fbpx

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Щотижня в житті людей відбуваються різні події. Якісь із них хороші, а якісь залишають бажати кращого. Астрологи розповіли, як пройде цей тиждень з 16 по 22 число для представників різних Знаків Зодіаку.

Є хороші новини для тих, хто шукає своє покликання. Цього тижня Меркурій, який позбувся ретроградності, допоможе нам з вами знайти ту справу, яка може приносити дохід, користь суспільству і задоволення від процесу. Це буде дуже важливий час для багатьох з нас, так що не сумуйте і рухайтеся вперед. Ще 22 числа позбавиться від ретроградності Уран, але наслідки цієї сприятливої події ми вже помітимо наступного тижня.

Овен – Овнам цього тижня можна і потрібно перетворювати свій будинок. Наприклад, можна почати з купівлі або прийняття в дар нових рослин. Можна забиратися і робити перестановку меблів. Це вкрай благотворно вплине на їх самооцінку, настрій і успіх. Також можна заводити свійських тварин.

Телець – У Тельців, ймовірно, з’явиться бажання перестати працювати і скласти повноваження. Це може статися через втому і через те, що нічого не виходитиме в роботі та бізнесу. Безвідповідальні Тельці можуть втратити контроль над ситуацією і заплатити за свої вчинки. Важливо залишатися вірними своїм принципам і рухатися до мрії. Не треба забувати при цьому про відпочинок, оскільки перевтома стане для Тельців головною причиною невдач.

Близнюки – До проблем і дрібних негараздів астрологи радять ставитися філософськи. Так, буває так, що ми оступаємося і робимо помилки, але це не означає, що потрібно переживати з цього приводу і корити себе за будь-яку дрібницю. Друга половина тижня чудово підходить для зміцнення сімейних віз, проведення часу з дітьми, батьками, другою половинкою. З 18 числа настане ідеальний час для пошуків другої половинки.

Рак – Астрологи радять представникам цього Знаку бути обережнішими в спілкуванні з оточуючими. Не слід нікому розповідати про свої плани на майбутнє і наживати собі ворогів кількома фразами, критикою, жартами. Найбільше з 16 по 22 січня везтиме тим Ракам, які вміють розставляти пріоритети і діяти згідно з принципами, слухаючи голос розуму і логіки, а не інтуїцію.

Лев – Це буде чудовий тиждень для інтелектуальної праці, а також для невеликих короткочасних поїздок. Що стосується керування автомобілем, то астрологи наполегливо рекомендують не перевищувати швидкість і не порушувати правил дорожнього руху. Будучи пішоходами, теж краще уникати порушення правил переходити дорогу лише в належних місцях.

Діва – Дівам потрібно витратити час і сили на те, щоб дійти згоди з собою і зі світом. Можна з головою поринути в любов, а можна побути в самоті і зайнятися саморозвитком, пошуками нових захоплень. Також корисними стануть нові знання – можна читати книги, ходити на курси, дивитися навчальні відео. Також цього тижня через зміну енергетики Меркурія Діви можуть захотіти змінити далекосяжні плани. Жодних заборон на це немає, тож можна без страхів і сумнівів змінювати розклад на наступний тиждень або на кілька місяців наперед.

Терези – Очікується, що Терези зможуть змінити своє життя, причому кардинальним чином. Можливо, що Всесвіт і зірки зроблять це за Вагів, спровокувавши якісь важливі та не найприємніші зміни. На людей цього Знаку в перші два дні може напасти ностальгія. Можуть повернутися думки про минуле кохання, про невдалий шлюб.

Скорпіон – Цього тижня краще не читати світові та локальні новини, особливо якщо вони негативні. Те саме можна сказати і про спілкування з негативно налаштованими людьми. У роботі та бізнесі під впливом поганих думок буде підвищений ризик зробити помилку. Саме тому краще залишатися оптимістами і не змушувати себе переживати по дрібницях. В кінці тижня Скорпіонів може очікувати приємний візит або зустріч.

Стрілець – Цього тижня не варто виходити за звичні рамки. Краще займатися тим, що виходить найкраще. Так, справи можуть йти наперекосяк, але нічого страшного в цьому немає. Усі труднощі і негаразди тимчасові, і Стрільцям потрібно це зрозуміти якнайшвидше. Якщо вони залишаться оптимістами, то зможуть стати прикладом для наслідування. Люди будуть захоплюватися їхньою вірою в себе і в краще майбутнє.

Козеріг – Козерогам потрібно залишатися залученими до все і вся. Цього тижня потрібно включатися в роботу і займатися домашніми справами. Також варто відпочивати та спілкуватися з друзями. Деяким із знайомих, друзів чи родичів може знадобитися термінова допомога морального чи матеріального характеру. За можливості краще надати необхідну підтримку, особливо якщо ця людина допомагала в минулому. У будь-якому випадку на Козерогов чекають зміни.

Водолій – Настав час прислухатися до розумних і досвідчених людей. Вони зможуть дати Водоліям важливу і дуже корисну пораду. Цього тижня можуть з’явитися нові спокуси. Як відомо, найкращий спосіб позбутися спокуси — це піддатися йому, але потрібно розуміти, що бути наслідки. Самоконтроль необхідний людям цього Знака. В іншому випадку можуть з’явитися проблеми, які вдарять по самолюбству і гаманцю.

Риби – Нічні світила допоможуть Рибам вирішити свої кармічні завдання, наблизитися до щастя. Це буде дуже насичений і важливий тиждень для представників цього Знаку Зодіаку. Їхнім головним ворогом стане боягузтво і сумніви. Якщо дуже хочеться зробити щось важливе. Не треба боятися. Астрологи радять діяти. Всесвіт внесе корективи в життя цих людей, надавши їм моральну підтримку. В цілому можна очікувати сприятливих змін у роботі та бізнесі, а також нових можливостей в любові. Риби можуть зустріти людину, яку закохаються без пам’яті.

You cannot copy content of this page