fbpx

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року

Черговий прогноз на майбутній тиждень. Астрологи розповіли про те, як можна залучити удачу всім Знакам Зодіаку. Настав час дізнатися багато цікавого і важливого про майбутні сім днів.

Астрологи звертають увагу на наявність високого рівня гармонії з точки зору зірок і планет. Це означає, що можна очікувати гарного настрою та приємних емоцій, які переважають над неприємними.

Овен

Овнам не варто відмовляти в підтримці близьким і друзям. Їхня доброта повернеться до них сторицею. Дуже важливо робити все можливе для того, щоб робити чуже життя кращим. Не можна забувати і про себе коханих, але краще не виявляти зайвого егоїзму, оскільки тільки взаємовиручка допоможе Овнам довести свою відданість, любов, повагу і прагнення бути поряд, бути корисними.

Телець

Астрологи відзначають, що з високою ймовірністю у багатьох Тельців покращиться пам’ять, тому цього тижня представникам даного Земного Знаку варто якнайчастіше займатися отриманням нових знань. Можна розпочинати навчання, записуватися на курси або переходити на нове місце роботи. Процес адаптації також буде досить легким і позбавленим напруги, зайвих переживань.

Близнюки

Близнюкам варто займатися творчою діяльністю. По-перше, творчість допоможе стати кращою, очиститися від негативу, а також сподобатися іншим людям. Важливо розкрити себе. Що стосується роботи, то зараз не потрібно бігти попереду паровоза. Краще постаратися закріпити результат, досягнутий раніше. Це набагато важливіше, ніж намагатися підкорити нові вершини.

Рак

Ракам дуже везтиме в любовній сфері, але це зовсім не значить, що в справах і роботі настає чорна смуга. Навпаки, це гарний час і для торгівлі, для переговорів. Відмінно проходитимуть усі справи, пов’язані із взаємодією з людьми. Робота — не панацея від неприємностей. Важливо більше відпочивати, менше переживати і частіше змінювати обстановку. Це дуже яскравий і приємний час для Раків.

Лев

Левів очікує гідна винагорода за докладені раніше зусилля — в любові, у справах, у роботі і так далі. Все те гарне, що вони зробили в минулому, виллється в приємне сьогодення і майбутнє. Вони помітять приємні зміни вже в понеділок, але піком позитиву стане 19 вересня — день протистояння Сонця і Нептуна, в який можуть відбуватися раптові приємні речі.

Діва

Дівам потрібно розвиватися, рухатися вперед. Ознакою того, що вони рухаються у вірному напрямку, стане відчуття теплоти в душі, а також банальний спокій. У разі наявності труднощів і проблем на любовному чи фінансовому фронті, варто пам’ятати про те, що немає зла без добра. Негативні події перевернуться в найближчому майбутньому, ставши сприятливими.

Терези

Терези — це люди, для яких склянка в більшості випадків наполовину повна, а не порожня. Цей оптимізм і віру в краще їм потрібно не просто культивувати в собі самих, але і прищеплювати іншим. Це допоможе їм істотно покращити карму і стати щасливішим у майбутньому. Також дуже корисним буде детальне планування. Усі справи потрібно планувати заздалегідь, щоб було менше неприємних ексцесів у такий динамічний час.

Скорпіон

Скорпіонам зараз у жодному разі не можна не зациклюватися на неприємностях. Так, можуть відбуватися деякі неприємні речі, але вони з легкістю можуть розбитися від впевненості цих людей, їх любов до життя і прагнення стати успішнішим. Планети та зірки налаштовують Скорпіонів на марафон, а не на спринт. Потрібно поберегти сили для важливих справ та скрупульозної роботи. Швидких успіхів можна не чекати.

Стрілець

Стрільцям важливо пам’ятати одну просту істину: часом досить просто змінити своє ставлення до проблем, щоб вирішити їх. Немає кращого моменту для таких змін, ніж зараз. Меркурій і Венера об’єднають зусилля для того, щоб активізувати в Стрільцям їх найсильніші якості. Це найкращий час для пошуків нових захоплень, для знайомств та активності в цілому.

Козоріг

Козерогам може зустрітися на шляху проблема в роботі або любові, але зараз варто частіше ставитися до роботи і особистих проблем як до якоїсь вигадливій грі. Використовуючи хитрі комбінації та складні ходи, Козероги не прийдуть на щастя. Потрібно бути простіше, а також уникати провокацій у бік інших людей. Це їхнє головне завдання на кінець вересня і на цей тиждень зокрема.

Водолій

Будь-яке потурання песимізму принесе Водоліям лише проблеми. Переживати занадто сильно і довго щодо того, що їм непідвладно, точно не варто. Бажано зберігати при цьому ясність і чистоту мислення – не налягати на міцні напої і завжди здорово оцінювати ситуацію, приймаючи рішення тільки на холодну голову, а не на емоціях або на основі інтуїції.

Риби

У Риб настає ідеальний і дуже сприятливий час. Воно добре підійде для кардинальних зовнішніх метаморфоз – нової зачіски, оновлення гардеробу тощо. У спробах стати красивішими чи розумнішими важливо пам’ятати одну просту істину — досконалих людей не існує. Прагнути ідеалу можна і потрібно, а ось переживати через те, що стати ідеальними не вийшло, точно не варто.

You cannot copy content of this page