fbpx

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Травень і весна в цілому підходять до кінця. Астрологи розповіли, яким буде період із 22 по 28 число для кожного із Знаків Зодіаку. Їхні рекомендації допоможуть вам завершити цей сезон на позитивній ноті.

Останній повноцінний тиждень цього місяця обіцяє бути яскравішим, ніж найсонячніший день, але при цьому спокійний, мов морський бриз. Це відмінне поєднання, яке має залишити дуже хороше враження від травня і створити правильний настрій для зустрічі літа. У цьому плані нам допоможуть Венера, Марс і Меркурій. Великий плюс цього тижня — відсутність астрологічних подій. З цієї причини все буде таким передбачуваним і зрозумілим.

Овен

Овнам треба йти вперед, що вони і вміють робити найкраще. Їхня свідомість позбудеться страхів, зневіри та скорботи про минуле. Це буде час, що дарує їм свободу, любов і силу волі. Попереджуючих про небезпеку, бо на тлі сприятливого розвитку подій вони можуть втратити обережність. Будь-які конфронтації з оточуючими людьми краще зводити на ні. Отримувати задоволення треба від приємного спілкування, а не від з’ясування того, хто кращий, багатший, розумніший і так далі. Це час добра і любові, так що повний вперед.

Телець

Тельцям можна сміливо вирушати в далекі подорожі, йти у відпустку, присвячувати себе домашнім справам будь-якого штибу. Ключове слово “можна”, адже це час свободи. Тільці можуть робити те, що захочуть, тож їхнє головне правило успіху займатися приємними і важливими справами. Найближчим часом навряд чи буде такий сприятливий період для пошуків нових захоплень і в цілому для отримання приємних емоцій. Всесвіт може послати Тельцям деякі посильні випробування, незважаючи на позитивне розташування планет.

Близнюки

У Близнюків багато справ підуть угору, отримавши потужний позитивний імпульс від зірок і планет. Ці люди зможуть зрозуміти, що в цьому житті для них найважливіше, а лише другорядно. Настав час забути минулі образи. Можна займатися лагодженням старих речей, а також поверненням втрачених раніше почуттів. Якщо Близнюки хочуть повернути любов у своє життя, значить так тому і бути.

Рак

Ракам для досягнення щастя потрібно ухвалювати лише усвідомлені рішення. Найкращий вихід із будь-якої складної ситуації — просто сісти і подумати, без емоцій і негативу. Настав час взяти на озброєння одну корисну навичку, яка зробить життя Раків кращим. Помилка, яку не можна допускати в кінці травня — приділення часу лише одній сфері. Це універсальний період, в який зірки і планети допоможуть Ракам стати щасливішими і успішнішими як в коханні, так і в роботі і бізнесі. Також потрібно присвятити частину часу зміцненню здоров’я.

Лев

Тиждень з 22 по 28 травня для Львова пройде під девізом «любов до життя— любов до себе». Потрібно навчитися дивитися на світ очима дитини, яка захоплюється красою і бажає спілкуватися, вивчати нове, прагнути чогось невідомого. Незважаючи на загальну сприятливу картину нічного неба, будуть і труднощі, але впоратися з ними Леви зможуть без особливих проблем і заминок. Підказки виходитимуть зі всіх можливих джерел, але головним із них стане інтуїція. Левам можна сміливо покладатися на шосте почуття.

Діва

Не потрібно читати новини на цьому тижні, щоб не затьмарювати свій позитивний настрій. Діви можуть сміливо втілювати в життя задумане, слідуючи за своїми амбіціями. Вони можуть поступитися принципами заради того, щоб зробити якусь добру справу. За це Всесвіт дасть їм величезну кількість удачі — якщо не зараз, то в оглядному майбутньому вже точно. Потрібно зберігати дисципліну, щоб плоди праці були солодшими.

Терези

У ці сім днів можна чекати приємних сюрпризів від Всесвіту. Також бажано наголосити на справах, які вимагають термінового завершення. Терезам просто необхідно залишити все зайве за бортом, включаючи переживання про тому, що якісь справи не були закінчені. Кращий спосіб це зробити – піднапружитися і зробити рішучий крок.

Скорпіон

Інтуїція Скорпіонів буде неймовірно потужною в ці сім днів. Вона допоможе їм не тільки зрозуміти, в якому напрямку потрібно далі рухатися по життя, але також вкаже на неприємних людей. Представники цього Знаку будуть вкрай проникливими в цей час. Вони зможуть зрозуміти, хто є потенційним зрадником, пліткарем і заздрісником, а кому можна довіритися повною мірою.

Стрілець

Можна приступати сміливо до розробки принципово нових ідей у роботі та бізнесу. Марс дасть цим людям наполегливість, а Меркурій зміцнить віру в свій інтелект. Можна як розмірковувати про перспективи, так і фокусуватися на поточних справах, але в жодному разі не шкодувати про минуле. Те, що було колись, має залишитися у вчорашньому дні назавжди.

Козеріг

Життя цих людей вже змінюється, хоч вони цього можуть і не помічати. Нічні світила не стануть їх випробовувати на міцність, і замість цього, навпаки, полегшать досягнення цілей і вирішення завдань. Це означає, що потрібно бути обережнішими, адже численні перемоги можуть стати причиною формування надмірної самовпевненості. Потрібно намагатися об’єктивно оцінювати свої можливості і не поспішати з долевими рішеннями.

Водолій

Водолії зможуть з великою ймовірністю покращити всі аспекти свого життя. Найголовніше для них зараз — це позбутися основних злодіїв життєвої енергії. Час — найцінніший ресурс у період з 22 по 28 травня. Нудно намагатися присвячувати себе найважливішим справам, а не чомусь другорядному. В кінці тижня можна позбутися від непотребу і непотрібних речей. Цього тижня буде багато наснаги та творчого запалу, але важливо пам’ятати, що це палиця про два кінці. Творчість часом сильно вимотує.

Риби

Перше і найголовніше правило успіху для Риб — потрібно оминати нав’язливу думку оточуючих. Астрологи не рекомендують звертати увагу на непрошені поради друзів і близьких людей. Варто зробити ставку на свої власні почуття і думки. Так буде правильно з будь-якої точки зору. Вони можуть бути корисними і навіть приємними, але краще не ризикувати цього тижня, оскільки такі люди легко позбавлять Риб впевненості своїми колкими зауваженнями.

You cannot copy content of this page