fbpx

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 серпня 2023 року для знаків зодіаку

Овен

На початку тижня ви ризикуєте переоцінити свої можливості, тому краще уникати участі у серйозних та важливих заходах. Краще відпочивати, гуляти, їздити за місто. Порушення планів і складнощі можуть бути пов’язані з тими людьми, з якими вам доведеться спілкуватися навіть, крім власного бажання. На роботі вам необхідно виявляти ініціативу і набувати нового досвіду, але не можна піддаватися зайвій метушні. У вихідні варто взяти турботу про домочадців на себе, тому що навряд чи хтось зможе зробити це краще за вас.

Телець

Тиждень загалом буде спокійним і благополучним, але зайве теж розслаблятися не варто. Великий ризик упустити щось важливе. Оточуючі підтримуватимуть вас, друзі складуть компанію у справах, тільки робіть що-небудь, а не сидите вдома. Зараз особливо важливо не бути пасивним: лежачи на дивані, ви нічого не досягнете, тоді як активність принесе справжній успіх. У суботу варто сходити на пляж, з’їздити по гриби.

Близнюки

На цьому тижні необхідно продумати стратегію ваших майбутніх дій. Зараз ви маєте всі шанси здійснити давню мрію. Причому вам навіть не доведеться докладати особливих зусиль. Бажання будуть виконуватися самі по собі, у вас з’являться можливості, які здавалися недавно недоступними. Ваше завдання вибрати мету та йти до неї. Успіх вас чекає і в особистому житті, і в роботі, і в творчості.

Рак

Настає сприятливий час для підвищення вашого професійного рівня, для просування кар’єрними сходами. Понеділок буде чудовим ще й тим, що він може дати вам якісь нові знання та ключ до подальшого успіху. У середу варто контролювати свій настрій та не зриватися на оточуючих. У четвер краще відмовитись від поспішності. У вихідні ваші ідеї знайдуть розуміння у близьких.

Лев

У понеділок до вас може надійти важлива інформація, але її бажано перевіряти ще раз. У середу можливі зміни у особистому житті. Ви можете дізнатися, що ваш супутник життя приховує щось від вас. Тож постане питання про довіру. У п’ятницю буде зайвим продемонструвати впевненість у власних здібностях, ви легко завоюєте авторитет лідера, успішно впливаючи на людей, що вас оточують. Цього дня постарайтеся не відволікатися на дрібні, другорядні завдання.

Діва

Понеділок може засмутити вас не надто приємною новиною, скасуванням побачення чи зміною роботи. З начальством зараз краще не сперечатися навіть якщо дуже хочеться. Завершуйте невідкладні справи, а з новими задумами краще почекати до четверга. Гарний час для розширення зв’язків та контактів. Імовірні деякі зміни в особистому житті. Неділя буде насичена зустрічами та суєтою.

Терези

Вам необхідно сконцентрувати свої зусилля, щоб досягти успіху. Менше слів та мрій, більше конкретних дій. Саме зараз ви можете зустріти героя свого роману та змінити своє особисте життя. Тільки не слід ризикувати чи погоджуватися із сумнівними пропозиціями. Завершуйте раніше розпочаті справи, зміцнюйте зв’язки з людьми, які вас цікавлять.

Скорпіон

Не поспішайте, і успіх буде на вашому боці, тим більше, що у вас зараз чудовий період для розкриття свого потенціалу. Тиждень може подарувати успіх у справах та любові, хороші можливості та відмінне самопочуття. Настає час зосередженості та рішучих дій. Порадують ваші творчі ідеї, які починають втілюватись у життя. Особливу увагу приділіть рішенню сімейних, домашніх проблем, це зараз найважливіше для вас.

Стрілець

Цього тижня ваша енергія буде дивувати оточуючих. Та й інтуїція має підказати вам, де ховається ключ від практично нерозв’язної проблеми. У вівторок і середу ви проведете чимало часу в пошуках потрібної думки, зате досягнете успіху в цьому. Хто шукає той знайде. У вихідні не дуже розслабляйтеся, доля знайде спосіб вас здивувати. Вам не варто приймати близько до серця те, що кажуть оточуючі.

Козеріг

Вантаж незавершених справ цього тижня виявиться досить тяжким. Чимало сил може знадобитися, щоб урегулювати хоча б частину проблем. Не варто засмучуватися, якщо на початку тижня вам доведеться зіткнутися з певними перешкодами у справах. Тим не менш, цей тиждень не позбавлений принади спілкування, ділових поїздок та гарних новин.

Водолій

Ваш девіз зараз: не хапатись на все поспіль, а зосередитися на головному. Небажано нервуватись і дратуватися через дрібниці, тоді робота буде сперечатися, і тиждень стане дуже продуктивним. Не звертайте уваги на критику з боку оточуючих, краще захистіть себе від спілкування з ними. У середині тижня можливі зміни, які підуть вам на користь. У вихідні приділіть дітям більше часу, їм потрібна ваша увага.

Риби

Рішення, від яких залежить ваше майбутнє приймайте самостійно, не прислухайтеся до порад оточуючих, оскільки ситуація зараз досить нестандартна. Знизьте трохи темп та обсяг роботи, вам потрібен короткочасний відпочинок, намагайтеся уникати непотрібних контактів. Залиште більше часу для спілкування із самим собою.

You cannot copy content of this page