проблеми та невдачі. У любовній сфері, як і в справах, можна і навіть потрібно виявляти креативність.

Козоріг

Козороги вміють переходити від слів до дій. На тижні з 15 по 21 січня ця здатність буде найважливішою для них. Вони зможуть показати чудовий приклад, чим вплинуть на навколишніх. У вільний від роботи й бізнесу час варто влаштовувати собі невеликі струси за допомогою зміни обставин. Не варто сидіти вдома цілими днями в такий час, щоб не втомитися психологічно.

Водолій

Ці сім днів для Водоліїв відправна точка всіх досягнень — правильно поставлена мета. Якщо правильно встановити її, то все пройде гладко. Важливо пам’ятати про те, що найважливіше наразі, особливо для самих Водоліїв. Час – найцінніший ресурс і витрачати його потрібно обережно. Ще цей період відмінно підходить для розлучення з непотрібними речами. Потрібно викинути все старе, подерте, зламане.

Риби

Рибам потрібно пам’ятати про те, що сила дії завжди дорівнює силі протидії. Цього тижня цей закон працюватиме ще чіткіше. Якщо перейти комусь дорогу, то швидше за все ця людина захоче помститися. Не потрібно наживати собі ворогів зухвалістю і нахабством. Важливо поважати оточення і спробувати діяти спільно такий підхід допоможе Рибам стати більш успішними в будь-якій діяльності.

You cannot copy content of this page