fbpx

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Починається останній повноцінний тиждень листопада. Осінь підходить до свого логічного завершення, що не може не радувати, адже попереду грудень і Новий рік. Тим не менш, розслаблятися не можна. Якщо ви хочете залучити удачу, дотримуйтесь простих порад астрологів.

Цього тижня розкриє свою силу Меркурій у Стрільці, а Венера в тому ж Знаку трохи встаканиться. У період буде вкрай вдалим для подорожей і відряджень, якщо не вважати перший день тижня, в який зазначені дві планети зіллються в з’єднанні найнебезпечнішому для них аспекті.

Овен

У Овнів зараз настає час, коли їм потрібно діяти. Наприклад, це буде вкрай сприятливий тиждень для пошуку нової роботи, ділових знайомств, співбесід. Це дуже важливо для тих Овнів, які в даний момент шукають роботу і дуже хочуть стати успішними. Планети дають зелене світло у спорті та спробах розпочати цикл фізичних вправ. Овнам захочеться більше рухатися, тому що нічні світила вдихнуть у них силу і впевненість у собі.

Телець

Тельцям в ці сім днів, можливо, доведеться більше спілкуватися з людьми, причому на різні теми і в різних ситуаціях. Нині в жодному разі не можна переоцінювати свої можливості, навички. Тельці-реалісти стануть найпродуктивнішими та найефективнішими представниками свого Знаку. Потрібно перестати дивитися на світ крізь рожеві окуляри.

Близнюки

У період з 21 по 27 число Близнюкам, ймовірно, доведеться більше часу присвячувати спілкуванню та знайомствам. Щоб уникнути розчарування в спілкуванні з новими або вже знайомими людьми, важливо не чекати від них занадто багато. Астрологи наполегливо радять не ображатися на нестримні обіцянки і легку брехню, особливо в понеділок — найнебезпечніший день тижня.

Рак

У Раків у ці сім днів очікується досить багато важливих і незвичайних подій у життя. Вміло розставляти свої мережі будуть вороги, тому важливо навчитися аналізувати ситуацію і приймати зважені рішення. Це не привід не довіряти взагалі нікому, але доведеться бути більш вибірковими. Вкрай важливо уважно стежити за реакцією людей на будь-які дії, події, слова. Читати оточуючих за невербальними жестами буде простіше простого.

Лев

Левам на початку тижня буде складно впоратися зі своїми емоціями, але вже у вівторок ситуація сильно зміниться. Ще краще астрологічна обстановка буде з п’ятниці, коли Юпітер позбавиться ретроградності. Ця подія зробить Львів менш недовірливими і сміливішими. Не варто зараз сприймати все погане надто близько до серця. Будь-які негаразди, як дрібні, так і великі, досить швидко зникнуть, не залишивши навіть сліду.

Діва

Можливо, доведеться змінити своє ставлення до якихось речей та подій, пробачити якусь людину. На фінансовому та діловому радарі можуть виникнути нові претенденти на роль ментора та наставника, а також нові можливості. Дів можуть запросити на нове місце роботи, так що краще уважно розглянути всі пропозиції, що входять.

Терези

Цього тижня представники цього Повітряного Знаку стануть набагато щасливішими, причому для цього не потрібно буде багато грошей або увага протилежної статі. Щастя народжується усередині нас. Терези зможуть це усвідомити і зрозуміти, що вже давно у них все в повному порядку, а дрібні негаразди — це лише побічний шум, який ніяк не впливаємо на світовідчуття. Якщо раніше зірки були не у справ, то зараз вони візьмуть Терезів під своє крило. Особливо позитивним буде кінець тижня через зміну напрямку руху Юпітера.

Скорпіон

Настав час закопати сокиру війни і перестати думати про місце, адже мстивість вимагає величезних витрат енергії, а також йде врозріз з кармічними законами. Недарма кажуть, що помста — доля недалеких людей. Ніхто не примушує Скорпіонів спілкуватися з тими, хто їм не подобається, але свою енергію і час краще пустити в домашні справи або роботу. Це буде максимально мудрим рішенням у поточних умовах.

Стрілець

Навколишні люди можуть демонструвати здебільшого лише фальшиві почуття, але це не означає, що нікому не варто довіряти. Погляду Стрільців буде доступно набагато більше, ніж іншим Знакам Зодіаку, тому важливо спостерігати, робити висновки і поки не розвішувати ярлики. Кінець тижня краще провести вдома, в приємній атмосфері. Це буде ідеальний час для відпочинку та зміни обстановки.

Козеріг

Астрологи радять також відмовитися від виконання справ, які не входили спочатку в плани. Зірки і планети хочуть, щоб люди даного Знака дотримувалися свого розкладу і не відхилялися від звичного розпорядку. Хаос, ризики і непередбачуваність зараз точно не в тренді. Козероги можуть бути самими собою і не боятися за наслідки.

Водолій

Водоліям може здатися, що все і все проти них, але при більш детальному розгляді кожної події цього тижня можна буде зрозуміти, що це не так. Насправді все, що відбувається зараз, буде вкрай позитивно відбиватися на успіхах Водоліїв у майбутньому.

Риби

Рибам у період з 21 по 27 листопада, швидше за все, доведеться більше спілкуватися з людьми і заводити нові знайомства. Щоб знайомства та спілкування були більш ефективними, важливо навчитися читати характер людини. Також необхідно враховувати свій внутрішній голос, адже інтуїція також може говорити про співрозмовників досить багато. Енергія, що підживлюється Меркурієм, вимагатиме від Риб уважності та обережності у всіх сферах життя.

You cannot copy content of this page