fbpx

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Наближається завершення 2023 року, але останній тиждень поки не настав. Це добре, адже у багатьох з нас ще залишилися справи, які треба закінчити. Астрологи дали поради всім Знакам Зодіаку на той випадок, якщо відпочивати поки що рано.

В цьому місяці 22 грудня всім знакам зодаіку потрібно бути уважними. Це день сонцестояння, а також день з’єднання Меркурія з Сонцем. Щоб залишитися на плаву, потрібно пам’ятати про те, що величезну силу мають думки і слова.

Овен

Людям, народженим під Знаком Овна, астрологи рекомендують проявити ініціативу для того, щоб розпочати тиждень із правильних дій. Така позиція дозволить задати темп на весь тиждень і розмірено йти до досягнення поставлених завдань, закінчивши розпочате. Найважливіші планети зараз у слабкій позиції, що не додасть оптимізму, але гарний настрій завжди можна отримати, займаючись на дозвіллі улюбленими справами і хобі.

Телець

Негативне становище Венери та Меркурія викличе бурю суперечливих емоцій. Впоратися з ними Тельцям допоможуть позитивні установки та віра у власні сили. Потрібно частіше говорити собі «я можу», «я знаю», «я хочу», «я впораюся», «все добре». Цей критичний і складний період варто провести за важливою роботою, яка не забере багато життєвої енергії.

Близнюки

Ретроградний стан Меркурія негативно позначиться на емоційному тлі Близнюків. У цей період їм необхідно заручитися підтримкою близьких людей і постаратися уникати самотності. Така позиція вбереже їх від депресивних думок. Не виключено, що Близнюки під дією планет стануть більш розсіяними. У справах фінансового роду потрібно виявляти обережність, так само як і в спілкуванні з новими людьми.

Рак

Всесвіт кидає виклик Ракам. Представникам даного Знаку слід виявити силу волі для того, щоб не стати жертвою власних помилок, а також безпідставних і суперечливих здоровому глузду переживань. Вільний час, проведений з родичами і другою половинкою — ось найкращий рецепт для того, щоб навчитися тримати негатив у вузді. Спільні домашні справи теж проженуть нудьгу.

Лев

Тиждень з 18 по 24 грудня обіцяє бути далеко не найсприятливішим для представників даного Знаку. Левам треба бути обережнішими у веденні справ на роботі та у фінансовій сфері. У любові не варто виявляти надмірної активності. У цей період варто зайнятися звичною діяльністю, яка не вимагає підвищеної уваги і великих енерговитрат.

Діва

У цей час ретроградний Меркурій виявиться вкрай слабким і негативним, що не дасть можливості Дівам виявити свої найкращі якості. Він сплутає карти у фінансовій сфері, а також зробить Дів менш привабливими для протилежної статі. Також під ударом буде їхня здатність «читати» людей. Тим не менш усвідомленість і обережність допоможуть Дівам вирішити важкі завдання і впоратися з відповідними справами.

Терези

Венера все ще не даватиме додаткову енергію Терезам. Це не кращий час для романтичних відносин і пошуку супутника життя. Сімейним Терезам у цей день період варто бути гранично чесними з близькою людиною, щоб посилити довірчі відносини. Ще дуже важливо стежити за своїм здоров’ям. Потрібно пустити весь внутрішній потенціал на боротьбу з сумнівами.

Скорпіон

Скорпіони в період з 18 по 24 грудня навряд чи зможуть швидко визначити, де обман, а де правда. Це дуже сильно уповільнить процес вирішення робочих завдань, але поспіх і ні до чого. У вільний від роботи час Скорпіонам варто займатися підтримкою свого емоційного здоров’я і присвячувати час відпочинку. Нові емоції та враження додадуть бадьорості та енергії.

Стрілець

Стрільцям для того, щоб залишитися в сідлі, астрологи рекомендують розпочати курс фізичних вправ, щоб підвищити енергетику. Тим, хто і без того часто займається спортом, краще, навпаки, трохи послабити тренування, щоб не перегоріти. Це позитивно позначиться на тонусі організму, але не стане джерелом стресу. Хорошим вибором буде гімнастика, йога, плавання. Це допоможе зменшити негативну енергію.

Козеріг

Козерогам, швидше за все, доведеться використати всі свої внутрішні сили для успішного завершення запланованих справ. Не потрібно боятися просити близьких людей і друзів про допомогу. Це не прояв слабкості. Виявлена працелюбність буде хорошим стимулом для подальшого зростання та розвитку в кар’єрі. У любові Козерогам краще не ховати голову в пісок, а визнаватись в почуттях. Можна йти ва-банк, щоб не витрачати час даремно.

Водолій

У свідомості Водоліїв ретро-Меркурій викликає сплеск суперечливих емоцій. На думку експертів сайту dailyhoro. jw.org uk, в цей період важливо зберігати внутрішню рівновагу і присвятити час помірній праці, а також відпочинку за улюбленим заняттям або хобі. Можливо, доведеться виявити ініціативу і показати відповідальний підхід, щоб заслужити довіру на роботі. Важливо постаратися вирішити більшість серйозних справ.

Риби

Венера не наділить Риб потужною енергетикою, так що чекати дива не варто. Проте, в Рибах повинен був залишитися запас сил, який можна направити в русло активної роботи. Відповідальні рішення, прийняті з 18 по 24 грудня, стануть основою для майбутніх перемог як у діловій, так і в особистій сферах. Усунення перешкод буде складним процесом, але у відповідальних і цілеспрямованих риб має все вийти.

You cannot copy content of this page