fbpx

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 грудня 2023 року — прогноз для кожного знака зодіаку

Овен

Постарайтеся привести ваші думки та почуття до ладу та налаштуватися на майбутні свята. Загляньте в себе, врівноважте свій емоційний стан. Нині настає час для налагодження втрачених зв’язків. Не забувайте про рідних та близьких людей. Вам легко вдасться порадувати їх, особливо якщо ви вдастеся до перевіреного засобу – подарунків.

Телець

Цього тижня можливі захоплюючі подорожі та навіть подорожі з пригодами. Якщо на це немає часу чи можливостей, натомість зірки обіцяють дружні зустрічі та масу дрібних, але приємних сюрпризів. Намагайтеся не закопатися з робочими справами. У другій половині тижня є небезпека розчаруватися у старих бізнес-партнерах, ваші відносини загрожують зайти в глухий кут.

Близнюки

На вас чекає гармонія, любов і радість. Ваші мрії здійснюються. Навіть якщо ви цього не помічаєте, але ви стаєте все ближче до своєї заповітної мети. У вас з’явиться шанс підняти свій авторитет і порозумітися навіть з найнезговірливішими людьми. На роботі вам запропонують максимально зручний графік. У вихідні на вас чекає романтичне побачення та весела вечірка у приємній компанії.

Рак

Бажано не відкладати справи та турботи, а спробувати їх швидше закінчити, щоб потім присвятити час та увагу підготовці до свят. Для досягнення бажаного результату необхідно враховувати інтереси партнерів. Сприятливий час для укладання угод та пошуку нової роботи. Якщо ви хочете щось змінити у своєму житті, дійте. У вихідні вас порадує зустріч із друзями.

Лев

Цього тижня вам може не сподобатися те, що відбуватиметься навколо вас, але постарайтеся не робити поспішних висновків, щоб не посилювати ситуацію будьте ввічливими, дипломатичними та інтелігентними. Постарайтеся не впадати в депресію, женіть геть тужливі думки. У середу вміння порозумітися з різними людьми може принести прибуток. Подумайте про пошук нових можливостей. У вихідні приділіть більше часу та уваги близьким людям, варто разом піти за подарунками під ялинку.

Діва

Ваше завдання на цей тиждень — сумлінно виконувати свою роботу, ділової завзятості та здібностей вам не позичати. Не будьте зайве цікавим, постарайтеся спокійно поставитися до таємниць навколо вас. Не метуштеся, важливо зосередитися на головному. У сім’ї можливі суперечки та розбіжності, але постарайтеся згладити кути.

Терези

При вмілому поєднанні оптимізму та гнучкості у поведінку, на цьому тижні ви зможете вміло привернути до себе увагу оточуючих. Працюйте і ваш професійний успіх забезпечить вам можливість добре відпочити на зимових канікулах. Не говорячи вже про моральне задоволення. Будинки постарайтеся створити затишок, знайдіть час на прибирання та підготовку до свята.

Скорпіон

Цього тижня вам необхідно правильно розрахувати свої сили і тоді ви зможете встигнути багато чого. Ви знаходитесь у чудовій “інтелектуальній формі”, скористайтеся цим. Навколишні зрозуміють, що ви незамінний фахівець. Успіху сприятиме наступальна тактика. Поїздки та подорожі пройдуть вдало. Не забувайте про особисте життя, не бійтеся ніжних зізнань.

Стрілець

Вам необхідно напружено працювати, щоб завершити усі справи до свят. Вам вдасться знайти союзників у реалізації проектів. Критику сприймайте спокійно та уважно, це дозволить вчасно виправити помилки. У четвер інформація, що надійшла, може виявитися спотвореною, будьте коректні, висловлюючись з цього приводу, інакше ваші різкі зауваження ускладнять відносини з колегами. У вихідні буде багато домашньої суєти.

Козеріг

Цього тижня не виключені нападки недоброзичливців чи необґрунтовані претензії набридливих родичів. І тих, і інших слід ігнорувати. Після стомлюючого та сумбурного понеділка, виспавшись, ви зі свіжими силами вирушите на трудові подвиги. Вам необхідно спілкуватися із приємними вам людьми. У середу вам доведеться обстоювати свої інтереси без сторонньої допомоги, використовуйте багатий життєвий досвід. У вихідні дні вас може закрутити вихор підготовки до свята.

Водолій

Ситуація змінилася на краще. Ваш діловий настрій і зібраність дозволять вам розплутати клубок проблем, що накопичилися. Настав час будувати плани на канікули. Згадайте про свій творчий потенціал, танцюйте, співайте, малюйте. Намагайтеся приділити більше часу інтенсивному спілкуванню. Добре відпочиньте на передноворічному корпоративі.

Риби

Постарайтеся струснути – вам потрібно терміново позбавитися стану апатії, а відпочивати вам цього тижня ніхто не дасть. Не упускайте дорогоцінного часу, менше слів, більше справи. Недоброзичливці можуть спробувати вставити вам палиці в колеса, виявите пильність. Не варто сумніватися у своїх силах, оскільки недовірливість і так не раз підводила вас. Уважніше і добріше ставтеся до близьких людей, вони потребують вашого піклування.

You cannot copy content of this page