fbpx

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається новий тиждень. Астрологи розповіли нам з вами про те, що вона принесе, якою буде і як потрібно поводитися для того, щоб подолати всі основні проблеми даного періоду і стати щасливішими.

Варто почати з того, що астрологи бачать цей тиждень вкрай сприятливим, і багато в чому варто сказати спасибі літньому сонцестоянню 21 червня. Нічні світила на нашому боці, так що дійте і будьте впевнені в тому, що у вас буде багато сил, ентузіазму і мотивації. Важливо лише правильно розставити пріоритети, а також не забути про обережність.

Овен

Якщо приймати всю вхідну інформацію, то можна перегоріти або засмутитися. З цієї причини краще менше гортати стрічку новин у соціальних мережах і менше спілкуватися з токсичними людьми, у яких завжди все погано. Також через ретро-Сатурн будь-яке необережне зауваження в адресу може викликати вкрай хворобливу реакцію. У зв’язку з цим потрібно перестати бути вимогливими до близьких і друзів.

Телець

Тельцям варто пам’ятати про те, що їхні плани повинні триматися в секреті. Тільки так вони зможуть втілити в реальність свої мрії максимально швидко і успішно. Починається гарний час для спроб змінити традиції, обстановку навколо, а також стати кращою версією себе. Тельцям буде посміхатися удача, і Ретроградний Сатурн їм не завадить, хоча напевно постарається це зробити. Обійти стороною породжені ним проблеми Тельцям допоможе банальний оптимізм. Цих людей не зламати. Вони на коні і готові до перемог.

Близнюки

Близнюки зараз дуже сильні і щасливі, і все завдяки Меркурію в них знаку. Їхнє життя стрімко змінюватиметься, якщо, звичайно, вони самі цього захочуть. Вкрай важливо уникати всього, що може погіршити енергетику і роботу чакр. Також важливо перестати спілкуватися з людьми, які надто уїдливі. Астрологи відзначають. Що незважаючи на практично ідеальне становище планет і зірок, завжди є ризик упустити щось важливе. Цього тижня Близнюкам потрібно підвищити свою увагу і не розпорошувати даремно життєву енергію.

Рак

Успіхи представників даного Знака можуть почати дратувати їх недоброжелателів, так що настав час дивитися в обоє і переходити до захисту. Провокувати конфлікти не варто, оскільки вони будуть забирати масу енергії та сил, які можна пустити на якісь корисніші справи та завдання. Багато Раків почуватимуться наче розвідники в тилу ворога. Якщо це так, то треба змінювати оточення, роботу.

Лев

Левам цього тижня можуть снитися погані сни, що стане результатом негативного впливу ретроградного Сатурна. Якщо вони сняться Левам уже давно, значить Сатурн не винен. Астрологи зазначають, що люди, яких Леви приймають за друзів та товаришів, можуть показати себе з негативного боку. Усьому провиною заздрість, адже Леви цього тижня будуть на коні. Їхнє життя поліпшиться в рази, але не варто про це кричати на кожному кутку, заробляючи ненависть на свою адресу. Щастя любить тишу — Левам повторювати це як мантру.

Діва

Дівам абсолютно точно з 19 по 25 число не варто тягнути різний мотлох у свою душу. Йдеться в першу чергу про образи і заздрість. Ці почуття можуть відлякати позитивну і дуже творчу енергетику Меркурія. Діви часто дивляться на проблеми і мучення людей, думаючи: «Такого зі мною точно не станеться». Цього тижня доля дасть натяки на те, що таке може статися в будь-який момент. Діви відкриють очі і стануть мудрішими.

Терези

Терезам може здатися, що удача і успіх від них відвернулися, але це не так. Просто цього тижня доведеться бути трішки уважніше, щоб розглянути в нескінченному потоці подій правильних людей і вдалі моменти для атаки. У відносинах з неприємними людьми Терезам краще змінити гнів на милість. Вміння прощати зробить їх приємнішими в очах оточуючих. Цей період дуже добре підходить для відпустки, подорожей та зміни обстановки. Настав час змінити своє життя на кращий бік.

Скорпіон

Скорпіонам треба терміново перестати думати про погане, інакше це проб’є величезний пролом у їх біополі. Планети і зірки зараз у досить гарному становищі, тому потрібно підтримати їх позитивом. Особливо важливо це зробити через ретро-Сатурн, який не упустить можливості насолити тим, хто вічно сумує. Потрібно не боятися показувати людям усі свої таланти. Скромність краще залишити для несприятливих періодів, які рано чи пізно настануть.

Стрілець

Навіть незначні на перший погляд дрібниці цього періоду можуть стати причиною лавини змін у всіх сферах життя зараз і в найближчому майбутньому. Стрільці, як відомо, вроджені дослідники. Можна ходити в походи, вирушати в інші міста і країни на будь-якому виді транспорту. В спілкуванні з людьми важливо пам’ятати, що від любові до ненависті всього один крок. Цього тижня краще правильно підбирати слова і не поспішати з висновками про людей.

Козеріг

На Козерогов, ймовірно, впаде багато нових завдань. Їм доведеться набагато більше і частіше працювати, що не лякає їх. Це добре, адже за свою працю Козероги отримають гідну винагороду. Також астрологи зазначають, що цього тижня Козероги можуть почати втомлюватися від нескінченних справ і турбот. Козерогам варто якомога рідше перебувати у ворожому середовищі — серед людей, які їх дратують або якось провокують на негативні думки.

Водолій

Водоліям астрологи наполегливо радять не вибирати найпростіший і короткий шлях на щастя і успіх у справах, в любові. Важливо вибирати той шлях, який синхронізований зі здоровим глуздом і мораллю. Не потрібно переходити нікому дорогу. Краще сподіватися на свої сили і свої таланти. Важливо відзначити, що це не керівництво до дії, а лише одна з безлічі опцій. Якщо не вийде самим вирішити проблему, можна буде звернутися за підтримкою до близьких і друзів. Нічого соромного в цьому немає.

Риби

Рибам астрологи настійно рекомендують не переживати по дрібницях в період з 19 по 25 червня. У справах, пов’язаних з роботою та бізнесом, не варто йти ва-банк. Те саме стосується і любові. Краще мати місце для маневру і в цілому поводитися обережно, стримано. Головний лейтмотив тижня – дружба і любов. Риби, які самотні й озлоблені, можуть не досягти тих висот, які помітні на горизонті у тих, хто дружелюбний і добрий до оточуючих.

You cannot copy content of this page