fbpx

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 січня 2024 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Цього тижня приділіть пильну увагу роботі. Можливо, вам доведеться скоригувати свої плани та прискорити виконання важливих проектів. Не виключено, що доведеться взятися за незвичні справи. Не хвилюйтесь, ви все зробите на високому професійному рівні. У п’ятницю будьте обережні та делікатні, може накопичитися втома та роздратування.

Телець

Цього тижня вам просто необхідно виявити ініціативу та сміливість, а якщо при цьому ви ще й будете промовистими, то точно можете розраховувати на успіх і в професійній, і в особистій сферах. У реалізації ідей вам знадобиться підтримка колег, друзів та близьких людей. У вихідні, схоже, не вдасться відпочити, буде багато суєти, зустрічей та домашніх справ.

Близнюки

Цей тиждень може принести вам багато цікавих можливостей та виконання давніх бажань. Ілюзії загрожують спотворити ваше сприйняття відносин із навколишнім світом, тому ви можете бути незадоволені собою, своїм партнером та взагалі особистим життям. Хоча насправді все складається чудово і йде потрібним вам шляхом. Чекайте на солідний прибуток і освідчення в коханні.

Рак

Настає гарний час для творчих проектів та підвищення по службі. З’явиться можливість виходу більш високий професійний рівень із хорошими кар’єрними перспективами. У четвер не варто призначати важливих зустрічей, оскільки, незважаючи на всі старання, є ризик запізнитися. У вихідні виявите більше м’якості та турботи стосовно близьких людей.

Лев

На початку тижня можуть успішно відбутися ділові переговори, які дозволять стабілізувати рівень вашого добробуту. У середу на роботі краще не виявляти зайвої активності та ініціативи, оскільки це загрожує викликати заздрість та пересуди. У п’ятницю вашу світлу голову можуть завітати до найрізноманітніших ідей, у цей день вам навряд чи вдасться довго всидіти на одному місці. Натомість вихідні пройдуть спокійно та розмірено.

Діва

Тиждень обіцяє бути трохи нервовим і надмірно метушливим. Намагаючись заспокоїтися, не перестарайтеся, обманювати себе теж не варто. Можливо, доведеться адаптуватися до роботи у новому колективі. Зараз вам може допомогти здатність працювати з інформацією та помічати деталі. Субота може виявитися одним із найскладніших днів тижня. Вона таїть у собі багато прихованих бід, образ та неприємностей, постарайтеся їх передбачити і по можливості уникнути, найкращий вихід із цієї ситуації – усамітнення.

Терези

Настає сприятливий час для кар’єрних досягнень та любовних стосунків. У вівторок виявите рішучість та активність, а якщо виникнуть якісь питання, то найближче майбутнє розставить усе на свої місця. Не відмовляйтеся від допомоги оточуючих для вирішення своїх завдань. Ділова або романтична зустріч у вихідні може розширити ваші можливості.

Скорпіон

Проблеми та перешкоди, що виникли перед вами, протягом усього тижня поступово зникатимуть. І ви побачите цікаві перспективи. На вас чекає солідний дохід і успіх у справах та в коханні. Бажано не розповсюджувати інформацію про свої плани та задуми, тоді вони мають шанс швидше реалізуватися. У п’ятницю можете розраховувати на підтримку начальства. У вихідні приділіть собі та своєму обранцю достатньо часу.

Стрілець

Розраховувати тільки на свої сили – це не завжди мудре рішення, зараз вам варто було б задуматися і про позитивні сторони спільної роботи. Якщо ви не розкидатиметеся по дрібницях, то у вас є можливість реалізувати численні плани. Ваш творчий потенціал плюс бажання та незначні зусилля, і ви здатні гори згорнути. У суботу будуть вдалі поїздки за місто чи похід на ковзанку.

Козеріг

Плани цього тижня мають бути реалістичними, щоб вони реалізувалися. Не варто ганятися за журавлем у небі. Ваша успішність залежить не тільки від вас, а й від підтримки оточуючих, тому відкиньте хибну гордість і попросіть про допомогу. У середині тижня постарайтеся уникати розбіжностей у сім’ї, зламане відновити буде непросто, краще не ризикувати. Не намагайтеся відмовлятися від минулого, прийміть його таким, яким воно є.

Водолій

У реалізації своїх ідей дійте рішуче і швидко, при цьому заручившись підтримкою колег. Не виключені зміни на роботі, але об’єктивна оцінка заслуг підніме ваш авторитет. У четвер не приймайте близько до серця плітки та чутки і не передавайте їх оточуючим, оскільки інформація може виявитися спотвореною. У п’ятницю не беріть на себе відповідальність, краще порадьтеся з начальством, йому видніше. У суботу вам не вдасться відвернутися від домашніх справ, що накопичилися.

Риби

Цього тижня може виникнути напруженість у сім’ї через проблеми, які вже давно накопичувалися. Можливо, вам час розлучитися і шукати нове кохання? Намагайтеся впорядкувати свої думки та сконцентрувати увагу на своїх професійних питаннях. Справи, за які ви візьметеся, вам потрібно доводити до кінця. У другій половині тижня ви з легкістю зможете налагоджувати контакти, розташовувати до себе потрібних та цікавих людей.

You cannot copy content of this page