fbpx

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цим тижнем завершиться непростий і неоднозначний квітень. Попереду нові можливості, але спочатку потрібно закінчити другий місяць весни, який в останній час був для нас не особливо сприятливим.

Зірки з планетами, нарешті, заспокояться. Цього тижня не буде жодних змін, тому ми зможемо відчути спокій. Проблема лише в тому, що зараз багато різних якорів у вигляді ретро-Меркурія або коридору затемнень, у зв’язку з першою, універсальною і найважливішою радою астрологів стане правильний початок кожного дня.

Овен

Незважаючи на загальний негативний стан планет, змінити своє життя Овнам точно вдасться, але тільки якщо вони докладуть певних зусиль. У цьому плані дуже небезпечними можуть бути сумніви, оскільки вони не дадуть позитивним змінам статися швидко. Потрібно вірити в найкраще і в самих себе. Це найважливіше зараз. Також астрологи радять цим яскравим і позитивним людям не займатися глибоким самоаналізом. Помилки помилками, але періодично необхідно перемикатися з поразок перемоги. Вистачить думати про погане, адже це може дуже сильно тягнути Овнів вниз.

Телець

Експерти радять Тельцям також не впадати в крайності. Якщо все буде добре, то бажано не кричати про це на кожному кутку і не розслаблятися. Якщо все піде крахом, то не потрібно впадати в депресію і заражати своїм сумом оточуючих. Тільцям варто бути обережнішими в спілкуванні з тими, хто намагається ними керувати. Такі люди зараз будуть вкрай небезпечними та токсичними.

Близнюки

Найголовніше зараз — не угодити в пастку чужого впливу. Є ймовірність того, що Близнюками захоче хтось керувати. З цієї причини астрологи радять їм не спілкуватися з людьми, з якими розмова з самого початку буде неприємною. Можливо, визначити прихованого маніпулятора їм допоможе інтуїція. Краще спілкуватися з перевіреними людьми та родичами.

Рак

У Раків цього тижня все може почати валитися їх рук. У такий час справи можуть йти з рук геть погано. Доведеться налаштуватися на труднощі, але в жодному разі не на ураження. На початку тижня можлива купа поганих думок, через які Раки можуть збитися з шляху і почати діяти врозріз зі своїми мріями і планами. Експерти рекомендують їм першу чергу побоюватися трьох речей: поспіху, зневіри, сумнівів. Якщо їм вдасться не впустити в свою голову погані думки, то вони зможуть вийти переможцями.

Лев

Це буде час, в який багато людей їх сприйматимуть як конкурентів і ворогів. Не варто дивуватися з їхньої дивної поведінки. Незважаючи на всі негаразди і труднощі, Левам може пощастити. Вони зможуть згорнути гори там, де ще недавно би змирилися з поразкою і зробили крок назад. Це не означає, що можна спонтанно братися за все поспіль. Астрологи радять Левам, навпаки, вкрай уважно підходити до аналізу того, якими справами їм варто займатися в той чи інший день.

Діва

Дів у період з 24 по 30 квітня може очікувати серйозний наплив турбот і справ у всіх сферах життя. Не виключено, що доведеться займатися дратівливими справами набагато частіше, ніж передбачається. Як підсумок — вже в понеділок може настати сильна втома, але недаремно кажуть, що сон лікує. В кінці тижня їх можуть почати хвилювати питання, які раніше не займали жодного місця в їх голові. Бажано абстрагуватися від того, що зараз найменш актуально, адже в іншому випадку все може вийти з контролю.

Терези

Усі, хто хоче змінити своє життя, докладають до цього зусиль. Терезам варто брати таких людей собі в приклад і вчитися у їх чогось корисного. Всіх тих, хто каже, що все погано і вирішено, краще не слухати. Настав час почати дивитися на життя через призму оптимізму. Це вкрай важливо, тому що в іншому випадку успіх відвернеться від Ваги.

Скорпіон

Скорпіонам у цей непростий період бажано зайнятися своїм здоров’ям, а не фінансовою сферою чи любов’ю. Хороше самопочуття відіграватиме важливу роль для тих, хто хоче знайти справжнє щастя і спокій душі. Усім. У важку хвилину не соромно буде попросити когось про допомогу. Тут головне не поспішати і просити тільки тих людей, які здатні допомогти від чистого серця, а не з якихось корисливих спонукань.

Стрілець

Стрільцям не завадить обережність в будь-якому питанні — в любові, у справах, фінансах. Незважаючи на проблеми, які переживають зараз нічні світила, інтуїція Стрільців від цього майже не постраждає. Фактично, вона стане одним із небагатьох дієвих інструментів для прийняття рішень та аналізу ситуації. На початку цього тижня Стрільці можуть стати свідками не дуже приємної ситуації, в якій їм краще проявити нейтралітет і не займати нічиї сторони.

Козоріг

Козерогам варто навчитися розуміти знаки Всесвіту, оскільки він постарається посилати їм значно частіше. У житті цих людей буде досить багато різних дрібниць, на які варто звертати пильну увагу, адже саме в них відображатиметься таємний зміст усього, що відбувається. Козероги, які зазнають труднощів, в кінці тижня зможуть намацати твердий ґрунт під ногами. Для цього важливо не здаватися і вірити в те, що рішення десь поруч. Також астрологи радять Козерогам спробувати перетворити всі свої недоліки на переваги. Для цього потрібно подивитися на них під іншим кутом.

Водолій

У Водолеїв цього тижня буде недостатньо багато енергії і сил. Основу успіху нині становить уміння аналізувати свої дії та приймати рішення на холодну голову. У любові багатьом Водоліям вдасться відкрити нові грані, усвідомити щось важливе. У справах і роботі ситуація буде схожою, адже істина блукає десь поруч, спокійно чекаючи того моменту, коли Водолії зможуть її нарешті-таки зрозуміти. Це важливий, хоч і дуже непростий тиждень.

Риби

Перше, чого Рибам робити точно не можна в період з 24 по 30 квітня, так це сприймати обов’язки як важкий тягар. Потрібно підходити до будь-якої справи так, ніби вона має підвищену важливість і статус необхідного, корисного. Чого Рибам точно слід уникати в ці сім днів, так це «виносу сміття з хати». Не варто говорити про таємні речі і проблеми в стосунках або на роботі з оточуючими.

You cannot copy content of this page