fbpx

Гороскоп на тиждень з 28 серпня по 3 вересня 2023 року для всіх знаків зодіаку

От і підійшло до кінця цього літа. Для когось воно було сприятливим, а для когось не дуже, але це не має значення, адже ми рухаємося далі. Астрологи розповіли, якими для нас можуть стати сім днів.

Перший і загальний факт для всіх нас може бути не дуже приємним. Йдеться про труднощі, які можуть нас чекати на шляху. Не варто сприймати їх як якесь прокляття.

Овен

У Овнів раптово може виникнути потреба в чужому схваленні, але це не більше ніж пастка, в яку заводить їх Меркурій і Марс. Потрібно залишатися собою і пам’ятати, що свою особисту думку про себе може бути надмірно позитивною, зате вона позбавлена негативного підтексту, що викликає переживання. Потрібно залишатися оптимістами в що би то ні стало. Ось завдання, яке потрібно вирішити Овнам.

Телець

Тельці з 28 серпня по 3 вересня необхідно запам’ятати одну просту річ: ворог ховається там, де вони його очікують побачити найменше. Це може бути найкращий друг, колега, друга половинка. Це не означає, що потрібно переставати з усіма спілкуватися і перетворюватися на параноїка, ні. Просто деякі люди самі того не бажаючи можуть давати Тельцям неправильні рекомендації та поради, не засновані ні на чому.

Близнюки

Творчість — ось головний порятунок від образ, проблем, розладів, негативу. Для Близнюків немає нічого кращого за спроби висловити свій стан і настрій через поезію, малюнки, музику. Якщо такої можливості немає, треба хоча б поговорити з дорогим серцю людиною — другом, другою половинкою, мамою, татом. Зараз не можна тримати в собі негативні емоції. Потрібно прийняти їх, пережити і обговорити.

Рак

Ракам можна спробувати зайнятися самонавчанням. Наприклад, корисно вибрати вивчення мов, читання наукової літератури, спробувати записатися на курси підвищення майстерності. Найголовніше правило, про яке важливо пам’ятати в будь-який день тижня: варто підкріплювати свої амбіції вчинками. Порожні слова типу «я доможуся», «я хочу» – це шлях назад. Якщо щось захотілося, треба це робити.

Лев

Левам потрібно йти з головою в роботу і справи подому. Результат не змусить себе чекати – всі докладені зусилля можуть принести моментальний результат. На жаль, це буде не завжди помітно, але Левам потрібно просто робити те, що вони вміють робити найкраще, не забуваючи про обов’язки і дані раніше обіцянки. Порушувати обіцянки категорично не рекомендується, бо це негативно позначиться на кармі.

Діва

Дівам можна і навіть потрібно будувати плани на майбутнє. Важливо зазирнути в майбутнє і почати про нього думати, але не з точки зору мрійника, а з точки зору розважливої і зрілої людини, яка знає, чого хоче від життя. Заповнити прогалини у знаннях може не вийти через Меркурія. Краще поки що почекати з навчанням через розсіяність і довготривалу пам’ять, що погано працює.

Терези

Терезам необхідно пам’ятати про надання психологічної підтримки своїм близьким людям. Багатьом із них знадобиться почути добрі та приємні слова. Терезам потрібно стати більш чуйними. На роботі та у справах по дому важливо остерігатися недбалості. Велика ймовірність забути про включену плиту, воду у¦ванної. Наслідки можуть бути непоправними. Просто краще перевіряти усі двічі.

Скорпіон

Скорпіонів у період з 28 серпня по 3 вересня можуть очікувати події, які їм доведеться пережити вперше. Це може бути спонтана подорож, або розрив із близькою людиною, або, навпаки, випадкова романтична зустріч. Стосовно близьких людей їм знадобиться особлива доброта і ласка, адже багатьом із родичів Скорпіонів може знадобитися їхня ніжність, уміння допомогти.

Стрілець

Стрільцям зараз не можна будувати непереборну стіну між собою та своїми близькими. Потрібно слухати їхні прохання, ділитися думкою та почуттями. Як то кажуть, один у полі не воїн. Зараз ця фраза як ніколи краще відображає те, як потрібно жити і як жити точно не варто. Робота в команді, спілкування, пошуки нових друзів і любові — все це допоможе Стрільцям стати переможцями і знайти своє щастя.

Козеріг

Козерогам потрібна максимальна фізична активність. Це дуже важливо, адже в іншому випадку вони можуть сильно сповільнитися і психологічно, втративши мотивацію, гарний настрій. Спорт — найкращий антидепресант, що доведено вченими. Можна займатися в спортзал, або просто більше гуляти. Активність допоможе позбавитися від ментальної вразливості, зневіри.

Водолій

Водоліям астрологи та експерти сайту dailyhoro. jw.org uk рекомендують протягом семи днів дотримуватися правила трьох «Т»: «праця, терпіння, тактика». Не повинно бути ніякої лінощів, ніякого поспіху і жодного хаосу в діях, інакше результат буде не таким гарним, яким може бути. Багато Водоліїв зараз у останньої риси — їм залишилося пройти зовсім трохи до того місця, в якому вони відчують себе щасливими.

Риби

Гарантом успіху на робочій ниві для Риб стане вміння швидко вчитися на власних помилках і не лінуватися, не прокрастинувати. У любові успіх їм принесе вміння бути собою. Якщо дуже хочеться змінити життя, то доведеться встати з дивана. Інакше, на жаль, ніяк. Якщо потрібна нова робота, доведеться її шукати. Якщо хочеться любити, доведеться почати дарувати кохання оточуючим.

You cannot copy content of this page