Гороскоп на тиждень з 24 по 30 січня 2022 року для кожного знака зодіаку

  • від

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 січня 2022 року

Намагайтеся дотримуватися рекомендацій професійного астролога, щоб стати кращим і успішнішим у будь-якій сфері.

Січень добігає кінця, що означає наявність ще одного зимового місяця. Ми майже на фінішній прямій, яка обіцяє бути сприятливою. Залишилося лише дізнатися, який настрій світив зараз.

Овен

Овнам варто бути обережнішими 24, 29 та 30 січня. У ці дні енергетика нічних світил виявиться не найсприятливішою для спілкування з людьми. Потрібно буде побоюватися маніпуляторів та енергетичних вампірів. Важливо навчитися захищатись від таких людей. У роботі краще діяти самостійно, особливо шукаючи нових джерел доходу.

Для пошуку кохання час не найкращий, а ось проведенню спільного часу з коханою людиною нічні світила більш ніж вподобають. Важливо показати другу половинку, що вона не одна.

Телець

Деякі проблеми можуть очікувати Тельців у любовній сфері. Це станеться через те, що друга половинка захоче уваги, але багатьом Тельцям доведеться вирішувати робочі негаразди, присвячуючи багато часу. Можливі сварки на порожньому місці.

Важливо навчитися відновлюватися після них, щоб не втрачати продуктивності та ефективності у роботі та справах. Успіхи в роботі, на жаль, вимагатимуть вкладення сил та часу. Працьовитим Тельцям усміхнеться успіх, але для досягнення нових висот доведеться попітніти — це вже точно.

Близнюки

Краще тижня для любовних пригод немає. Можна вирушати в спільні подорожі з другою половинкою, або шукати кохання на просторах інтернету, знайомитись на вулиці, на роботі. Дуже важливо навчитися розпізнавати людей, які позбавляють удачі.

Їх теж може притягнути магніт чарівності Близнюків, але з ними взаємодія буде деструктивною. Щодо роботи, то практично будь-який її тип буде ефективним. Якщо буде можливість змінити обстановку або погладшати у відрядження, варто скористатися нею.

Рак

Фінансова сфера життя стане для Раків дуже важливою, але допомоги від зірок у цьому напрямі очікувати не варто, особливо 28 та 29 січня. Щоб заповнити недолік фортуна, можна буде скористатися трьома надійними способами залучення грошей та удачі у фінансовій сфері.

Астролог наполегливо радить Ракам стежити за здоров’ям та боротися зі шкідливими звичками. У любовній сфері можливі неприємні ситуації, сплеск негативних почуттів. У відносинах потрібно шукати можливості для згладжування будь-яких протиріч.

Лев

Настає ідеальний час для подолання перешкод та саморозвитку. На перше місце виходить саморозвиток, так що можна взяти на озброєння поради щодо роботи над собою. У роботі та бізнесі можливий певний застій. У коханні теж не все буде гладко – погоджуватися з партнером буде складніше. Можливі сильні сварки.

Астролог радить сприймати цей період як перевірку стосунків на міцність. Ті Леви, які не зможуть знаходити компроміси, матимуть величезні проблеми. Є ймовірність того, що вони залишаться самі.

Діва

У Дів можливі спалахи негативу та смутку, особливо в дні дисонансу нічних світил – 27 та 28 січня. У такі хвилини бажано пам’ятати про силу усмішки, адже посміхатися корисно навіть коли вам сумно. У любовній сфері всі підуть навперейми, тому краще не починати стосунків і намагатися якомога більше часу займатися собою, своїм здоров’ям та справами.

Щодо роботи, то тут астролог зазначає, що краще притримати свої ідеї та думки. Не треба нічим ділитися з колегами та начальством, тому що вони не зможуть оцінити порив Дів гідно.

Терези

Терезам цього тижня можна сміливо йти з головою в кохання. Це ідеальний час для нових знайомств та романтики. Не треба стримувати свої емоції. Можна освідчуватися у коханні.

Великі успіхи чекають Терезів у творчій сфері. Можна буде ділитися своїми ідеями, відкривати новий бізнес, шукати захоплення. Астролог радить бути обережніше, займаючись спортом. Фізична перевтома небезпечна.

Скорпіон

Це чудовий час для покупок, у тому числі й найбільших. Наприклад, Скорпіони можуть спробувати вкластися в нерухомість, купити новий будинок для себе та своєї сім’ї. Можна міняти валюту, купувати подарунки своїм близьким. Велике значення слід приділяти здоров’ю.

Велику увагу варто приділити батькам, друзям. Вдома можна зайнятися ремонтом, рятуванням від старих і непотрібних речей. Це звільнить Скорпіонів від страхів та негативу.

Стрілець

Це прекрасний час для ділових переговорів, знайомств, укладання угод. 27 і 28 числа астролог радить Стрільцям бути обережнішими у спілкуванні, оскільки люди можуть різко стати негативними та повними образи, негативних емоцій, сумнівів та страхів.

У роботі будуть корисними відрядження. Стрільцям життєво необхідно залишатися в динаміці та намагатися діяти активно. Навіть на вихідних краще зайнятися чимось простим і таким, що не напружує.

Козоріг

Це чудовий час для розширення бізнесу. Вкладення коштів у нові знання та досвід. У любовній сфері цим людям доведеться виявляти більше активності. Не виключено, що доведеться витратити багато грошей у спробах справити враження на протилежну стать.

Любов і робота зажадають багато енергії, але Козороги належать до найвитриваліших і стійких Знаків Зодіаку, тому вони легко зможуть прийняти всі труднощі і трансформувати невдачі в корисний досвід. На щастя, ймовірність цих невдач буде досить мала.

Водолій

Тиждень для Водоліїв розпочнеться з украй сприятливої ​​ноти. Водоліям судилося пережити потужний творчий та енергетичний сплеск. Вони будуть найхаризматичнішими людьми тижня. Нічні світила допоможуть позбутися переживань та сумнівів.

Усі події поточного тижня стануть основою для чогось дуже хорошого в найближчому майбутньому. Зірки хочуть, щоб Водолії бути в тонусі і не боялися змін.

Риби

У фінансовому напрямку Риб очікують труднощі, але їх легко можна буде обійти стороною — для цього просто варто припинити приймати важливі рішення. У цілому людям цього Знака астролог радить частіше звертати увагу на таємні знаки та віщі сни.

Всесвіт на боці Риб, так що ці люди можуть жити з передчуттям чогось доброго. У коханні та загалом у сфері спілкування краще взяти перепочинок та стати спостерігачами. Якщо з’явиться можливість розпочати відносини, краще поки що почекати.