fbpx

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для знаків зодіаку

У жіночому гороскопі на черговий тиждень липня представниці зодіакальних сузір’їв знайдуть корисні поради, які допоможуть провести цей час успішно, обійшовши стороною небезпеки і досягнувши нових успіхів у різних областях життя.

Період з 17 по 23 число можна назвати дуже сприятливим і спокійним. Будуть дні сили 20 і 22 числа, а також один поганий день – неділя. В останній день тижня жіноча планета в лиці Венери починає ретроградний рух, тому астрологи наполегливо радять усім представницям прекрасної статі якнайшвидше завершити всі свої найважливіші справи.

Жінка Овен

Впевненість у собі і добрий настрій, властиві Овнам прекрасної статі, будуть важливими супутниками успіхів у всіх сферах життя. Це найкращий час для того, щоб рухатися вперед і не оглядатися назад. Минуле має залишитися в минулому.

Астрологи рекомендують не відкладати вирішення серйозних питань у довгу скриньку. Цього тижня енергетика зірок і планет буде сприятливою, а значить, можна сміливо братися навіть за найскладніші справи, щоб розпочати новий етап життя.

Жінка-Телець

Прекрасним Тельцям не потрібно зациклюватися на питаннях, що тягнуться з далекого минулого. Все найкраще для них у майбутньому. Настав час навчитися бачити це і прагнути цього. За прогнозами.

Тиждень з 17 по 23 число буде ідеальним для інтелектуальної роботи. Не виключено, що жінки цього Знака відчують потяг до будинку. Цього тижня можна сміливо присвятити себе домашнім обов’язкам, коханому чоловікові, дітям.

Жінка-Близнюки

Як відомо, свято починається з нас самих. Якщо прекрасні Близнюки хочуть свята, то можуть самі собі його забезпечити. Прикраса житла буде чудовим способом це зробити. Важливо змінити домашню обстановку.

Можна спробувати допомогти в чомусь важливому своїм родичам, чоловікові, дітям. Вечірні посиденьки з близькими також допоможуть відновити гармонійні та довірчі відносини. не завадить.

Жінка-Рак

Всім жінкам, народженим під управлінням Рака, вкрай важливо позбутися цієї риси характеру цього тижня, оскільки за погані вчинки і бажання йти по головах заради мети Всесвіт може покарати їх. Ще в діловому середовищі та особистому житті жінкам-Ракам важливо попрощатися з недовірливістю і  відмовитися від причіпок.

Навколишнім буде важлива їхня думка, але висловлювати його важливо без агресії і напору. Також цього тижня з’явиться можливість показати себе з кращого боку.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі вдасться здобути авторитет. Для цього потрібно говорити правду і відповідально ставитися до обов’язків будинку і на роботі. Це буде дуже гарний час для того, щоб спробувати стати мудрішим і розумнішим.

Жіночий гороскоп обіцяє Левам досить продуктивний тиждень, але справ з високою ймовірністю буде більше звичайного. Незважаючи на щільний графік, дами цього Знаку зможуть виконати необхідні справи в строк, якщо слідуватимуть чіткому плану.

Жінка-Діва

Дівам вдасться набути успіху в будь-якій сфері — в любові, домашніх справах, роботі. Головне зараз — вчасно відпочивати і щовечора набиратися сил для підкорення нових вершин вранці. Меркурій сильний, Венера поки теж, але це не означає, що токсичні люди будуть нешкідливими.

Досягти нових успіхів завадить невпевненість і нав’язане почуття страху чи тривожності такими людьми. У зв’язку з цим астрологи рекомендують займатися справами переважно без сторонньої допомоги.

Жінка-Терези

Терезам вдасться впоратися з нав’язливими думками і відкинути сумніви в бік, що вкрай важливо для просування вперед у кар’єрних та любовних питаннях.

Жінкам цього Знака не варто забувати про те, що ключ до успіхів тільки в своїх руках. Чекати дива не потрібно, адже це марна трата часу.

Жінка-Скорпіон

Жінкам цього Знаку зодіаку астрологи рекомендують проявити активність, щоб не упустити подарунків долі. Цього тижня енергетика зірок і планет підштовхуватиме їх до змін різного роду, противитися яким точно не варто.

Цікаві пропозиції надходитимуть протягом протягу всього тижня, і Скорпіонам доведеться вибрати найзначніші з них. Ще астрологи радять пам’ятати про те, що мовчання — золото.

Жінка-Стрілець

Астрологи обіцяють активний тиждень, насичений подіями та зустрічами. Не виключено спілкування з людьми, контакти з якими були втрачені.

Це може бути навіть колишній чоловік. Деякі жінки-Стрільці виявлять у собі нові здібності, розвиток яких допоможе просуванню у фінансовій сфері.

Жінка-Козеріг

Козерогам прекрасної статі потрібно більше працювати і менше лінуватися. Це принесе і не тільки задоволення, але і достаток.

Ці дами відчують приплив сил, який допоможе їм не тільки виконати всі справи в термін, але і почати щось нове. Астрологи не виключають раптові поїздки, цікаві знайомства та несподівані пропозиції.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям не упустити нові можливості допоможе інтуїція, до якої їм варто прислухатися. З 17 по 23 липня жінки цього Знака зможуть подолати будь-які труднощі і розв’язати завдання будь-якої складності, якщо повірять у свої сили і перестануть занижувати свої переваги.

Астрологи рекомендують частіше знайомитися з новими людьми і не лінуватися. Приємні люди допоможуть підвищити Водоліям самооцінку і зарядитися енергією благополуччя. Хороший настрій допоможе впоратися з будь-якими завданнями.

Жінка-Риби

Дамам-Рибам астрологи рекомендують зосередитися на вирішенні ділових питань. Енергетика зірок і планет сприятлива, і початок тижня буде чудовим часом для досягнення цілей. Ближче до вихідних жінки-Риби зможуть повинні провести час з близькими.

Астрологи рекомендують витратити енергію на зміну іміджу і перетворення будинку. Енергія, спрямована в мирне русло, принесе максимум користі. У період з 17 по 23 липня удача буде на боці добрих Риб.

You cannot copy content of this page