fbpx

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 жовтня 2023. Важливий час: що чекає знаки зодіаку

Цей тиждень розпочнеться зближенням Сонця та Меркурія, продовжиться протистоянням між цією парою з Плутоном, безліччю транзитів Нептуна, а закінчиться щедрим з’єднанням Юпітера та Венери.

Для багатьох це буде час самоспостережень, інсайтів, а ще – конфліктів, стресу та… переїдання. Звісно, у реальному житті це щось більше, ніж здається здавалося б, і, розглядаючи кожен знак зодіаку, побачимо, де космос пропонує свої варіації на загальну тему.

Якщо ми зможемо отримати максимальну користь із цього тижня, ми, можливо, зможемо забезпечити собі безпечний та впевнений душевний стан до кінця року. Залежно від знаку зодіаку ось як транзити тижня вплинуть на ваш світ.

ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ З 16 ПО 22 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ

Овен

Схоже, що період з 16 по 22 жовтня 2023 обіцяє вам багато хорошого, Овен, і все починається з того, що ви робите глибокий вдих і кажете: «Все буде добре». Іноді вам потрібно прийти до думки, що не все втрачено і що ви не тонете у напрузі.

Телець

Нещодавно ви пережили щось, що, на вашу думку, може змінити ваше життя. Все це на краще, але за все треба платити, і ви платитимете за цей новий розвинений стан усвідомленням свого колишнього невігластва. Ви на шляху до майстерності.

Близнюки

На цьому тижні, з 16 по 22 жовтня 2023 р., ви поставите питання, що вам робити з далі. Ви зараз у хорошому місці, Близнюки. Але занепокоєння може все зіпсувати – через нього ви надто багато думаєте і робите проблему для себе.

Рак

Чекайте на отримання хороших новин у плані фінансів. Справи йдуть добре, і хоча ви не зовсім там, де хотілося б, можливо, зараз саме час відступити і відчути подяку. Похвалити себе за те, що ви так старанно працювали.

Лев

Вперше за кілька тижнів ви відчуваєте, що нарешті пройшли випробування. Ви показали собі та іншим, що у вас є витривалість, щоб витримати все. Ви в певному сенсі чарівник, який перетворює недорогоцінний метал на золото.

Діва

Ви виявите, що інші ухиляються від своїх обов’язків і перекладають їх на вас просто тому, що знають, що не дозволите собі завалити спільну справу. Не бійтеся сказати, що думаєте з цього приводу, не перетворюйтеся на робочого конячка.

Терези

Цього тижня вам доведеться когось посварити або закликати до порядку. Будучи від природи харизматичним, ви знайдете потрібну інтонацію, що дозволяє не опускатись до того, щоб просто випустити пару та поскандалити, а пояснити та мотивувати.

Скорпіон

Ви можете виявити, що саме ви – єдина людина, яка знає, що відбувається і як із цим впоратися. Ви можете відчувати, що оточуючі розгублені чи не хочуть брати на себе відповідальність. У ваших силах їх підтримати!

Стрілець

Все, що ви пережили, мало мету, незважаючи ні на що. Ви підніметеся над болем, і не намагаючись його заглушити чи забути, просто відчуєте сили йти далі. Ви маєте досвід, який допоможе вам протягом тижня долати всі перешкоди.

Козеріг

Допоможіть комусь, адже ви міцний горішок порівняно з іншими. І ви побачите ефект сніжної грудки: чим більше ви віддаєте, тим більше отримуєте. Можливо, цього тижня ви будете тією людиною, чиї вчинки чи поради пам’ятають усе життя.

Водолій

Події тижня дозволять вам зрозуміти, що ви на правильному шляху і можете, нарешті, відкинути сумніви. Все пройшло повне коло, щоб ви знали, що ви не тільки маєте рацію, але і ваш вибір дійсно був найкращим, що ви коли-небудь робили.

Риби

Ви можете виявити, що їжа без обмежень, ліньки, бездумні покупки, запізнення перестають бути чимось надзвичайним. Хоча це може здатися дрібницею на тлі подій тижня, вам слід стежити за тим, що ви їсте з 16 по 22 жовтня 2023 року.

You cannot copy content of this page