fbpx

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Починається новий тиждень, на який літо зустрінеться восени. Для багатьох такий період є трохи сумним, але не варто впадати в зневіру через догляд літа. Тиждень буде спокійним і сприятливим.

Намагайтеся слідувати простим рекомендаціям астрологів для того, щоб знайти шлях до успіху у фінансовій сфері, любові, домашніх справах, а також просто здобути щастя.

Овен

Овнам початок осені може подарувати багато неприємних думок, адже ці люди здебільшого люблять літо, тепло та сонце. Щодо проблем, то підступи ворогів не залишаться безкарними. Ті негаразди, які з’явилися в житті Овнів через їх власні проколи, можуть бути виправлені. Нічні світила дадуть цим людям можливість змінити долю.

Телець

Інтуїція Тельців загостриться, незважаючи на наявність ретроградного Урану. 3 вересня — найсприятливіший день тижня, який потрібно проявляти багато активності і займатися улюбленими справами. Також цього тижня важливо долучитися до прекрасного: частіше дивитися гарне кіно, милуватися творами мистецтва, відвідувати музеї та виставки.

Близнюки

Якщо щось не виходитиме, це говорить лише про одного — ці люди застосовують неправильний підхід. Важливо рухатись у правильному напрямку, але використовувати ті методи, які не шкодять оточуючим. Астрологи радять не переходити нікому дорогу.

Рак

Проблеми перетворяться на нові можливості, причому дуже скоро. Хтось зможе побачити позитивні зміни вже зараз, а комусь доведеться почекати. Відключити раціоналізм не можна — важливо дивитися на світ через призму об’єктивності, особливо в ті моменти, коли здається, що все летить у прірву.

Лев

Леви будуть вкрай щасливими людьми в ці сім днів. Особливо це стосується суботи та вихідних в цілому. Аспект Меркурія та Юпітера відкриє перед Левами нові двері і зробить цих людей більш щасливими, продуктивними. У суботу та неділю можна займатися домашніми справами—прибиранням, ремонтом, переїздом. Також корисно подорожуватиме і виїжджатиме за місто.

Діва

Якщо дуже хочеться добитися чогось, доведеться діяти, а не сидіти на місці і чекати біля моря погоди. Ретроградний Уран запустив потрібні механізми, тому життя представників цього Знаку поступово змінюватиметься. Важливо не залишатися в стороні, а триматися за штурвал і не боятися приймати рішення.

Терези

Ваги цього тижня буде вкрай ефективними в спілкуванні з людьми, в роботі. Настав час навчитися дивитися на все, що відбувається не через лаштунку, а зі сцени. Очікування дива і гра на інших ролях не підуть Терезам на користь. Зате на користь піде активність і рішучість. Не виключено, що представники цього Знаку зможуть розробити і просунути нові ідеї на роботі, стати більш креативними.

Скорпіон

У Скорпіонів у будні дні очікується дуже спокійний період. Також астрологи наполегливо радять частіше виходити з будинку, гуляти і відвідувати басейн. Можна також приймати частіше душ і пити більше води, щоб залучати силу своєї рідної стихії. На початку тижня у Скорпіонів може з’явитися відчуття, ніби все те, що відбувається, вже колись відбувалося раніше. Це ілюзія, тому не варто загострювати на подібних думках увагу.

Стрілець

Ключем, що відчиняє двері до успіху, стануть різні нововведення — оновлення гардеробу, приготування нових страв, перестановка меблів. Нехай і не без зусиль, але Стрільці зможуть знайти ключ до розуміння всього, що відбувається. Що найголовніше — вони зможуть вийти на новий рівень розвитку. Їм по силах стати успішніше і перемогти негативні думки про завершення літа і спочатку сірої осені.

Козеріг

Будь-які приємні чи неприємні зміни в житті стануть ознакою чогось важливого. Не виключено, що саме цього тижня Козероги зможуть розпочати свій шлях до нового життя. Своєрідність цих людей може зіграти з ними поганий жарт. Важливо бути гнучкішими і готовими йти на компроміс заради збереження відносин і дружби.

Водолій

Для того, щоб не втратити удачу і гарний настрій, астрологи радять набратися сміливості, щоб викинути білий прапор у війні з іншими людьми. Будь-які чвари та конфлікти будуть вкрай виснажливими в енергетичному плані. Нічні світила нині не сприяють підвищенню витривалості, тому витрачати сили марно буде недозволеною розкішшю для людей цього Знака.

Риби

У спробах стати щасливішими всі засоби хороші, тому не варто боятися просити про допомогу своїх близьких і друзів, звертатися за порадою до мудрих людей. У кінці серпня і початку вересня перемагати будуть ті Риби, які не соромляться визнати свою неспроможність. Важливо бути чесними по відношенню до себе. Це показник сильної особистості, що формує повагу оточуючих.

You cannot copy content of this page