fbpx

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається новий тиждень, на якому багатьох з нас чекають певні труднощі і негаразди. Щоб обійти їх стороною і стати успішніше, не втративши своїх здібностей і талантів, радимо слідувати простим рекомендаціям астрологів.

Перше і найважливіше для кожного з нас цього тижня — прийти до згоди з собою і світом. Тільки так можна буде мінімізувати проблеми, які надішле нам Венера, а також затемнення 20 квітня і ретроградний Меркурій з 21 числа. Якщо ви є занадто необачною людиною, яка любить ризикувати і діяти спонтанно, від цього краще відмовитися. Настав час обрати іншу стратегію досягнення цілей. У ці сім днів доведеться бути винахідливішими і чеснішими — як до себе, так і до оточуючих.

Овен

Овнам потрібно в першу чергу пам’ятати про те, що зараз у жодному разі не можна вирішувати чужі проблеми. Причина не тільки в негативному становищі планет і зірок. Потрібно без страху братися за важливі особисті справи, адже вони з високою ймовірністю стануть прологом чогось дуже хорошого в найближчому майбутньому. Отримати те, що хочеться, в ці сім днів Овнам не вдасться, але вони можуть отримати щось хороше трохи пізніше. Можливо, настав час винести важливі уроки з того, що відбувалося раніше.

Телець

У розпал квітня у Тельців можуть початися деякі труднощі в любовній сфері, але вони впораються з напливом проблем завдяки своєму оптимізму. Багатьом людям це не сподобається, але проблема не в тому, що вони виявляться на деякий час ізгоями. Проблема в тому, що на цьому тлі ними захочуть маніпулювати. Тільця краще не танцювати під чужу дудку, яким би поганий не був стан справ. Зараз краще продовжувати гнути свою лінію, але трохи обережніше.

Близнюки

Астрологи радять уникати грубості, особливо в спілкуванні з родичами та другою половинкою. Особливо небезпечно з’ясовувати стосунки буде 20 числа, в день повного сонячного затемнення. Близнюкам потрібна незворушність, холоднокровність і душевний спокій у складних ситуаціях. Зірки хочуть вивести їх із рівноваги, так важливо дати відсіч цьому бажанню.

Рак

Ракам прогнози обіцяють невдачі цього тижня, але не потрібно боятися. По-перше, невдачі можуть чекати на представників усіх Знаків Зодіаку. Важливо лише знати, як їх обійти стороною. Астрологи рекомендують повернутися до ідей, які надихали Раків раніше. Це допоможе не зазнати фіаско в поточних справах. Само собою, деякими з них доведеться зайнятися за покликом боргу. У такому разі ракам буде потрібна гранична уважність і вміння знаходити рішення логікою.

Лев

Важливо звертати увагу на таке небезпечне і руйнівне почуття як ревнощі. Якщо Леви не з ним боротимуться з цього часу, то можуть дуже швидко перегоріти. У справах і на роботі краще якомога рідше використовувати хитрість. Леви люблять іноді піти на це заради успіху, але зараз кармічна відплата буде негайною, так що краще бути чесними.

Діва

Астрологи рекомендують представникам цього Земного Знаку перестати наполегливо ускладнювати собі життя переживаннями. Настав час позбутися думок про те, що може статися, сфокусувавшись на тому, що вже сталося або відбувається прямо зараз. Важливо почати жити в справжньому часі, щоб не вигадувати собі нових проблем і не піддавати себе стресові.

Терези

Терезам варто приділити особливу увагу своїм домашнім тваринам, якщо такі є. Початок цього тижня буде непоганим часом для закладу чотирилапого друга. Планети і зірки хочуть, щоб Терези почали покладатися на факти, а не на домисли. З 21 числа, коли Меркурій стане ретроградним, потрібно буде перебудувати свою свідомість таким чином, щоб обходити стороною все сумнівне і незрозуміле.

Скорпіон

Основною причиною цього стане затемнення. Якщо не копатися до себе в голові і не займатися самоаналізом занадто довго, ситуація швидко виправиться. З 17 по 23 число не можна сприймати все занадто близько до серця. Це табу, про яке краще не забути. Експерти радять також доводити справи до кінця. Якщо кидати на півшляху розпочаті проекти, можна буде сильно пошкодувати про це в майбутньому. Також це може негативно позначитися на репутації та успіхах Скорпіонів.

Стрілець

Стрільців, як і людей інших Знаків Зодіаку, чекають проблеми цього тижня, але важливо не те, які труднощі прийдуть, а як ми з ними справляємося. Важливо залишатися самими собою і не винаходити заново колесо. Бажано утриматися від критики в свою і чужу адресу. Цього тижня треба говорити собі і оточуючим лише добрі і приємні слова. Це допоможе Стрільцям відвести від себе біду і ще більші негаразди.

Козоріг

Через слабкого Марса їхня віра в себе похитнеться, а ретро-Меркурій ще сильніше погіршить ситуацію. Астрологи також радять перестати втручатися в життя оточуючих людей. Потрібно зосередитися на своїх особистих проблемах і переживаннях, не граючи роль захисника і батька для своєї другої половинки, друзів, колег. Не потрібно нікого опікуватися. Якщо комусь знадобиться підтримка, він сам за нею звернеться.

Водолій

Зірки та планети спонтанного успіху та успіху їм не принесуть, тому доведеться вивозити ситуацію на морально-вольових якостях характеру. Активізуватися треба з самого ранку понеділка, протримавшись до четверга, поки Меркурій дає зелене світло на заняття найважливішими справами. Найбільша помилка Водоліїв у цей семиденний період — переоцінка своїх можливостей. Потрібно пам’ятати про свої слабкі сторони, щоб не допускати помилок.

Риби

Рибам для підтримки мотивації, що йде від них, варто якнайбільше спілкуватися з людьми, якими вони захоплюються. У період з 17 по 23 квітня потрібно зробити за здоров’ям і зміцнювати енергетику. Щоб уникнути розчарування в собі, в людей і подіях, які можуть відбуватися з рибами в цей час, їм слід трохи знизити планку очікувань. Важливо залишатися реалістами і вирішувати проблеми в міру їх надходження.

You cannot copy content of this page