fbpx

Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року для всіх знаків зодіаку

От і підходить до кінця першого місяця осені. Цього тижня закінчується вересень і в свої законні права вступає жовтень. Астрологи розповіли. Якою буде енергетика планет у ці сім днів і як вона позначиться на нашому з вами житті.

В цілому все буде дуже стабільно і сприятливо. Це означає, що тиждень пройде спокійно, без ексцесів, без проблем та особливого негативу. Звичайно, не варто відкидати в сторону людський фактор. Комусь доведеться зіткнутися з неприємними людьми та подіями, ними спровокованими.

Овен

Овнам цього тижня необхідно приділити особливу увагу сфері любові, особливо якщо це стосується відносин на відстані. Потрібно виявити турботу і увагу до другої половинки, причому зробити це максимально ненав’язливо. У роботі та бізнесі на горизонті можуть виникнути нові труднощі, але найближчим майбутнім вони зійдуть на ні і принесуть чимало хорошого — прибуток, корисний досвід.

Телець

Тельцями цього тижня може відчуватися певний творчий застій. Не буде ідей, просування в бізнесі та справах, але при більш детальному розгляді ці затримки і деяка зневіра можуть стати новою мотивацією в майбутньому. Це буде деякий поштовх до того, щоб почати вивчати щось нове. В любові Тельцям краще не ризикувати і не заводити відносин з тими, в якому вони не впевнені на сто відсотків.

Близнюки

Близнюків може підвести ілюзорне почуття безтурботності. Їм здасться, що все в цьому світі рухається в тому напрямку, в якому зручно їм самим, але це не так. Зараз факти складно помітні, але це не означає, що не можна довіряти тому, що бачиш. Важливо звертатися за допомогою не до серця, а до логіки та розуму. Це найкращий спосіб залишитися на плаву і вийти переможцями з будь-яких складних ситуацій.

Рак

Ракам дуже важливо пам’ятати про один нюанс — цього тижня світом править двоїстість. Це буде помітно буквально в усьому — люди будуть то добрими, то неприйнятно злими і обачливими. Робота то навалюватиметься, то відступатиме, приводячи до неробства. У всій цій вакханалії тільки самі Раки зможуть залишатися спокійними. На подив, їхнє терпіння і сила волі зміцняться.

Лев

У нас з вами ніколи немає другого шансу справити перше враження. Леви нечасто про це забувають, але цього тижня можуть забути. Саме тому астрологи та експерти люб’язно нагадують їм про це. Не варто розраховувати на те, що доля подарує другий шанс в любові, в справах. Якщо потрібно йти на співбесіду або на романтичне побачення, краще викластися на повну з першого разу.

Діва

Дівам кувати залізо потрібно поки що гаряче. Цей тиждень буде дуже продуктивним. Їхня енергетика зросте, причому суттєво. Можливі проблеми зі здоров’ям і неприємні новини, але Діви впораються зі усім. Усі труднощі тимчасові—треба пам’ятати про це завжди, а самопочуття і настрій безпосередньо залежать від ментального стану. Тому не можна втрачати віру в себе.

Терези

У Терезів в період з 25 вересня по 1 жовтня може з’явитися дар переконання. Потрібно спробувати переконати якусь людину в чомусь важливому—наприклад, відмовити другу половинку від помилки, якщо близька людина хоче щось зробити, але не чує рекомендацій. Можна також дати корисну пораду синові чи дочці, мамі чи татові. Переконання не повинно мати егоїстичної основи. Воно має нести користь.

Скорпіон

У Скорпіонів можуть з’явитися нові вороги, але навколишні вчасно попередять їх про можливу небезпеку. Особливо це стосується друзів і колег, які ввічливо і послужливо вкажуть на неприємності, що наближаються. Астрологи вважають, що Скорпіонам
зараз краще зробити ставку на виконання своїх посадових обов’язків, на роботу. Відпочинок та розваги поки зачекають.

Стрілець

Стрільцям експерти рекомендують поки що не братися за справи, результат яких занадто непередбачуваний і залежить від безлічі змінних. Краще спробувати зайнятися тим, у чому є максимальна впевненість. Не виключено, що раніше зачинені двері раптом відчиняться — Стрільці побачать перед собою нові можливості і зможуть вирішити ті проблеми, вирішення яких вони раніше не бачили.

Козеріг

Козерогам зараз краще не засуджувати оточуючих, щоб не бути засудженими самим. Це просте правило, яке працює в будь-який час, але зараз, в кінці вересня воно почне працювати з новою, ще більшою силою. Енергетика небесних покровителів зараз досить стабільна, тому можна сміливо йти з головою в справи і бізнес, але не втомлюватися, адже здоров’я найважливіше.

Водолій

Якщо Водолії хочуть досягти успіху в період з 25 вересня по 1 жовтня, то їм варто уникати таких вад як ледарство, сонливість, лінь, страх, гнів. Це найгірші вороги удачі. Що стосується найкращих її друзів, то тут варто відзначити любов, доброту, щедрість, працьовитість і відкритість. Немає нічого кращого, ніж прояв великодушності до улюблених і друзі.

Риби

Будь-яке необережне зауваження може викликати хворобливу реакцію Риб – така їх суть. Ці сім днів ситуація частково може змінитися. Риби зможуть стати набагато стійкішими до критики, причому невиправданої. Нервова система цих людей зміцниться, що призведе до підвищеної продуктивності, спокою. Якщо Риби відчують втому, їм можна буде витратити трохи грошей на розваги.

You cannot copy content of this page