fbpx

Гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

Цього тижня на вас можуть чекати помітні зміни у відносинах з колегами та начальством. Від вас буде потрібна готовність до співпраці та юридична грамотність. Продовжуйте налагоджувати зв’язки із діловими партнерами здалеку, це відкриє цікаві перспективи. У четвер ваші ділові якості можуть зазнати серйозної перевірки. У вихідні постарайтеся не зіпсувати стосунки із близькими людьми.

Телець

Настає сприятливий період для творчості та новаторських ідей. Понеділок вдалий для початку важливих фундаментальних і добрих справ, також непогано в цей день починати ремонт у будинку. Вівторок – несприятливий період, зросте ризик конфліктів та нерозуміння. Четвер сприяє генеральному прибиранню – у квартирі, в офісі, у відносинах. Позбудьтеся непотрібного.

Близнюки

Цього тижня зросте навантаження інтелектуального характеру, від вас буде потрібно більше відповідальності. Натомість і прибутку буде більше. Можливе покращення стосунків із родичами. Любовний зв’язок стане міцнішим. Четвер та п’ятниця можуть принести творче натхнення та незвичайні нові ідеї, сприятлива діяльність, спрямована на розширення кордонів, у всіх сенсах цього вираження. Субота сприятиме ухваленню конструктивних рішень та вчиненню активних дій.

Рак

Воля плюс цілеспрямованість, плюс організаторські здібності і неминучий успіх. Завдяки своїй працездатності ви зможете досягти небувалих висот у кар’єрі. Самостійність та рішучість дозволять встигнути завершити багато намічених справ. П’ятниця – найбільш вдалий день для домашніх турбот і дачних історій. Субота – дуже сприятливий день для спілкування з близькими людьми.

Лев

Хвилюючі події закінчаться, ви трохи розслабилися, але ще багато незавершених справ. Зберіться, і в єдиному творчому пориві доробіть все до кінця. Як буде приємно похвалити себе за це. Постарайтеся залагоджувати питання, що виникають у сім’ї, мирним шляхом. Вас можуть турбувати дрібниці, постарайтеся не дратуватись і усвідомити, що іноді з дрібниць починаються великі справи.

Діва

Починається цікавий, але дуже клопітний тиждень. Потреба самоствердитися в ситуації, що склалася, вимагатиме від вас значних зусиль. Бажано не виявляти почуття, що переповнюють вас, зайве бурхливо. Зберігайте дружелюбність та діловий настрій попри все. У середу у вас з’явиться шанс багато чого встигнути зробити, максимально використовуйте цей час. Постарайтеся не стимулювати пліток про свою особистість, проявіть дисциплінованість і зібраність. У суботу ви відчуєте приплив сил, немовби відкриється друге дихання, але будьте обережні і не переоцініть свої можливості.

Терези

Цього тижня на вашу думку може серйозно вплинути фінансовий аспект, можливість гідно заробляти та приймати рішення про витрати самостійно. Варто добре подумати, перш ніж діяти. Успіх посміхнеться вам на професійній ниві, авторитет зростатиме, повільно, але безупинно. У четвер будь-які ризиковані заходи протипоказані. У вихідні для відчуття повноти життя поспілкуйтеся із друзями на філософські теми.

Скорпіон

Вам обов’язково посміхнеться пані Фортуна, вона на вас майже ніколи не забуває. З вівторка може початися стрімкий злет активності та приплив життєвих сил. Справи на роботі можуть складатися дуже успішно, особливо у питаннях кар’єри. Згадайте про старих друзів, відновлення дружніх стосунків обіцяє виявитися для вас дуже корисним. Наприкінці тижня ви отримаєте більший прибуток.

Стрілець

Цього тижня вам залишиться докласти зовсім небагато зусиль, щоб бажаної мети було досягнуто. Але як важко вам їх зробити… Пощастить лише нечисленним трудоголікам, результати їх роботи перевершать усі прогнозовані очікування. У четвер вас може здолати зайва самокритичність, але навіть така позиція може принести вам користь. У п’ятницю душевна розмова дозволить відволіктися від сумних думок. Вихідні дні будуть особливо вдалими, якщо ви проведете більше часу із сім’єю.

Козеріг

Цього тижня на вас може чекати творче піднесення та несподівано вдалі вирішення старих проблем. Ви спілкуватиметеся більше звичайного. Інші люди допоможуть побачити сприятливі можливості. У вівторок та середу найкращим вашим прикрасою буде скромність, що дозволить уникнути промахів та недоліків у вашій роботі. У п’ятницю варто сходити на побачення та взагалі зайнятися особистим життям.

Водолій

Цього тижня для подолання перешкод, що виникають на вашому шляху, потрібно застосувати максимально обережну тактику. Кожна дія має бути ретельно вивірена. Вівторок – прекрасний день для нових починань, постарайтеся не упускати моменту, женіть геть недовірливість і ліньки. У четвер не балакайте зайвого та не видавайте свої та чужі секрети.

Риби

Постарайтеся бути цілеспрямованою та рішучою людиною. Не сумнівайтеся у поставлених цілях, їх варто намагатися досягти, хоч це буде непросто. Аналізуйте свої помилки та йдіть вперед. Постарайтеся приділити достатньо уваги сім’ї, інакше вам навряд чи вдасться уникнути розладу.

You cannot copy content of this page