fbpx

Гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен

На цьому тижні можливі досить непрості ситуації. Вас може раптово здолати бурхлива пристрасть, причому відразу до кількох різних людей. Імовірна фінансова залежність від партнера чи установи. Будьте готові відповісти за свої слова та взяті на себе зобов’язання. Цілком ймовірно, що найкращою схемою дій зараз буде їхня спонтанність. Намагайтеся нічого не планувати і не напружуватися, швидше за все все складеться само собою. Добре було б зрозуміти претензії близьких людей, адже вони бажають вам добра.

Телець

Прислухайтеся до своєї інтуїції, виявіть комунікабельність, частіше хвалите, а не критикуйте. У справах бажано дотримуватись своїх планів, навіть якщо вам доведеться розраховувати лише на свої сили. Вам необхідно зараз постійно бути в курсі подій, щоб не пропустити важливу інформацію. У вихідні постарайтеся відсунути всі свої турботи та повеселіться від душі у колі друзів.

Близнюки

Цього тижня межі вашого впливу можуть розширитись. З’явиться шанс розпочати новий вигідний проект. В особистому житті у вас трапляться саме ті зміни, яких ви давно прагнули. Улюблена людина готова виконати будь-яке ваше прохання і порадувати вас. Можливі переїзди, зміна обстановки або початок ремонту.

Рак

Тиждень сприяє діяльності інтелектуальної та роздумів про високі матерії. Не купуйтеся на лестощі, не задирайте носа, дивіться на свої вчинки критично і не бійтеся визнати помилки. Зустріч із старими друзями у першій половині тижня відкриє перед вами нові перспективи. У четвер і п’ятницю краще не робити жодних кардинальних кроків, все важливе для себе починайте з суботи. Вихідні варто присвятити спілкуванню з друзями та близькими людьми, постарайтеся зібрати компанію, відволіктися та відпочити.

Лев

Контакти, поїздки, зустрічі – це лише мала частина подій, що відбудуться цього тижня. Обережніше з новою інформацією вона може виявитися спотвореною. У середу вдало пройдуть ділові переговори та підписання документів. Від знайомих можуть надійти пропозиції, які будуть дуже корисні. Підтримка сім’ї та друзів просто окрилює та створює впевненість у власних силах.

Діва

Цього тижня не виключено розчарування. Багато чого виявиться зовсім не таким, як вам уявлялося. Та й люди довкола мають свої інтереси, і вони нерідко розходяться з вашими. Проявіть більше уваги до деталей, саме від них залежатимуть результати ваших дій. Щоб уникнути двозначних ситуацій, постарайтеся на службі говорити лише про робочі проблеми. Вечір суботи – гарний момент для романтики.

Терези

Вам зараз необхідно відчути радість життя. Цього тижня на вас можуть чекати події, які змінять багато на краще і відкриють перед вами великі можливості. У вівторок у вас виявиться достатньо енергії, щоб здійснити свої честолюбні мрії та задуми. У середу не йдіть навіть на дріб’язковий ризик, а всякі авантюри вам просто протипоказані, у цей день усі дії мають бути детально зважені. У суботу люди чутливі можуть побачити та почути те, що не дано знати іншим.

Скорпіон

Ура! Усі неприємності, які зовсім недавно затьмарювали ваш настрій, відійдуть, нарешті, на другий план, а потім зовсім зникнуть. Вас чекає успіх у справах, кохання та романтика. Виявіть щедрість, і вам відплатять тією ж монетою. У вихідні відпочиньте та постарайтеся відновити витрачені сили. Зміна обстановки підбадьорить вас і змінить настрій на краще. Намагайтеся не зупинятися на досягнутому, рухайтеся вперед.

Стрілець

Настає досить напружена пора на роботі, можливі численні поїздки та відрядження, натомість і прибутки збільшаться. Якщо вам потрібна допомога, ви можете розраховувати на своїх друзів. У п’ятницю ділові знайомства можуть відкрити перед вами блискучі перспективи. Наприкінці тижня захистіть себе від непотрібних зустрічей. У вихідні присвятіть собі та сім’ї більше часу.

Козоріг

Подумайте про себе коханого. У вас накопичилося багато справ і проблем, настав час зайнятися їх вирішенням. Але не намагайтеся зробити все одразу, починайте з найголовнішого. З близькими людьми треба бути відвертішими, інакше вони помітять, що ви щось приховуєте. На роботі намічаються нові цікаві перспективи, не проґавте шанс. Вашим основним завданням цього тижня буде опинитися у потрібний час у потрібному місці.

Водолій

Світ ставиться до вас доброзичливо, використовуйте це, будьте енергійними, а не пасивними. Загалом тиждень буде досить спокійним і гармонійним. У четвер може статися важлива подія, яка дозволить домогтися просування службовими сходами. Обережніше з конкурентами вони можуть грати не за правилами. У вихідні влаштуйте пікнік за містом.

Риби

Не починайте діяти, не визначившись із цілями, інакше час і сили будуть витрачені марно. Не надто довіряйте фактам та цифрам, якщо ваша інтуїція опирається прийняттю, здавалося б, очевидного рішення, тут щось не так, і до неї слід дослухатися. Цього тижня надзвичайно великі шанси вирватися з рутини та щось змінити. Не варто просто пливти за течією.

You cannot copy content of this page