fbpx

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Вам може знадобитися поповнити багаж своїх професійних знань, з’єднайте недостатні ланки в цій складній системі, щоб не почуватися ніяково через власну некомпетентність у певних питаннях. Щоб придбати лідерські позиції, вам необхідно стати терплячим та не піддаватися емоціям. Вашому другові чи партнеру, ймовірно, знадобиться ваша допомога, постарайтеся бути корисним. Ваша активність і заповзятливість принесуть успіх.

Телець

На початку тижня бажано не ризикувати, а ось інші дні тижня ризик може бути виправданий і навіть виведе вас на новий рівень. Постарайтеся спокійно ставитися до змін, які відбуваються у вас у житті. Цей тиждень насичений подіями та зустрічами. Бажано не провокувати відкритого протистояння та конфліктних ситуацій. Постарайтеся серйозно поставитися до своїх нових ідей – це ключ до ваших здобутків.

Близнюки

У вас з’явиться можливість максимально успішної реалізації задуманого. Ймовірно, покращення ситуації на роботі, вам піднімуть зарплату. Тиждень принесе неповторні враження та дивовижні події. У центрі уваги можуть опинитися романтичні відносини. Саме зараз можна спробувати змінити в житті те, що вас не влаштовує. Саме час переходити на нову роботу та вирушати у подорож.

Рак

Незважаючи на велику кількість різних справ, тиждень все ж не здасться вам особливо напруженим. Ви швидко вирішите всі завдання. Намагайтеся досягти гармонії із собою та повного спокою у душі. Бажано почекати із серйозними рішеннями в особистому житті, особливо у першій половині тижня. Будьте уважні, не пропускайте з уваги навіть дрібниць. Намагайтеся бути терплячими, краще уникати суперечок. У вихідні не захоплюйтеся нездійсненними мріями та надмірно екстравагантними ідеями.

Лев

На цьому тижні ви матимете можливість вирішити деякі проблеми, які ви довго гнали від себе. Намагайтеся спокійно осмислити становище, в якому опинилися, і тоді можливий успішний прорив до мети. У вівторок бажано виявляти обережність як у словах, так і вчинках. На роботі зберігайте нейтралітет, навіть якщо довкола вас киплять сварки та пристрасті. У суботу влаштуйте собі повноцінний вихідний, побутові проблеми можуть зачекати.

Діва

Цього тижня ви зможете дізнатися багато нового від колег та друзів. На вас чекає успіх у справах, варто задуматися про додаткову роботу, яка розширить ваші можливості у фінансовому плані. Але є небезпека переоцінити свою значущість, цей тиждень не надто підходить для того, щоб говорити про себе, з ким би ви розмовляли. У четвер будьте уважні під час укладання будь-яких договорів, цілком імовірно, що умови будуть не на вашу користь. У вихідні насолоджуйтеся спокоєм, затишком та тишею.

Терези

Цього тижня будуть корисні роздуми про сенс життя та про своє місце у цьому світі. Намічайте великі цілі, настав час щось міняти. Дозвольте собі повноцінно відпочити та набратися сил для наступного ривка. Деякі представники знаку будуть розбиратися зі старими проблемами та по-іншому будувати стосунки з оточуючими людьми. Є всі шанси знайти нове кохання або створити сім’ю.

Скорпіон

Цього тижня вам варто стати поступливішим, ні в якому разі не упиратися рогом, обстоюючи свою єдино вірну принципову позицію. Скажіть «так» коханій людині, і ваше життя стане простішим і радіснішим. На роботі важливо дійти конструктивної угоди, необхідно раціонально розподілити сили. І на вас чекає підвищення по службі та збільшення зарплати.

Стрілець

Перша половина тижня може викликати у вас деяке розчарування, але скоро ви відчуєте смак успіху. Вам необхідно зосередитись на робочих справах. Ви будете повільно, але правильно просуватися до намічених цілей. У суботу ситуація вимагатиме від вас розважливості та стриманості, ці якості допоможуть вам досягти потрібних результатів.

Козеріг

Цього тижня вам можуть знадобитися такі якості, як розумність та витримка. Навіть якщо хтось вас критикуватиме, постарайтеся спокійно пояснити свою позицію. Не варто давати обіцянки, виконання яких буде пов’язане з напругою та труднощами. Найкраще займіться налагодженням нових зв’язків та контактів. Дійте самі. Шукати чужої поради слід лише у виняткових ситуаціях.

Водолій

Доля надішле вам випробування, але не втрачайте віри в краще. На роботі оцінять ваш розум, досвід, працьовитість. Прислухайтеся до своєї інтуїції, завдяки якій ви зможете знайти вихід зі становища. Самостійно приймайте важливі рішення щодо вашого майбутнього. На додачу до традиційних можуть з’явитися й інші джерела доходу. В особистому житті настає час відкритого вираження своїх думок і бажань. Сім’я радуватиме вас. Більше уваги приділяйте дітям.

Риби

Цього тижня оточуючі прислухатимуться до вашої думки, не проґавте можливість вплинути на ситуацію, але не наговоріть зайвого. У середу використовуйте лише перевірені методи, нововведення зачекають. Зараз не час для експериментів, дотримуйтесь традиційних цінностей. Не розповідайте праворуч і ліворуч про свої досягнення, заздрість недоброзичливців загрожує серйозно нашкодити. У п’ятницю великий ризик сімейного конфлікту.

You cannot copy content of this page