fbpx

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Цього тижня в цілому справи підуть легко, ви добре почуватиметеся і досягнете успіху практично у всіх починаннях. Можуть відбутися важливі події, які торкнуться інтересів сім’ї та рідних. Варто серйозно задуматися про майбутній відпочинок та про фінансову сторону питання. На роботі не варто багато про себе розповідати, даючи колегам їжу для пліток. У четвер не розпочинайте нових справ та проектів, краще завершити старі.

Телець

На перший план можуть виникнути проблеми кар’єри. Головне – не ризикувати, не базікати зайвого та не пускатися в авантюри. Не звалюйте на себе чужий клопіт і проблеми, зосередьтеся на своїх справах. Вівторок, швидше за все, виявиться днем небувалого енергетичного підйому, коли ви багато чого встигнете зробити. У четвер сміливо розраховуйте на допомогу друзів, а у п’ятницю, навпаки, робота наодинці принесе більше результатів. Вихідні обіцяють бути вдалими, особливо якщо ви поїдете за місто.

Близнюки

Цього тижня ваші почуття знайдуть глибину, а думки – височина. Особливо вдало цей час для освідчення в коханні та для тих, кому в роботі потрібна Муза. Але навіть якщо це вас не стосується, є ймовірність, що завдяки припливу творчих сил вам вдасться знайти нестандартне рішення у складній справі, вигадати щось оригінальне, що принесе вам успіх і прибуток.

Рак

Намагайтеся зробити над собою зусилля і добре відпочити цього тижня. Безкорисливе служіння близьким та коханим людям, зрозуміло, справа благородна, але й у ній треба робити перерви. Не варто зараз зациклюватися на питаннях кар’єри та матеріальних благ, краще подумайте про душу. Але деякі представники знака вже цього тижня займуться масштабними перетвореннями в будинку чи професії.

Лев

Цього тижня у вашому житті можливі позитивні зміни, які, однак, прийдуть надто дрібними кроками. Тим не менш, зробити ви встигнете дуже багато, якщо, звичайно, візьметеся за справу, не відкладаючи в довгий ящик. У середу виявите граничну обережність, це несприятливий день для колективної діяльності. Нині взагалі не час для інтенсивного спілкування та спроб професійного зростання. Присвятіть вихідні зустрічам із родичами, друзями, спілкуванню з дітьми.

Діва

Схоже, вам настав час піднятися на трон успіху і втриматися на ньому, але тільки не будь-якою ціною. Якщо стосунки закінчилися, постарайтеся розлучитися мирно. Виявіть обережність, чи можливі інтриги у вас за спиною. Присвятіть достатньо часу своєму будинку, створіть затишну обстановку. У неділю у вас з’явиться шанс організувати пікнік для всієї родини та друзів.

Терези

Тиждень може бути складним і суперечливим, навалитися багато різноманітних справ, і ви, схоже, не знатимете, за яку з них братися в першу чергу. У понеділок можлива поява нового покровителя або нового начальника, який буде до вас прихильний. Може розпочатися новий відлік у вашій кар’єрі. У середу нескінченні, хоч і вдалі поїздки та залагодження службових проблем можуть витягнути з вас енергію. П’ятниця, схоже, буде сповнена діловими переговорами та нескінченними сімейними справами.

Скорпіон

Досить так високо літати в хмарах, мріючи про нездійсненне, краще спустіться на землю і знайдете щастя з коханою людиною. Ви можете досягти багато чого, підкоривши начальство, партнерів та клієнтів цікавою ідеєю. Не забувайте про ці обіцянки, навіть якщо компроміс з вашого боку може обмежити вашу свободу. Наприкінці тижня з’явиться можливість позбавитися проблем за допомогою вміння користуватися інформацією.

Стрілець

Цього тижня не варто перетворюватися на самітника, більше спілкуйтеся, вам варто частіше бувати на важливих ділових нарадах та зустрічах. У вівторок не опирайтеся своїм інтуїтивним бажанням. Намагайтеся не спізнюватися і не забувати про важливе. У четвер не варто відстоювати позиції щодо дрібниць, ви можете пропустити щось суттєвіше. У неділю ваші емоції загрожують вихлюпнутись через край і налякати оточуючих.

Козеріг

Цей тиждень хороший для бігу з перешкодами. Ви точно дійдете до фінішу. Ваші зусилля виявляться успішними, ви зможете вибратися з болота поточних проблем та зайнятися приємнішими справами. У понеділок бажано не метушитися даремно і не пліткувати, а тим більше не давати порожніх обіцянок. У п’ятницю будьте обережні та уважні при виконанні професійних завдань, у цей день не можна кидати розпочате.

Водолій

Цього тижня егоцентризм – не ваш стиль. Ви, зрозуміло, чарівні, і гідні всіляких похвал, але не варто займатися виключно самолюбуванням. Огляньтеся, раптом комусь із вашого оточення потрібна ваша допомога. Не варто критикувати та виховувати оточуючих, якщо не хочете потрапити під душ їхнього негативу. Не варто затягувати з вирішенням проблем у четвер, дрібниця, відкладена на завтра, обернеться непідйомним вантажем згодом.

Риби

Цього тижня ваш успіх залежатиме від впевненості у правильності свого вибору та злагодженості дій. У понеділок нелегко буде включитися в роботу. У вівторок не розраховуйте на інших, все робіть самі, а якщо не можете, суворо контролюйте діяльність помічників. У цей день можливі обмани та спотворення інформації, постарайтеся цього уникнути. У вихідні більше часу присвячуйте сім’ї та дітям.

You cannot copy content of this page