fbpx

Гороскоп на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

От і настає весна, на яку ми все так чекали. Астрологи розповіли, яким буде цей тиждень і як ми з вами зможемо протистояти неприємностям згідно з Знаком Зодіаку.

2 числа Меркурій максимально ослабне, перейшовши в Знак Риб. Це дуже сильно вплине практично на всі Знаки Зодіаку, крім самих Риб, але про все по порядку. Астрологи вважають, що цей тиждень буде безпосередньо пов’язаний з кармою, тому наполегливо рекомендується покращувати її за допомогою добрих вчинків. Це допоможе вам залишитися на плаву і не дати Меркурію повний карт-бланш на вплив вашою свідомістю і долею. Пам’ятайте, що будь-які проблеми можна оминути.

Овен – Овнам абсолютно точно краще не змінювати різко обстановку, не вирушати в подорожі і як можна уважніше рахувати гроші. Можливий обман з боку оточуючих, а також зниження концентрації уваги. Цілий тиждень буде складним періодом для людей цього Вогняного Знака.

Телець – У Тельців може бути багато дрібних негараздів, які з легкістю виведуть їх із рівноваги і змусять попітніти. На жаль, зараз, на тлі слабкої Венери та Меркурія, це може стати причиною великих проблем із настроєм. В спілкуванні з людьми Тільцям не завадить частка щирості. Важливо говорити правду, особливо в тих випадках, коли брехня може дуже нашкодити. Потрібно набратися сміливості, але воно того варте.

Близнюки – Астрологи радять тимчасово перестати ділитися своїми планами, ідеями та думками з оточуючими, особливо якщо йдеться не про близьких людей, а про сторонніх осіб. Експерти рекомендують Близнюкам тримати в секреті свої наміри, інакше це може стати причиною зриву найважливіших справ, на які Близнюки ставлять все, що у них зараз є.

Рак – Незважаючи на слабкість двох найважливіших планет в обличчі Венери і Меркурія, Раки все одно зможуть знайти в собі сили для того, щоб стати кращими. Люди даного Знака Зодіаку зрозуміють, що саме їм потрібно виправити для того, щоб стати успішнішим і щасливішим. Усвідомлення помилок – це добре, але ось діяти Ракам буде складніше звичайного. Прийде попутно боротися з тривогою і зневірою, які можуть дуже сильно нашкодити їх продуктивності. Важливо викинути з голови погані думки, інакше Меркурій помножить з тисячу.

Лев – Левам доведеться побачити щось важливе навколо себе, помітивши тонкощі поведінки людей і буття в цілому. Стати кращою версією себе їм буде вкрай непросто, тому краще зосередитися на спробах зробити краще за інших людей. Це невдалий час для отримання нових знань та навичок. Підготовка до іспитів провалиться з високою ймовірністю. Для найкращих результатів у навчанні доведеться стати більш стійкими. Важливо вивчити все, що необхідно, до середи включно, поки Меркурій буде сильним.

Діва – Дівам можна сміливо займатися тим, що вони довго відкладали, але робити це краще максимально обережно і вдумливо, тому що з четверга їх головний покровитель в обличчі Меркурія ослабне так сильно, що Діви відчують це навіть фізично. Їхнє ментальне та фізичне здоров’я зараз під загрозою, але якщо не тиснути на газ до упору і намагатися братися тільки за прості справи, все буде добре.

Терези – Терезам треба сказати минулому «до побачення». Цього тижня через слабку Венеру і позбавлену силу Меркурія цим людям доведеться переключитися з думок про минуле на думки про майбутнє. Важлива порада для цих людей—не варто мстити своїм ворогам. Недарма кажуть, що «помста – доля дурнів», адже це зайва трата часу і легкий спосіб погіршити карму.

Скорпіон – Незважаючи на проблеми з Венерою та с Меркурієм з 2 березня, Скорпіонам вдасться вийти переможцями із найскладніших життєвих ситуацій. Скорпіони, які вірять у добро, отримають усе найкраще від Всесвіту. Потрібно звертати пильну увагу на слова оточуючих людей. В них може бути якийсь суперечливий підтекст, тому потрібно аналізувати сказане. Астрологи радять не сперечатися і не вчити нікого життя, а просто мотати на все почуте.

Стрілець – Не виключено, що в період з 27 лютого по 5 березня Стрільці зможуть усвідомити свої минулі помилки. Їхня розторопність і вміння швидко адаптуватися до труднощів допоможуть не тільки зберегти поряд із особливою удачу, але й вийти переможцями з найскладніших ситуацій. Нині краще покладатися тільки на надійних і перевірених людей. Астрологи вважають, що це дуже важливо для стабільності.

Козоріг – Козерогам цього складного тижня належить зробити щось значущее — дати комусь дуже корисну життєву пораду або виручити близьку людину, прийшовши на допомогу в критичній ситуації. Незважаючи на слабкість Меркурія, важливо пам’ятати про силу слів. Астрологи радять не змінювати пріоритети і не ставити перед собою складних завдань. Потрібно слідувати наміченому раніше курсу.

Водолій – Астрологи настійно рекомендують представникам даного Знака якнайшвидше відокремити важливе від напускного. Настав час вирішити для себе, куди і як необхідно рухатися далі. Водолії можуть змінити своє життя на краще, але тільки якщо перестануть сподіватися на випадковості і на одну лише удачу.

Риби – Рибам на початку тижня краще постаратися позбавитися від шкідливих звичок, оскільки після 2 березня зробити це буде вкрай непросто. Більше того, ці звички з переходом Меркурія в Знак Риб можуть загостритися і принести багато проблем. Хорошим способом релаксації в цей період можна вважати романтичний відпочинок. За бажання можна віддати перевагу повній самоті. Рибам важливо пам’ятати про те, що успіх не посміхається двічі, тому будь-які надані долею можливості краще реалізовувати з першого разу.

You cannot copy content of this page