fbpx

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп на цей тиждень допоможе вам правильно спланувати свої справи і досягти благополуччя у всіх сферах життя. Астрологи розповіли, звідки візьметься небезпека і як її можна обійти стороною.

20 числа в понеділок Венера перейде в Знак Овна, чим спровокує підвищення негативної енергії та зниження швидкості відновлення сил. Виходить, що цей тиждень буде важким, але не варто забувати, що зараз немає ретроградних планет, а також сильний Меркурій, який частково нівелює негативний вплив Венери, давши нам впевненість у собі і віру в те, що ми з вами йдемо по правильному шляху.

Овен – Зараз той час, коли працювати не хочеться, але просто життєво необхідно. Ще представників даного Знака Зодіаку можуть почати хвилювати питання, які раніше не мали ніякої важливості. Це означає, що настав час для невеликої зміни цілей і переосмислення пріоритетів.

Телець – Тельцям доведеться несолодко в понеділок, адже Венера є їх покровителем. Її різке ослаблення призведе до того, що в понеділок різко пропадуть сили і бажання працювати. У принципі, це не означає, що потрібно брати позаплановий вихідний. Просто необхідно дивитися на життя через призму оптимізму і намагатися не братися за дуже складні справи. Обережність для Тельців стане визначальною. У плані настрою все буде відносно спокійно, якщо тільки дуже не втомлюватиметься. Цього дня не соромно буде попросити когось про допомогу.

Близнюки – Представники даного Знаку можуть стати свідками не дуже приємної ситуації, але якщо вона їх не стосуватиметься жодним чином, краще не вступати в обговорення і не витрачати на свій дорогоцінний час в цілому. Цього тижня найкраще бути трохи егоїстичними, що Близнюки робити вміють. Також експерти наголошують на необхідності в пошуку талісманів удачі.

Рак – Ракам необхідно навчитися блокувати негатив людей, які їх не люблять. Недоброзичливці можуть активізуватися, причому вже в понеділок вранці. Через слабку Венеру сил на повноцінне протистояння у них не залишиться, тому вони можуть спробувати взяти Раків хитрістю. Венера висвітить усі головні недоліки Раків. Планета, сама того не бажаючи, допоможе Ракам знайти спосіб стати кращим у майбутньому, зрозумівши як перетворити всі свої недоліки на переваги. Це дуже непростий, але неймовірно важливий тиждень, що підходить для самоаналізу.

Лев – Левам для збереження та примноження щастя варто позбутися звичок, які змушують жити вчорашнім днем. Потрібно перестати думати про минулий і налаштуватися на світле майбутнє. У любові і дружбі багатьом Левам вдасться відкрити нові грані, незважаючи на слабку Венеру. В цілому ця планета впливає на цих людей не сильно, тому їх життя зміниться мінімально. Астрологи радять перестати сприймати свої робітники та домашні обов’язки як важкий тягар. Важливо знайти в них щось корисне і прекрасне, щоб підвищити продуктивність і стати щасливішим.

Діва – Чого Дівам точно варто уникати з 20 по 26 лютого, так це переробки та перевтоми. Важкий цей тиждень не назвеш, адже Венера не має великої влади над Дівами, але сплутати карти вона їм цілком може. У важкі моменти краще уникати самокритики, спираючись на логіку і факти, а не на емоції і неприємні спогади. Дівам потрібно терміново навчитися жити поточним моментом, інакше на них може чекати велике розчарування.

Терези – У Терезів настає час, коли фізична активність буде в тягар. Краще обмежити заняття спортом і зупинитися на прогулянках, розтяжці. Астрологи відзначають, що як відпочинок і зміни обстановки можна використовувати шопінг, але в цьому випадку бажано не смітити грошима, купуючи лише все необхідне. Терезам цього тижня необхідно не розкріпачитися, а, навпаки, зібратися і бути гранично уважними до всього, що відбувається навколо.

Скорпіон – Скорпіонів може різко наздогнати зневіру та смуток. Тут астрологи радять згадати про принцип. Згідно з яким усміхнена і сміється людина завжди щасливіша. Швидше за все, у період з 20 по 26 число для Скорпіонів на сто відсотків розкриється тема партнерства. Деяким людям цього Знаку доведеться працювати в команді, або просити про допомогу. Разом із кимось йти по життя завжди веселіше.

Стрілець – Венера завадить їм діяти в звичному ключі і за відпрацьованою схемою. Планета активізує неприємних людей, але не варто переживати, адже заздрісники, недоброзичливці, пліткарі та розлучники отримають по заслугах. Енергетика цього тижня дуже погано підходить для вироблення плану помсти, адже розлючені Стрільці можуть дуже зіпсувати собі карму, чим спровокують новий шквал неприємностей. Потрібно триматися знайомих берегів і не робити кроків у бік невідомості.

Козоріг – Іти напролом і намагатися взяти своє силою зараз точно не потрібно. Результатом такої поведінки може стати набуття нових складнощів і нових ворогів. Взагалі, лаятися і ворогувати зараз абсолютно точно не варто хоча б тому, що негативний осад від сварок і з’ясування стосунків може не розчиниться до початку весни. Краще говорити людям лише приємні слова.

Водолій – Перехід останньої в знак Овна говорить про те, що знайдений шлях поки зачекає. Важливо закінчити розпочаті раніше справи, а нові амбіції поки що точно краще відкласти. На цих людей чекають позапланові зміни у всіх сферах життя, причому деякі з них будуть дуже приємними. Якщо раптом почнеться чорна смуга в житті, важливо пам’ятати, що якщо їх не було, ми не цінували все хороше. Водоліям треба бути трохи мудрішим і спокійнішим. Астрологи радять не поспішати з рішеннями.

Риби – Астрологи наполегливо радять оточувати себе людьми, які допомагають отримувати задоволення від дрібних радостей. Саме на цьому будуватиметься щастя Риб у період з 20 по 26 число. Експерти радять частіше помічати щось хороше. Якщо цього не робити, тиждень може перетворитися під час розчарувань, зневіри та сірості, а допускати цього не можна, адже наближається весна — пора року, повна надій та оптимізму.

You cannot copy content of this page