fbpx

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку

Усім, хто хоче бути успішнішим, щасливішим, варто звернути увагу на поради астрологів на наступний тиждень. Важливо пам’ятати, що рік добігає кінця, тому справ у багатьох з нас тільки додаватиметься.

Що стосується нічних світил, то згідно з нашою статтею про найсприятливіші дні листопада цього тижня буде дуже важливий день сили — перехід Марса на Знак Стрільця. Це вкрай позитивно позначиться на нашому з вами настрої, удачі, енергетиці. Життя заграє новими фарбами перед кінцем цього року, а також у нас з’являться сили і мотивація на різні справи.

Овен

Незважаючи на загальну позитивну картину нічного неба, Овнам потрібно постаратися нічого не втрачати в цей період, адже загублене може ніколи не повернутися. Йдеться не про матеріальні речі, а про дружбу, кохання, довіру. Потрібно зберігати все це як зіницю ока. Не виключено, що представники цього Знаку знайдуть нових друзів, нових товаришів і навіть наставників.

Телець

Тельцям, які втомилися від нескінченних проблем, необхідно пам’ятати, що за темною ніччю завжди слідує яскравий світанок. Цього тижня можуть з’явитися перші промінчики світла — приємні новини, добрі люди, прибуток у бізнесі тощо. Все, що необхідно робити, — бути дуже уважними, щоб не пропустити це. Тільцям варто направити вектор думок у позитивне русло. Досить сумувати і думати про погане.

Близнюки

Перше, що варто пам’ятати всім Близнюкам без винятку — інтуїція. Важливо дослухатися до внутрішнього голосу. Якщо хочеться зробити своє життя кращим, доведеться приймати зважені рішення. Найкращий спосіб уникнути проблем спілкування з людьми — врегулювання розбіжностей. Потрібно навчитися домовлятись, а не розпалювати далі з іскри пожежу.

Рак

Ракам у період з 20 по 26 листопада вдасться стати кращими. Потрібно займатися здобуттям знань, а також працювати над собою у плані характеру та поведінки. Наприклад, можна перестати думати про помсту поганим людям. Недарма кажуть, якщо хочеться помститися ворогові, то вам не потрібно бути на нього схожим. У цих словах є істина, адже погане притягує погане, а доброго тягнеться все хороше. Цей тиждень стане тому основним підтвердженням.

Лев

Леви можуть сміливо діяти за натхненням, оскільки цього тижня їхня інтуїція буде в рази сильнішою, ніж раніше. Вона допоможе їм вийти непереможеними із складних життєвих ситуацій. Чого зараз точно варто прагнути, то це до гармонії із собою. Необхідно чітко усвідомлювати, що і як треба робити, як потрібно поводитися в тій чи іншій компанії людей і чого варто бажати, а від яких цілей краще поки що відмовитися.

Діва

У Дів очікується багато цікавого та важливого у сфері кохання. Якщо розглядати цю життєву сферу як складну шахову партію, то в Дев зараз можуть з’явитися нові постаті на ігровому полі. Проблема лише в тому, що розглянути їх наявність може виявитися не найпростішим завданням. У цьому Дівам допоможе вміння слухати своє серце та розуміння того факту, що будь-які приємні життєві зміни завжди починаються з малого.

Терези

Терезів очікується дуже плідний період у сфері роботи та бізнесу. Їм варто переосмислити те, що відбувається навколо, і зосередитися на тому, що є найважливішим на даний момент. Це чудовий час для перетворення зовнішності, для подорожей, для пошуків нового кохання, друзів. Грандіозні плани можуть дуже швидко втілитись у життя. Щоб це сталося, важливо продовжувати йти вперед, навіть якщо здається, що на горизонті маячать труднощі.

Скорпіон

Всі можливі труднощі та негаразди цього періоду Скорпіонам варто сприймати як можливість стати кращими. Більше того, левова частка всіх негараздів буде просто дрібницею. Скорпіонам властиво перебільшувати, але цього тижня краще відмовитися від такої звички. Ще період з 20 по 26 листопада чудово підходить для врегулювання розбіжностей вдома та на роботі. Порозумітися з людьми стане простіше.

Стрілець

У Стрільців у житті можлива поява подій, які можуть залишити по собі не найприємніший післясмак. Тим не менш, астрологи та експерти сайту dailyhoro.ru вважають, що таким чином доля та зірки з планетами можуть вести Стрільців до чогось хорошого. Коротше кажучи, не варто засмучуватися, якщо в житті з’являться нові проблеми, через які доведеться повернути новий шлях. Це точно на краще.

Козеріг

Козерогів часто можуть відвідувати віщі сновидіння. Це сильним Меркурієм, який сильно впливає на психіку і внутрішній світ людей даного Знака. Якщо раніше все було спокійно, то безтурботність буде порушена, але можливий абсолютно протилежний сценарій, коли хаос перетвориться на повний штиль. Відбутися це може будь-якого з днів цього тижня.

Водолій

Водолії за бажання можуть поставити на тихий хід робочі справи. Нічого поганого в цьому немає, адже часом важливо відпочивати та розслаблятися. Всім тим, хто сповнений сил і енергії, можна піти з головою у справи та роботу, в тому числі по дому. Цього тижня корисно займатися ремонтом, будівництвом, робити генеральне прибирання. У конфліктах краще виконувати роль миротворців — робити все можливе, аби сварки не загострювалися.

Риби

Рибам зараз краще не відхилятися від стандартного порядку дня, адже вони вкрай продуктивні — як в інтелектуальному, так і у фізичному плані. Лінь і надмірний егоїзм можуть очорнити їхню репутацію і стати причиною невдоволення з боку оточуючих. Будь-які спроби попрацювати на благо сім’ї та робітничого колективу виллються у велику удачу — якщо не зараз, то в найближчому майбутньому вже точно.

You cannot copy content of this page