fbpx

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається перший повноцінний тиждень жовтня. Щоб вона пройшла максимально успішно, постарайтеся взяти на озброєння корисні поради астрологів, описані в цій статті.

Дуже важливою цього тижня буде енергетика будинку, тому експерти наполегливо рекомендують дізнатися про сім способів того, як зробити її позитивною. Вдома буде простіше думати, відпочивати, розважатися, але не варто забувати, що поза рідними стінами успіху буде не менше.

Овен

Овнам можна буде взятися за самих себе, приділивши час саморозвитку. Астрологи вважають, що це гарний час для читання книг, розробки нових концепцій і так далі. Це потрібно не для того, щоб дивувати інших, а для того, щоб удосконалювати самих себе. Якщо вчитися заради визнання і похвали, нічого хорошого з цього не вийде. Усім потрібна максимально щира особиста мотивація — від роботи до любові.

Телець

Тельцям абсолютно точно не варто обговорювати зі сторонніми свої фінансові справи. Ще більше проблем принесе обговорення з іншими людьми свого особистого життя. Тільцям варто відволіктися від думок про результат і зануритися в сам процес. Це дуже важливо, адже отримання задоволення від процесу позбавляє переживань за кінцевий результат. Це основа щастя для будь-якої людини — робити те, що подобається.

Близнюки

Близнюкам потрібно займатися насущними справами, особливо якщо не продиктовані впливом зі сторони. Настав час прислухатися до себе і своїх власних бажань, але не перетворюватися при цьому на непрохідного егоїста. Потрібно пам’ятати про баланс, адже поточний тиждень саме про нього. Не варто їхати далеко з міста, але і сидіти вдома цілодобово теж не можна. Самотність теж до добра не доведе, як і безладне спілкування.

Рак

Для Раків настає сприятливий час, особливо якщо люди даного Знаку хочуть змінити своє життя і привнести в нього сто-те нове. Страх перед невідомим може відбити бажання йти цим шляхом, але не варто боятися ступати на невідому дорогу. У цьому часом полягає щастя. Якщо є бажання змінити життя, то кращого моменту не придумати, адже сприятливий час не триватиме вічно.

Лев

Щодо Левів, то для них успіх зростатиме пропорційно докладеним зусиллям. Якщо вони хочуть знайти кохання, доведеться вийти з будинку або проявити активність у соціальних мережах. Якщо хочеться заробити більше грошей, то з 2 по 8 жовтня їм варто більше працювати і робити менше прикрих помилок. Це непоганий час для шопінгу, змін назовні.

Діва

У Дів є всі шанси витягнути щасливий квиток, причому у всіх сферах життя. Так, само собою навряд чи щось станеться, але не потрібно налаштовуватися на найгірше. У цьому часто полягає головна проблема Дів, адже вони не можуть придумати для себе мотивацію. Що стосується спілкування з оточуючими, то тут важливо навчитися приймати людей такими, якими вони є. Змінити друга чи кохану людину не вийде.

Терези

Терезам буде дуже везти, особливо якщо вони стануть на захист справедливості. Побачивши якихось складних ситуацій, в яких ображають беззахисних, Терезам потрібно проявити активність, ставши тими, хто не кидає інших у біді. За це вони отримають багато удачі і очистять карму. В них головах може зародитися ілюзія незворотності того, що відбувається, але потрібно пам’ятати, що життя будується згідно з нашими думками.

Скорпіон

Скорпіонам не можна вибирати нечесні шляхи досягнення цілей. Безкарно це для них точно не пройде. Якщо на шляху зустрінуться якісь труднощі, краще зайвий раз попросити про допомогу своїх близьких, друзів або колег. Це буде чесно, нехай для деяких це і стане ударом по самолюбству. Важливо пам’ятати, що сьогодні допомагають нам, а потім допомагаємо ми. Все в балансі, особливо зараз — в період з 2 по 8 жовтня.

Стрілець

Стрільцям астрологи наполегливо радять долучитися до прекрасного — подивитися якесь нове кіно, прочитати книгу, відвідати музей і так далі. Споглядання гарного й цікавого може пробудити в цих людях ентузіазм і бажання жити. Астрологи кажуть Стрільцям: «Покорюйте розумом, що не можна здолати силою». Інтелект — найсильніша зброя цих людей. Потрібно ним скористатися за максимумом.

Козеріг

Козероги з високою ймовірністю цього тижня виберуться з ями сумнівів і страхів. Їм стане набагато легше рухатися вперед у плані робочого процесу, в любові. Якщо ж щось не виходитиме, це говорить лише про одне — потрібно спробувати зробити це знову. Козероги – одні з найзавзятіших і посидючих людей. Це їхній час та їхня можливість стати кращими в чомусь.

Водолій

Водоліям потрібно дати шанс іншим людям допомогти собі в чомусь важливому. Недарма кажуть, що одна голова добре, а дві краще. Якщо друга половинка або друг запропонують свою допомогу в якомусь питанні, потрібно буде відсунути в сторону гордість. Хтось із близьких зможе допомогти Водоліям вирішити складну проблему з максимальною швидкістю та ефективністю.

Риби

У любові Рибам варто відключити раціоналізм, довірившись серцю і почуттям, але не потрібно втрачати голову повністю і безповоротно. Важливо пам’ятати про обережність і здоровий глузд. Нічні світила будуть волати до сміливості і у фінансовій сфері, але тут обережність потрібна ще більша, оскільки є ймовірність витратити зайве або зробити щось, що вкрай негативно позначиться на успіхах.

You cannot copy content of this page