fbpx

Гороскоп на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2023 року знаків зодіаку

Ось і добігла кінця ця довга осінь, щоб поступитися місцем зими. Астрологи розповіли. Яким буде настрій зірок та планет у цей важливий час, щоб ви змогли реалізувати задумане та обійти стороною негатив.

Нічні світила допоможуть нам з вами позбутися негативу, причому навіть того, що залишається з нами вже дуже довгий час. Настав період очищення від негативних програм, від переживань, зневіри та сірості. Для багатьох із нас у ці сім днів вітер може змінитись із зустрічного на попутний. Все тому, що планети досі у гарному становищі.

Овен

Недосяжні цілі, поставлені перед собою Овнами в цей період, можуть занурити в стан розпачу, але якщо бути обережнішими і мудрішими в цьому плані, то все буде добре. Астрологи зазначають, що в Овнів буде дуже багато енергії та сил, але не варто пускати їх на справи, які мають сумніви. Потрібно займатися тим, що у цих людей виходить найкраще.

Телець

Тиждень з 27 листопада по 3 грудня не про гонитву за славою та грошима, а про любов, доброту і спроби стати розумнішими, мудрішими. Потрібно читати книги, дивитися навчальні відео, займатися приємними справами, духовними практиками. Також для Тельців діятиме найпростіший закон: хочеш щось зробити добре, зроби це сам. Самостійність – ключ до спокою та успіху.

Близнюки

Близнюкам краще інвестувати свій час і сили в те, що їм подобається і те, що приносить їм масу задоволення. Потрібно навчитися співпереживати близьким, друзям та просто людям навколо, адже в цьому полягає основа дружби та правильної взаємодії. Вміння ставити себе на місце іншої людини — найважливіше у коханні та стосунках ділового чи дружнього характеру.

Рак

У будь-яких фінансових та любовних справах Ракам варто цього тижня застосовувати виключно раціональний підхід. Астрологи вважають, що незважаючи на гарне розташування зірок та планет, ризики та непередбачуваність можуть дорого коштувати Ракам. Щодо негативних думок, то вони швидко пройдуть і не залишать сліду в душі Раків. Потрібно навчитися відпускати погані спогади.

Лев

Нічні світила сприяють вирішенню конфліктів, що для Львова особливо добре, адже це люди, які нерідко конфліктують один з одним. Астрологи радять не йти головами, а вибирати інший шлях до досягнення цілей. Якщо раптом з’явиться деяке відчуття душевної слабкості, то не варто переживати – це совість і здоровий глузд закликають до того, щоб вчинити правильно в тій чи іншій ситуації.

Діва

Дівам варто бути послідовними та логічними у своїх вчинках та справах. Не потрібно стрибати від проекту до проекту у роботі чи бізнесі. У коханні не потрібно намагатися наздогнати двох зайців. У всьому потрібна обережність та логіка. Жадібність і обман будуть дуже дорого коштувати Дівам, але за відкритість і чесність вони отримають масу удачі від долі та зірок. Також вони зможуть досить швидко очистити карму.

Терези

Терези знають як ніхто інший, що спілкування — найкращі ліки від нудьги. Цього тижня це буде подвійно актуальним. Важливо спілкуватися з близькими та друзями, а також присвячувати більше вільного часу другій половинці. Цього тижня мислення Терезів має бути орієнтоване на допомогу оточуючим, а вже потім на допомогу собі. Як і Дівам, Терезам вдасться зробити свою карму чистіше.

Скорпіон

Для Скорпіонів на перший план вийде сфера кохання. Це той час, коли мрії можуть стати реальністю. Цілком можливо, що хтось закохається у Скорпіонів. Щодо фінансової сторони життя, то тут важливо пам’ятати — навіть найменше порушення закону може вилитися у величезні збитки. Йдеться навіть про порушення правил дорожнього руху.

Стрілець

Стрільці можуть почати відчувати на собі деякий тиск з боку оточуючих, але не варто їх докоряти. Можна просто абстрагуватися від дискусій на подібні теми, ігноруючи чужі поради та прохання. Важливо зосередитися на собі коханих та почати діяти, щоб зробити своє життя кращим. Це чудовий час для роботи, укладання угод та спроб вирішити складні дилеми.

Козеріг

Козерогів очікує вкрай продуктивний і позитивний тиждень, але є одна невелика пересторога астрологів. Воно стосується інформаційного захисту. У період з 27 листопада по 3 грудня бажано змінити паролі в соціальних мережах та пошті, особливо якщо вони занадто прості. Нічні світила допоможуть Козерогам добре відпочити у вихідні дні. Очікується перезавантаження свідомості.

Водолій

Водолії можуть зустрітися з непоступливістю та агресією з боку оточуючих. Незважаючи на відмінне становище планет, таке можливо, але Водолії зараз настільки сильні, що зможуть самі впоратися з усіма проблемами та труднощами. Щодо спілкування з людьми загалом, то треба пам’ятати — перше враження буде найправильнішим. Потрібно довіритись інтуїції.

Риби

Все, про що варто пам’ятати Рибам – це необхідність йти вперед без поспіху. Усвідомленість є головною умовою успіху у всьому. Також астрологи радять пам’ятати, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці. Погоня за халявою до добра не доведе, а ось прагнення заробити чесно може стати для Риб джерелом удачі. Життя цих людей перетвориться на краще.

You cannot copy content of this page