fbpx

Гороскоп на тиждень з 2 по 8 жовтня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Вам знадобиться витримка та чіткість у словах, справах та планах. Якщо ж у вас у голові сумбур та сумніви, на успіх розраховувати не доводиться. У четвер бажано менше розмовляти і взагалі контактувати з людьми. П’ятниця сприятлива для початку чогось нового. Цього тижня ви зможете вирішити якесь важливе особисте питання. У вихідні постарайтеся не перевантажувати себе домашніми клопотами.

Телець

Цього тижня не варто йти наперекір загальновизнаним правилам та громадській думці. Вам слід виявити послідовність та пунктуальність. Не робіть тієї роботи, без якої можна обійтись. У вас є шанс розкритися та показати себе з найкращого боку. Постарайтеся бути тактовнішими, роздратування потрібно приховувати і гасити, зважайте на інтереси оточуючих. Приділяйте близьким людям та друзям більше уваги.

Близнюки

Більше дипломатичності та гнучкості у прийнятті рішень. Прислухайтеся до голосу інтуїції, і ви досягнете свого. А ще зможете знайти в особі партнерів справжніх однодумців. Звертайте увагу на дрібниці, і вони відкриють вам дуже багато корисного та цікавого. Можливе новосілля, весілля чи поповнення у сім’ї. Загалом, у вас гармонійний та успішний період.

Рак

Будьте простіше та доступніше. Не напускайте на себе серйозного вигляду, розслабтеся, частіше посміхайтеся. Події в особистому житті дозволять позбутися ілюзорних уявлень і надуманих ідеалів, хоча процес протікатиме не завжди так, як би вам того хотілося. Намагайтеся використовувати в одязі світліші радісні тони. У другій половині тижня не варто завантажувати себе будь-якими проблемами, окрім найнагальніших.

Лев

Ви зараз перебуваєте в умовах цілком сприятливих, хоча, можливо, самі цього і не відчуваєте. Триває період ділової та творчої активності, що дозволяє розкрити ваш творчий потенціал та реалізувати давно задумані плани. Єдиний мінус – стан втоми, викликаний цією підвищеною активністю. Багато сил заберуть зустрічі та розваги. Телефон може дзвонити, не припиняючись, до кінця тижня це загрожує стати причиною роздратування і навіть гніву.

Діва

Постарайтеся цього тижня розподілити час так, щоб ви змогли не лише плідно працювати, а й як слід відпочивати. І не треба відмовок, що в добу всього лише двадцять чотири години, вважайте життя хвилинами – їх більше. Ділові питання намагайтеся вирішувати швидко, уникаючи довгих вагань та роздумів. Четвер може бути сповнений суєти і нерозуміння. Спокійний та працездатний стан у п’ятницю дозволить завершити багато розпочатих справ.

Терези

Цього тижня у вас спостерігається підйом активності та результативності. Може відбутися зміна місця проживання та нове романтичне знайомство. Завоюйте довіру начальства і перед вами відкриються нові можливості, доведіть свою надійність. П’ятниця – вдала для поїздок та подорожей, відряджень та переїзду. Не забувайте про домашні справи і проблеми, що накопичилися. Можливі розбіжності із другою половинкою, які, втім, легко залагодити, знайшовши компромісне рішення.

Скорпіон

Вам необхідно зазирнути в себе та подумати, що вам потрібно, що вас радує та надихає. За це треба боротися! І ви знайдете довгоочікуване щастя. Нині особисте життя виходить на перший план. Вибір буває складним, тому, перш ніж діяти, все добре обміркуйте. Але все ж таки не тягніть до нескінченності. Настав час щось змінювати. На роботі на вас чекає визнання, повага та прибуток.

Стрілець

Ви підсвідомо готові до боротьби і радикальних змін. Тільки дійте м’якше, будьте добрішими, змініть гнів на милість, так буде легше і вам, і оточуючим. Тримаючи себе в жорстких межах ввічливості та великодушності, ви можете отримати несподіване підвищення по службі або якийсь інший, але не менш приємний подарунок долі. А що зубами іноді поскрипіти доведеться, ну то це не біда, воно того варте. Субота чи неділя можуть нагадати про обов’язки перед близькими людьми.

Козеріг

Цього тижня важливо планувати свої дії хоча б на кілька кроків уперед. Вирішення багатьох важливих питань буде продиктовано прагненням полегшити своє життя та покращити матеріальне становище. Про всяк випадок прорахуйте всі варіанти. Просто не буде, – кажуть зірки. Доведеться долати перешкоди. Можливо, доведеться принести малу жертву задля великих досягнень.

Водолій

Намагайтеся проаналізувати ситуацію і зрозуміти таємні мотиви оточуючих. Упорядковуйте все, до чого дотягнетеся. У тому числі й свої думки. Це допоможе вам пролити світло на справжні причини того, що відбувається. Не трапляйтеся на вудки авантюристів разом із їхніми захоплюючими проектами – нічого, крім розчарування та прикрості вони вам не принесуть. Якщо ви не виявлятимете надмірну балакучість, то, починаючи з четверга, ситуація може змінитися на краще. У другій половині тижня шукайте нових ділових партнерів та союзників. Вкрай небажано провокувати конфлікти вдома, навіть попри втому.

Риби

Настає сприятливий період для творчості та новаторських ідей. Але не варто йти на принцип та “придушувати” партнерів. У середу бажано зайнятися своїми, а чи не чужими справами. Четвер сприяє генеральному прибиранню, розчистіть письмовий стіл, проведіть ревізію в паперах. У вихідні дні можливі певні ускладнення, пов’язані зі стосунками в сім’ї.

You cannot copy content of this page