fbpx

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого 2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого 2022 року

Починається новий тиждень, на якому на нас можуть чекати нові випробування чи можливості. Астрологи розповіли, чим примітний останній тиждень лютого і як на ньому можна буде залучити успіх.

Зараз не можна стояти на місці та упускати удачу. Сім знаків світобудови точно скажуть вам про те, що ви марнуєте час. Цього тижня важливо діяти, причому максимально активно. В іншому випадку ви можете пропустити можливість стати кращим і успішнішим.

Овен

Овнам зараз не можна виявляти егоїзм, тому що оточуючі люди помітять це і перестануть простягати їм руку допомоги. Зараз дуже актуальна фраза «один день цілий рік годує», тільки вона застосовна до цілого тижня. Ці сім днів можуть стати для Овнів відправною точкою у нове світле майбутнє.

Телець

У Тельців очікується вкрай сприятливий тиждень. Нічні світила допоможуть їм подолати чорну смугу, якщо це актуально. Настає час звільнення з проблем. Це той період, коли не можна сидіти склавши руки, чекати дива. Завдяки зіркам у Тельців значно покращиться пам’ять, тому астрологи радять їм займатися навчанням, здобуттям нових знань, навичок. Також чудово пройде адаптація до нових умов, нової роботи. Тільці зараз на гребені хвилі.

Близнюки

Настає сприятливий час для творчої діяльності, творчої роботи. Розумові можливості Близнюків значно зростуть. Закріпити досягнутий результат можна буде наприкінці тижня, коли нічні світила стануть ще більш гармонійними для людей цього Знаку. Вихідні дні астрологи рекомендують проводити максимально активно.

Рак

Нічні світила допоможуть Ракам у період з 21 по 27 лютого стати кращими у всіх сенсах. Також вони будуть здатні очистити цих людей від нав’язливих думок та поганих звичок, які блокують щастя. Панацея від усіх проблем зараз – робота. Йдеться не лише про ту роботу, на яку Раки ходять щодня, а й про домашні справи. Цим людям треба займатися чимось, робити щось руками чи працювати інтелектуально, щоб голова менше думала про неприємні речі. Наприкінці зими та на початку весни Раків чекає гідна винагорода за докладені зусилля.

Лев

Левам потрібно налаштуватися на краще, щоб у їхньому житті сталося щось справді приємне та важливе. Ознакою того, що Леви йдуть у вірному напрямку, стане похвала близьких, а також внутрішній спокій. Якщо раптом щось піде не за планом, астрологи радять Левам не засмучуватися раніше. Справа в тому, що невдачі в одній сфері стануть підмогою до успіху в іншій завдяки Меркурію у Водолії та позитивній обстановці з планетами загалом.

Діва

Людям даного Знака може бути нелегко, але важливо пережити всі труднощі та прийняти зміни, які обійти стороною неможливо. Дівам треба пам’ятати про те, що сьогодні всі люди зустрічають їх по одягу. Потрібно виглядати з голочки – доглянуто, чисто, гарно. Можна поновити гардероб, зробити нову зачіску. Велику увагу варто приділити також настрою. Частка оптимізму зайвої не буде.

Терези

Навколишні люди чекатимуть від представників даного Знаку допомоги та підтримки, тому краще їх не засмучувати, особливо якщо від цих людей багато залежить. Головна порада на цей тиждень — не спалювати мости, не робити нічого такого, що могло б засмутити друзів, колег та близьких. Доброзичливість і мудрий підхід у спілкуванні дуже важливі.

Скорпіон

Нічні світила допоможуть Скорпіонам впоратися з поточними проблемами, забути неприємні моменти з минулого, а також отримати відповіді на запитання про те, що доведеться пережити. Ще корисно заводити нових друзів, робити покупки. На думку астрологів, зараз у жодному разі не можна закочувати публічні сварки, а також виносити сміття з хати — розповідати своїм друзям про проблеми у стосунках. Це загрожує величезними проблемами. В іншому тиждень дуже сприятливий.

Стрілець

У Стрільців можуть бути сфери, в яких зараз є безперервний потік проблем. Також корисно буде спрямувати всі сили на виправлення помилок, які були допущені раніше. Астрологи радять пам’ятати, що з 21 по 27 лютого помірність є згубною. Успіх зараз супроводжує лише надмірність. Важливо більше працювати, щоб отримати більше грошей, а також приділяти більше часу другій половинці, щоб отримати у відповідь тепло та доброту. Ніщо не буває просто так.

Козоріг

У Козорогів дуже багато справ, але мало часу і може бути недостатньо сил. Також корисно стати більш відкритими у спілкуванні з людьми. Навколишні люди допоможуть Козерогам наповнитись упевненістю. Корисною буде інтеграція, спільна діяльність, ділові зустрічі, знайомства. Козерогам не звикати виходити із зони комфорту, але зараз це не просто опція, а абсолютна потреба.

Водолій

Настає ідеальний час для відкриття бізнесу, пошуків нових захоплень та нових джерел доходу. Астрологи радять більше гуляти, займатись спортом. Лютневі зірки на їхньому боці, особливо зараз — наприкінці зими. Не треба шукати у всіх подіях якогось прихованого сенсу, адже його просто немає. Зараз відбувається те, що Водолії заслужили своєю працею чи неробством, увагою чи байдужістю.

Риби

У Риб цього сприятливого тижня будуть два складні дні — 24 і 25 число. Астрологи радять узяти паузу у фінансовій сфері. Рибам потрібно почекати з великими витратами. У коханні, навпаки, можна активізуватися за повною програмою. Головне зараз — залишатися в гущі подій і не боятися приймати серйозних рішень.

You cannot copy content of this page