fbpx

Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Приділіть більше часу роботі, не ухиляйтеся від важливих справ. Але вихідні дні присвятіть собі. Навколишні перестануть викликати у вас заздрість, а ви будете для них предметом щирого захоплення. Намагайтеся розібратися зі своїм внутрішнім світом. Ділові амбіції у другій половині тижня не принесуть бажаних результатів, а ваші поспішні ініціативи навряд чи потребують негайної реалізації. Четвер – найкращий час для спокійної та плідної роботи.

Телець

На цьому тижні на допомогу з боку розраховувати не варто. Все залежить тільки від ваших зусиль та енергії. У понеділок та вівторок успіх практично гарантований, треба лише відкинути все несуттєве та зосередитися на справді важливих справах. П’ятниця загрожує додати ложку дьогтю в бочку з медом: можливі затримки у справах, запізнення, суперечки, роздратування. У неділю інтуїція дозволить вирішити давні сімейні конфлікти.

Близнюки

Якщо ви шукаєте роботу, ваші пошуки можуть увінчатися успіхом. Причому це буде шлях до багатства та комфортнішого життя. Поставтеся до чужих одкровень з повагою, і не оприлюднюйте почуте, навіть якщо вас про це спеціально і не попросять. Ви знайдете нового друга. Постарайтеся виявляти більше тепла та турботи стосовно близьких людей, вони потребують вашої підтримки. Цього тижня цілком імовірно виконання бажань, аби вони мали більш-менш реальні контури.

Рак

Цього тижня може відбутися перехід до нового, сприятливішого для вас життєвого циклу. Загостриться інтуїція, вам навіть можуть снитися пророчі сни. Правда, ви з куди більшим успіхом вирішуватимете чужі проблеми, ніж свої власні – ось ними і займіться. У вівторок не варто сліпо довірятись думці інших людей, навіть якщо вони є для вас авторитетом. У вихідні варто з’явитися у всьому блиску, оскільки можливі перспективні знайомства.

Лев

Справи на роботі складуться якнайкраще. Ваші друзі та колеги будуть розділяти з вами радості та помилки. Гарний час для оновлення планів, співвіднесення їх з інтересами та задумами ваших партнерів. Небажано відкладати справи, що накопичилися. Відвідування клубів виставок та кіно вас підбадьорить і надовго запам’ятається. Якщо ви влаштуєте вечірнику, то вона буде веселою та оригінальною.

Діва

Навколо вас виразно піднімається вітер змін. Цілком можливо, що він віднесе від вас деякі шкідливі звички та шкідливих людей. Якщо вас щось турбує у відносинах з колегами, друзями чи родичами, краще коректно поставити питання на цікаву для вас тему. У понеділок обсяг майбутньої роботи може злегка вас налякати, але зірки заспокоюють: ви з нею блискуче впораєтеся, і всі зусилля окупляться з лишком.

Терези

Цього тижня не варто надто завзято відстоювати свою думку. Ви все одно зробите за своїм, але ламати перед цим списи, публічно звинувачуючи оточуючих у некомпетентності, ні до чого. Найкраще просто тихо зробити, як самі задумали. Взагалі менше концентруйтеся на тому, хто, коли і як на вас подивився і що сказав, і більше звертайте на увагу саму роботу. Це принесе прибуток та успіх. Від екстравагантних вчинків бажано відмовитися, зараз не найкращий час, ви можете заплутатися в ситуації, що склалася.

Скорпіон

Цього тижня ви легко розберетеся і з роботою, і з особистим життям. Головне – бути уважнішими до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони здаються абсурдними. Також варто прислухатися до думки коханої людини. Понеділок може виявитися вдалим днем для пошуків та змін, у тому числі зміни місця проживання. У суботу можливе несподіване, але дуже приємне побачення.

Стрілець

Саме час переглянути та, по можливості, конкретизувати свої плани. Результати вашої діяльності обіцяють бути зрими та вагомі. Не нехтуйте можливістю завести нові знайомства, вони обіцяють відкрити перед вами далекі горизонти. Зараз події багато в чому залежатимуть від вашого вибору. У суботу можливі певні розбіжності з близькими людьми: спробуйте переконати їх у своїй правоті.

Козеріг

Робочі справи цього тижня увійдуть у спокійніше русло, хоча бурхливі сплески минулого можуть ще нагадати про себе. Настав час зайнятися ретельним і ретельним опрацюванням деталей проекту, яким ви займаєтеся. Ставте перед собою глобальні завдання, а не ходіть звичний круг. За допомогою цілеспрямованості та завзятості ви зможете довести оточуючим своє право на самостійність та незалежність. Намагайтеся продумувати кожен свій крок, не давайте приводу для пліток таємним недоброзичливцям.

Водолій

Цього тижня чітко сформулюйте, чого ви хочете, і спокійно пливете за течією, все поступово влаштується саме так, як вам потрібно. Не варто робити різких рухів і говорити різких слів. Не забувайте про це, і безліч можливих непорозумінь, незручностей і навіть конфліктних ситуацій обійде вас. Але не захоплюйтеся, свої права все ж таки можна і потрібно відставати, головне – знайди вагомі аргументи. Вам необхідно замаскувати свої вразливі місця, інакше при вирішенні важливих питань можуть змусити зробити помилку.

Риби

Тиждень сприяє підбиттю деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, цілком імовірно, що ви просто неправильно оцінюєте ситуацію. Змінити минуле ви можете тільки змінивши своє ставлення. Прислухайтеся до голосу. Приділіть більше уваги сім’ї та дітям. В особистому житті у вас назрівають великі зміни.

You cannot copy content of this page