fbpx

Гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Прогноз астрологів допоможе вам прожити наступний тиждень без проблем і з високою результативністю. Експерти розповіли, яким буде настрій планет і зірок, а також як його можна використовувати в своїх цілях.

Почати цей тиждень краще з очищення енергетики свого будинку. Справа в тому, що це допоможе підготуватися спочатку до підвищення негативу зі сторони Меркурія, який у вівторок перейде в Знак Раку, а потім і к Нептуну, який стане ретроградним ближче до кінця тижня.

Так чи інакше, але цього тижня відбудеться перебудова енергетичних потоків, подобається нам з вами це чи ні. Наслідки можуть бути найрізноманітнішими — від дуже неприємних до несподівано цікавих.

Овен

У Овнів може бути багато проблем, але постраждає найбільше робоча і ділова сфера. Швидше за все, люди цього Вогняного Знака відчують відсутність стимулу для вдосконалення себе, своїх навичок. Нічого страшного в цьому немає, адже можна спробувати застосувати на практиці те, чого вдалося навчитися нещодавно. Не потрібно абстрагуватися від людей, виключаючи можливість прийняття чужої допомоги. Такий підхід похвалений, але може стати джерелом великих проблем.

Телець

Тельців можуть чекати вдома приємні турботи. Ось ними краще і зайнятися у вільний від роботи і справ час. Не варто починати щось нове, а також знайомитися з кимось. Цей час астрологи радять провести Тельцям у максимальному спокої та розслабленні, якщо, звичайно, у них є така можливість. Якщо її немає, то потрібно набратися терпіння і просто робити те, що вони повинні. У спілкуванні з оточуючими астрологи радять якомога рідше давати порожні обіцянки. В іншому випадку на Тельців чекають дуже великі проблеми.

Близнюки

У Близнюків очікується дуже різкий, але передбачуваний занепад настрою з вівторка, адже Меркурій є їх головним покровителем. В першу чергу астрологи наполегливо радять цим людям розбиратися зі справами, в яких вони максимально компетентні. Ті справи, в яких не вистачає навичок для ідеального результату, краще викреслити зі списку, або перенести на інший час, зробивши другорядними. Понеділок – останній гарний день для подорожей. Далі не рекомендується виїжджати кудись далі передмістя.

Рак

Ракам варто бути обережнішими з оцінкою негласних правил етикету. Цинізм у цьому напрямі зараз просто неприпустимий. Астрологи відзначають, що спокійна і добродушна поведінка, а також вміння правильно і розмірено спілкуватися з оточуючими, стануть кращими помічниками для тих, хто хоче залишитися на плаву. Не потрібно поспішати і приймати рішення на гарячу голову.

Лев

Левам необхідно використовувати для прийняття важливих рішень свою інтуїцію. Справа в тому, що зірки та планети знизять їх фізичну витривалість, злегка «уріжуть» розумову ефективність, але інтуїція і внутрішній голос працюватимуть більш продуктивно. Це стане якоюсь платою за зниження енергетики та загального тонусу. Потрібно постаратися відкласти будь-які ініціативи на потім. Важливо зайнятися завершенням справ, які накопичувалися довгий час. Період, коли треба бігти попереду паровоза, підійшов до кінця. Важливо перебудуватися якнайшвидше.

Діва

Дівам потрібно цього тижня особливо сильно берегти своє здоров’я. Дівам потрібно пам’ятати про них, уникаючи всього цього. Це не найкращий час для саморозвитку, але дозвілля можна і навіть потрібно проводити саме так. Важливий настрій у цій справі, адже необхідно пам’ятати, що саморозвиток потрібен не для того, щоб дивувати інших людей, а для того, щоб удосконалювати самих себе. Дівам варто спробувати дізнатися щось нове і проаналізувати своє життя.

Терези

Терезам категорично не варто обговорювати зі сторонніми свої фінансові справи, а також плани з роботи, амурні пригоди. Це загрожує великими негараздами, а також підвищенням рівня заздрості з боку оточення. Люди цього тижня будуть злішими, але самі того не розумітимуть, що може зробити їхню поведінку дуже жорстокою. Астрологи радять Терезам перестати грати з огнем. У будь-яких справах бажано відволіктися від думок про результат, щоб поринути в сам процес.

Скорпіон

Скорпіонам можна сміливо приймати важливі життєві рішення, незважаючи на проблеми з Меркурієм. Однак, необхідно пам’ятати, що вони будуть ефективними і приємними лише в тому випадку, якщо не виявляться продиктованим впливом з боку. Чужу думку зараз краще не приймати за чисту монету. Люди можуть не хотіти дати помилкову пораду, але їх бажання в цьому плані малозначне. Можливе раптове підвищення страху перед будь-якою звичною справою.

Стрілець

Якщо вони діятимуть, виходячи з них, то їх життя продовжить змінюватися в хорошому ключі, а не в поганому. Успіх у справах і в любові зростатиме пропорційно докладеним зусиллям, але не буде оглушливим ні за якого розкладу. Цей час більше підходить для обмірковування нових планів, для спокійної та розміреної роботи. Намагатися стати першими не варто. Важливо братися за щось просте і виключити змагальний елемент у роботі, оскільки в неділя тиждень може стати нервозним.

Козеріг

Козероги мають шанс витягнути щасливий квиток, але в якій сфері це буде (в любові, в особистих справах або в роботі) поки не відомо. Швидше за все, доведеться експериментувати і спробувати досягти успіху відразу, а потім уже по ситуації дивитися, що виходить робити краще. Зрозуміло, це не приведе їх ні до чого доброго. Швидше за все, доведеться боротися з внутрішніми демонами та страхами.

Водолій

Водоліям потрібно безпосередньо зайнятися своїм здоров’ям. Є ймовірність того, що до них повернуться старі «болячки», або вони просто частіше відчуватимуть дивний внутрішній стан, при якому їхній настрій почне стрибати то вгору, то вниз. Займатися спортом можна, але краще обмежити навантаження, знизивши планку. Бити рекорди зараз не варто, причому не тільки в спорті, але і в роботі теж. Краще більше відпочивати і займатися тим, що подобається, а не змушувати себе витрачати весь свій час на змагання та з’ясування того, хто крутіший.

Риби

Рибам доведеться цього тижня досить важко, однак, астрологи зазначають, що є спосіб підвищити шанси на успіх. Варто скористатися нею, щоб стати більш продуктивними в роботі, в любові. Також експерти радять навчитися приймати людей такими, якими вони є. В оточенні може з’явитися хтось не дуже приємний, або таким може на час стати кращий друг, приятель, колега, друга половинка. Якщо не судити нікого суворо, це в майбутньому принесе Рибам багато позитиву і успіху.

You cannot copy content of this page