fbpx

Гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Настав час прощатися з березнем і зустрічати другий місяць весни. На жаль, цього тижня на можуть чекати різного роду труднощі, але впоратися з ними буде значно легше, якщо ви підете порадам експертів.

Перше, що варто відзначити — це різкі стрибки мотивації та енергії через три з’єднання планет, що йдуть один за одним. Вони намічені на вівторок, четвер та суботу. Не варто забувати, що в цілому зараз триває позитивний час, тому далеко не всі неприємності будуть руйнівними. Агресія планет буде трохи згладженою.

Овен

У Овнів шанси на успіх в ці дні приблизно 50 на 50. Це не означає, що все буде або дуже погано, або дуже добре. Якщо не вдасться досягти успіху у справах, то найімовірніше цей час стабільності. У любові ситуація розгорнеться схожим чином. Астрологи радять людям даного Знака в жодному разі не ризикувати і не намагатися стрибнути вище голови. Потрібно бути зібраними, відповідальними і готовими приймати об’єктивні рішення.

Телець

Необхідно оптимізувати робітник та інші процеси, витрачаючи час лише на те, що заслуговує на найбільшу увагу. Настав час розставити пріоритети правильно. Лінь і прокрастинація просто неприпустимі в період з 27 березня по 2 квітня, однак, переробка і втома теж до добра не доведуть. Потрібно вміти відпочивати, особливо в несприятливі дні. Якщо вдасться взяти вихідний 28 і 30 березня, це стане кращим рішенням.

Близнюки

Близнюкам терміново необхідно позбавитися від думок, що відштовхують удачу. У такий динамічний і непростий час як зараз важливо налаштовуватися на кращий, інакше проблем не минати. Навіть якщо вони з’являться, оптимістичний настрій прожене їх швидше, ніж вони почнуть завдавати шкоди. Астрологи зазначають, що на стику березня та квітня Близнюкам не можна потурати поганим звичкам. Якщо людям даного Знака хочеться, щоб у житті була тиша та гладь, доведеться виключити фактор ризику та агресії. Потрібно навчитися приймати поразки і не звинувачувати в них долю.

Рак

Ракам можна і навіть потрібно почати цей тиждень з прибирання, якщо вони не встигли зробити його за вихідні. Чистота простору призведе до поліпшення руху потоків енергії. Ці сім днів можна описати однією простою фразою: «Не впізнаєш горя—не впізнаєш і радості». Якщо Раки хочуть стати мудрішими, прийшовши до тріумфу в справах або в любові, доведеться пройти через певні випробування і труднощі.

Лев

Астрологи наполегливо рекомендують у ці сім днів не реагувати надто гостро на випади ворогів і намагатися обходити стороною бажання посперечатися з кимось. Особливо актуально це в дні з’єднання Венери з Ураном і Плутоном 30 березня і 1 квітня. Астрологи радять не лукавити, не лицемірити і не маніпулювати людьми. Такий підхід може дуже сильно зіпсувати карму. Натомість Левам треба бути чесними і відкритими. За це їх чекає нагорода.

Діва

Дівам у ці сім днів доведеться пережити чимало проблем, які можуть вивести їх із рівноваги. Спокій — головна умова перемоги в період з 27 березня по 2 квітня. Це не кращий час для великого ремонту, переїздів, зміни обстановки та екстремальних фізичних навантажень. Потрібно пошкодувати своє тіло і дати йому можливість працювати в помірних режимах. В іншому випадку Діви можуть втратити успіх. Потрібно частіше відпочивати, особливо в три найнебезпечніші дні: вівторок, четвер і суботу.

Терези

Терезам в цей неоднозначний період потрібно носити більше одягу, що приносить удачу. Тут важливо правильно вибрати колір. Терезам важливо зробити над собою зусилля, щоб подолати сентиментальність і прагнення до самоаналізу. Важливо зосередитися на теперішньому моменті, а не на минулому. Квітневі та березневі планети все ще позитивні в цілом, тому на тлі неприємних аспектів відбуватимуться важливі та сприятливі події. Потрібно лише розглянути їх.

Скорпіон

Скорпіонам у період з 27 березня по 2 квітня не варто боятися самотності. Це непоганий час для того, щоб побути наодинці з самими собою і насолодитися якимись простими справами. Астрологи радять не ігнорувати прохання про допомогу з боку колег і близьких. Дуже важливо бути чуйними і добрими, особливо стосовно тим, хто був раніше добрий до Скорпіонів. Методичність і працелюбність важливо підтримувати, але на такому рівні, щоб не перевтомлюватися, особливо в четвер і суботу.

Стрілець

У Стрільців цього тижня може з’явитися стійке відчуття того, що вони втрачають контроль над ситуацією. Повернути впевненість у собі їм допоможе спілкування з приємними людьми. З її допомогою Стрільці можуть згадати про якісь свої таланти, що підніме їхню впевненість у собі і самооцінку. Важливо пам’ятати, що всі проблеми тимчасові. Марс дуже слабкий, тому сумніви в собі точно не підуть на користь.

Козеріг

Козерогам варто в першу чергу пам’ятати про слабкість Марса, який перейшов 25 березня в знак Раку. Цього тижня Козероги відчую якийсь приплив безпорадності, що буває вкрай рідко. Це не означає, що треба починати думати, ніби все котиться в прірву. Про себе треба говорити тільки щось хороше і приємне. Також дуже важливо перестати шукати прихований зміст у всьому, що відбувається. Козерогам необхідно подолати свою недовірливість, причому якнайшвидше. В іншому випадку тиждень пройде на негативній ноті.

Водолій

У Водоліїв в ці сім днів може сильно сповільнитися швидкість прийняття рішень і мислення в цілому. За бажання можна спробувати взяти паузу, але не тільки в справах, а ще і в любові. Цього тижня можна присвятити себе відпочинку та самоті. Астрологи радять також дивитися на все, що відбувається зі сторони і робити відповідні висновки. За поведінкою людей можна буде зрозуміти дуже багато. Для цього зовсім не потрібно з ними говорити. Достатньо довіритися інтуїції.

Риби

Рибам нічні світила можуть зіпсувати настрій вже в перший день тижня. Щоб у понеділок і в цілому на цьому тижні був кращий настрій і виникало менше проблем у справах, важливо позбутися заздрості, злості та образ. Рибам не варто зараз перебувати в гущавині подій. Краще трохи відсторонитися від тих справ, які припускають максимум інтелектуальної та фізичної активності, спілкування. Також потрібно намагатися бути відповідальнішим, оскільки в ці сім днів велика ймовірність що-небудь втратити і не отримати це назад.

You cannot copy content of this page