fbpx

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Настає дуже сприятливий час. Астрологи розповіли, що нас з вами чекає цього тижня, чому ми будемо сповнені сил і удачі, а також дали пораду, в якому напрямку варто направити енергію кожному Знаку Зодіаку.

Настає час, коли потрібно виходити із зони комфорту і діяти, адже з понеділка перестане бути ретроградним Меркурій, у вівторок 16 травня стане сильнішим Юпітер, а в кінці тижня до позитивних планет приєднається Марс у Леві. Це дуже і дуже сприятливий час, в який сидіти без діла рівноцінно програшу. Намагайтеся боротися з будь-якими методами. Дійте і будьте активними.

Овен

Овнам потрібно уникати тривожності, займатися більше улюбленими справами та роботою. Важливо зберігати спокій у будь-якій життєвій ситуації. Це час, коли можна і навіть потрібно приймати важливі життєві рішення. Або Овни почнуть діяти і поборють свої страхи, або їм доведеться залишитися на інших ролях. Тут нічого не впишеш, адже так розташувалися планети. Це їхній час, який наповнений можливостями різного штибу. Овнам потрібна як повітря цілеспрямованість і бажання змінити своє життя. Нічні світила точно захочуть допомогти їм в цьому, давши стимул і мотивацію.

Телець

Тельцям на початку тижня варто спочатку спробувати створити сприятливу атмосферу в будинку. Дуже важливо підготуватися себе і свою оселю до посилення Меркурія і Юпітера. Наприкінці тижня на Тельців чекають дуже гарні вихідні на тлі сильного Марса. Будьте більше сміливості, що є корисним для нових починань, романтичних знайомств. Можна приймати важливі рішення, вирішувати складні завдання на роботі та в бізнесі. Також цього тижня можна займатися навчанням, отриманням нових знань і перевіркою їх на практиці.

Близнюки

Найголовніше – не затримуватися поруч з неприємними людьми надовго. Перед початком спілкування з кимось новим краще спочатку промацати ґрунт, подивитися на людину більш уважно, щоб зрозуміти її енергетику та психологію. У роботі та справах Близнюкам дуже щаститиме, що досить добре, адже працюючи, вони не звертатимуть увагу на проблеми.

Рак

Цього тижня Ракам потрібно менше дивитися “скриньку”, читати новини в соціальних мережах та інтернеті в цілому. Астрологи радять активізуватися у всіх сферах і попрацювати над собою, щоб позбутися негативних звичок та емоцій. Зірки та планети допоможуть Раку стати кращою версією себе, причому досягти відмінних результатів на цій ниві вже в перші дні тижня. Впевненість литиме через край, з’явиться любов до життя. Дії оточуючих здадуться Ракам ірраціональними, але це не ілюзія — люди дійсно можуть чинити нестандартно і непередбачувано.

Лев

Леви цього тижня зможуть зрозуміти, які їх власні причини провалів у коханні, справах і роботі. З 15 по 21 травня нічні світила допоможуть цим людям позбутися надмірностей, внутрішніх проблем і поганих звичок. Внутрішня робота буде найголовнішою. Якщо хочеться змінити світ навколо себе, то доведеться почати з самих себе. Інакше просто ніяк. У роботі та справах корисно йти на співробітництво. Самостійність — це дуже добре, але Левам зараз потрібно берегти свої сили і приймати будь-яку підтримку зі сторони.

Діва

Діви, на жаль, можуть зіткнутися з відлуннями минулих помилок. Це, мабуть, єдиний мінус цього тижня. Дівам не потрібно потопати в думках про минуле, інакше вони візьмуть гору і позбавлять цих людей амбіцій, мотивації. З іншого боку, будуть і істотні плюси впливу союзного Меркурія та інших планет. Наприклад, там, де інші Знаки змушені будуть підкорятися правилам під загрозою негараздів, Діви зможуть дозволити собі робити вибір самостійно, порушуючи усталені традиції.

Терези

Терези з високою ймовірністю з 15 по 21 травня зможуть досягти успіху практично в будь-якій справі. Перший і найважливіший крок для цих людей — позбутися всього що сіє в головах сумніву і страху. Другий крок: навчитися змінювати обстановку в найкоротші терміни. Це вже буде корисно для енергетики Терезів. Справа в тому, що тиждень може бути вкрай динамічним і в хорошому сенсі виснажливим. Доведеться багато працювати і часто втомлюватися, але за те Ваги отримають свої дивіденди від нічних світил і Всесвіту в цілому.

Скорпіон

Цього тижня Скорпіони стануть настільки сильними і впевненими у своїх можливостях, що це благотворно позначиться на всіх сферах життя, особливо на спілкуванні з людьми. Не виключено, що на горизонті з’являться хитрі люди, які захочуть щось отримати від Скорпіонів, нічого не даючи їм натомість. З такими особистостями краще не мати ніяких справ, а також самим не виявляти нічого подібного. Важливо відповідати добром на добро.

Козеріг

Люди даного Знаку зможуть наповнюватися енергією буквально від всього — від добрих людей, від позитивних місць і приємних занять. Незважаючи на це, виконувати всі справи краще в режимі «повільно, але правильно». Поспіх може бути не дуже корисним, тому що зараз важливо здорово оцінювати обстановку. Цього тижня зароджуються перші паростки та зачатки майбутніх успіхів. Важливо ретельно планувати справи і продумувати все до дрібниць. Козероги вміють це робити краще, ніж будь-хто.

Водолій

Меркурій направлятиме цих людей вірним шляхом, підказуючи їх підсвідомості. Варто тільки повірити, що все вийде, щоб уже бути на півдорозі до заповітної мети в житті. Водолії творитимуть справжні чудеса, демонструючи підвищений рівень продуктивності, чарівності. Зараз не можна обростати колючками, наче їжак. Потрібно відкритися людям, а також всьому новому, навчившись приймати навколишню реальність.

Риби

Рибам астрологи рекомендують сфокусуватися на роботі та бізнесу. Вже в понеділок все почнеться з сприятливої ноти. Риби відчують приплив бадьорості і бажання діяти. Можна сміливо вирушати в далекі подорожі, займатися пошуками нових захоплень, знайомитися з людьми. Потрібно відкрити своє серце і душу для всього нового. Це час, коли Риби на коні. Їхня чарівність і сила духу істотно зростуть.

 

You cannot copy content of this page