fbpx

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 лютого 2024 року для всіх знаків зодіака

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 лютого 2024 року

Починається один із найскладніших тижнів лютого та всієї зими в цілому. Астрологи дали свої мудрі поради для кожного із Знаків, щоб ми з вами змогли прожити ці сім днів із найменшими втратами у будь-якій сфері.

Насамперед варто сказати про те, що раніше ми знайомили вас із секретами щастя для кожного із Знаків Зодіаку. Настав час згадати про них, оскільки цього тижня щастя може бути досягнуто виключно нашими з вами силами. Покладатися на планети і зірки точно не варто — він і в дуже несприятливому стані: Марс і Венера вже агресивно налаштовані, а Меркурій поводитиметься негативно з 23 числа. Про фінансові труднощі ми вже говорили, тож тепер настав час капнути трохи глибше.

Овен

Овнам якнайшвидше необхідно позбутися заздрості. Це вкрай руйнівне почуття, але зараз воно може зовсім не залишити від удачі каменя на камені. У період з 19 по 25 число потрібно думати про своє особисте щастя та не порівнювати себе з іншими людьми. Також дуже шкідливо докоряти долі за невдачі та проблеми. Потрібно бути самокритичними та вміти вчитися на своїх помилках.

Телець

Тельцям у цей небезпечний час необхідно об’єктивно оцінити свої можливості. Швидше за все, з’являться нові вороги, протистояти яким буде вкрай непросто, але Тельці зможуть перетерпіти і пережити. Важливо пам’ятати, що час є найціннішим ресурсом зараз. Не потрібно шкодувати гроші на комфорт і здоров’я, а ось час варто присвячувати лише найважливішим справам та найприємнішим людям.

Близнюки

Близнюкам у такий небезпечний час ні в якому разі не можна жити у бруді та мотлоху. Потрібно розпочати тиждень із прибирання, або підготуватися до її початку з вихідних. Важливо також позбутися непотрібних речей. Все це покращить енергетику будинку, а значить і підвищить настрій Близнюків, додасть їм впевненості у собі та допоможе зміцнити ментальне та фізичне здоров’я загалом.

Рак

Ракам у період з 19 по 25 лютого доведеться більше займатися тими справами, якими вони не хочуть займатися. Це палиця з двома кінцями — може бути важко, але наприкінці тижня чи трохи пізніше Всесвіт нагородить їх за старання. Також астрологи та експерти рекомендують бути вкрай обережними з нав’язливою думкою оточуючих людей – не варто брати його за чисту монету. Важливо мислити критично.

Лев

Левам у ці небезпечні сім днів варто зробити ставку на себе. Покладатися на допомогу з боку точно не варто, оскільки люди можуть частіше брехати та думати про себе, але не про оточуючих. Цей час – розквіт егоїзму. непередбачливість стане каталізатором проблем у всіх сферах життя. Левам потрібно лише зважувати кожен свій крок, щоб не оступитися на шляху до щастя та стабільності.

Діва

Дівам потрібно бути обережнішими зі своїми амбіціями. Важливо поки що пригальмувати зі справами, які потребують підвищеної віддачі. Ці люди зможуть звернути будь-які зміни собі на користь, але важливо навчитися бачити хороше в чомусь неприємному. Дівам часом буває дуже складно бути оптимістами, але зараз саме той час, коли помірний оптимізм врятує їх від нервового зриву та проблем.

Терези

Терезам потрібно перестати ставити запитання «як?» і чому?”. Дуже важливо знати механізм виникнення труднощів, але це другорядне. Спроби розібратися з причинами негараздів призведуть до появи меланхолійного настрою. Необхідно частіше задаватися питанням про те, як застосовувати поточне становище собі на благо. Ймовірно, Планети хочуть, щоб Терези навчилися цього важливого, зустрівши на шляху проблеми. Труднощі вкажуть Терезам вірний шлях у житті.

Скорпіон

Скорпіонам необхідно в першу чергу пам’ятати, що зараз важливо або бути на самоті і бути гранично самостійними, або намагатися приходити в спілкуванні з людьми до спільного знаменника. Прояв агресії та спроби стягнути ковдру на себе призведуть до неминучих воєн та розбрату — як удома, так і в робочому колективі. Це може спричинити величезні проблеми у всіх сферах життя.

Стрілець

Бойовий дух Стрільців згасне, і в цьому немає нічого дивного, адже Венера та Марс неймовірно негативні зараз. Меркурій з 23 лютого теж підключиться до них, і це призведе Стрільцов до того, що вони втратить віру в себе і в краще, але вони все одно залишаться нагодою продовжити переможну ходу по всіх сферах життя. Потрібно лише не піддаватися меланхолійним думкам, а також розмірковувати про перспективи в оптимістичному ключі.

Козеріг

Невгамовне прагнення Козерогів до успіху може їх погубити. Цей тиждень ніби створений спеціально для відпочинку та спроб змінити обстановку. Якщо раптом щось не виходитиме, Козерогам треба буде постаратися переключити увагу на щось інше. Не треба битися в закриті двері і катувати себе неефективною роботою. Ще Козерогам важливо якнайбільше часу дарувати близьким.

Водолій

Труднощі, з якими зустрінуться Водолії, стануть відображенням минулих проблем. Це наслідки уроків минулого, які вони не засвоїли вчасно. Потрібно дуже уважно аналізувати всі негаразди, які з’являтимуться у них на заваді. Це допоможе зрозуміти, чого їм зараз варто прагнути. У Водоліїв два результати — або вони стануть сильнішими як особистості, або потонуть у негараздах і зламаються ментально.

Риби

У період з 19 по 25 лютого для Риб бездіяльність прирівнюється до програшу, але це не означає, що потрібно працювати не покладаючи рук. Це час, коли у всьому потрібно прагнути балансу. Надмірний відпочинок призведе до накопичення завдання та проблем, а трудоголізм позбавить Риб сил, енергії та здоров’я. Потрібно сфокусуватися на злободенні проблеми, чий механізм вирішення їм звичний і зрозумілий.

You cannot copy content of this page