fbpx

Гороскоп на тиждень з 29 січня до 4 лютого 2024 року для кожного знака зодіаку

Січень був недовгим, бо це один із найсприятливіших місяців 2024 року. Астрологи розповіли про те, як він закінчиться і як розпочнеться останній місяць зими.

Гороскоп на тиждень з 29 січня до 4 лютого 2024 року

Згідно з первинним аналізом, цей тиждень має стати дуже сприятливим і неймовірно стабільним, оскільки ні поганих, ні хороших великих астрологічних подій не очікується. Продовжуйте займатися улюбленими справами та виконувати свої обов’язки. Експерти вважають, що в цей час багатьом з нас почнуть набагато частіше снитися пророчі сни, оскільки буде загострено шосте почуття та зміцниться канал зв’язку з центром світобудови.

Овен

Овнам зараз як ніколи потрібна самовпевненість. Це буде особливий тиждень. У них з’явиться шанс не просто зробити крок далеко вперед, а зробити стрибок. Це дуже позитивні дні, коли багатьом Овнам вдасться відчути наближення чогось дуже хорошого.

Це буде смуга успіхів, нових знайомств, позитивних подій. У всіх сферах життя їх наздожене наснагу, бажання йти вперед. Такий момент не можна упускати.

Телець

У ці сім днів навіть самі замкнуті та сором’язливі Тельці зможуть зробити крок назустріч іншій людині, щоб знайти своє кохання, зміцнити дружбу. Події будуть стрімко розвиватися, тому людям даного Знаку чекає не найпростіший тиждень, але один із найпродуктивніших за останні пару місяців і за всю зиму в цілому. Потрібно набратися сміливості, щоб робити те, що може дати величезні дивіденди.

Близнюки

Близнюкам потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі, або займатися спортом. Цим людям необхідно тримати дистанцію по відношенню до неприємних особистостей та дратівливих справ, приділяючи деякий час розвагам та коханому хобі.

Настав час роботи, час праці, а й час ефективного відпочинку. Не варто упускати можливості досягти успіху в бізнесі або в справах, навіть у справах домашніх.

Рак

Зазвичай з першої спроби досягати результату всім людям буває складно, але у Раків цього тижня буде багато шансів досягти успіху в чомусь новому, побачивши миттєвий успіх. Розраховувати на подібний розклад у всьому не варто, але Раків Всесвіт зараз виразно ставить трохи вище за інших людей у цьому плані. Не варто заздрити Ракам, бо великі спонтанні успіхи можуть залучити заздрісників та ворогів.

Лев

Левам астрологи рекомендують звертати частіше увагу на дрібниці, важливі непомітні деталі. Саме в них буде прихований особливий зміст, який Левам дано зрозуміти та проаналізувати.

Питання, на що краще направити енергію, досить легко відповіді. Астрологи вважають, що цей тиждень ідеально підходить як для кохання, так і для фінансової активності, роботи, мандрівок, занять спортом.

Діва

Дівам часом вкрай складно визначити причину своїх невдач і проблем, але цього тижня вони, зрештою, зрозуміють, що зробили не так у минулому, чому оступилися і викликали проблеми. Це буде час осяянь і час ефективного самоаналізу, але краще не йти в нього з головою, щоб залишився час на приємні спогади та приємні справи. Оптимізм — найкраща зброя у боротьбі за успіх.

Терези

Астрологічні прогнози пророкують Терезам чудовий тиждень для перетворення житла, але можна також буде присвятити час своєму здоров’ю, коханим людям, дітям, батькам. Бажання відгородитися від близьких ні до чого доброго не приведе, а от товариськість, навпаки, стане для Терезів золотою жилою. У період з 29 січня по 4 лютого велика ймовірність зустріти важливих людей, які допоможуть Терезам стати краще.

Скорпіон

Цей тиждень допоможе Скорпіонам у нових починаннях. Цей час стане відправною точкою у нове, яскраве та благополучне майбутнє – таке, яким його бачать Самі Скорпіони.

Мрії стануть дійсністю, але може й не зараз, хоча перші зачатки нових перемог та фундамент успіху будуть закладені саме на стику січня та лютого. Також зараз Скорпіони зможуть знайти зиск у тому, що на перший погляд направлено їм на шкоду.

Стрілець

Стрільцям астрологи рекомендують прислухатися та придивлятися до всього, що відбувається довкола. Це дуже важливо, оскільки щастя буде приховано у дрібницях.

Експерти радять людям цього Знаку не ставити себе в жорсткі рамки, обмежуючись одним видом дозвілля, одним напрямком розвитку бізнесу та робочого процесу. Зірки допоможуть Стрільцям зорієнтуватися та направити життєві обставини у потрібний їм бік.

Козеріг

Козерогам можна спробувати зайнятися самоаналізом, але чого робити не можна. То це шукати винних у своїх проколах. Це може сильно нашкодити людям даного Зодіаку.

Як вплив планет реалізується цього тижня, сказати складно, але Козерога на хвилі успіху, тому не можна розслаблятися і зупинятися на досягнутому. Цей тиждень — пік успіху, хоча наступний теж може бути не гіршим. Не потрібно відкладати потім те, що можна зробити зараз.

Водолій

Водоліям потрібно робити те, що допомагає згладжувати внутрішні переживання — говорити про свої проблеми з близькими та загалом зміцнювати свою психіку, свідомість, волю.

Найнебезпечніше почуття цього тижня – заздрість. Якщо у когось є щось дорожче, на роботі успіхів більше, більше грошей та визнання, це не привід бажати іншій людині зла. Потрібно спробувати чогось навчитися в нього. Це дасть свої плоди, причому майже миттєво.

Риби

Перше, про що варто пам’ятати Рибам, — це те, що не варто змушувати себе постійно працювати з-під палиці. Якщо не хочеться трудитися, то треба відпочити. Якщо хочеться кохання, значить час знайомитися з кимось і виявляти ініціативу.

Якщо хочеться стати ближчою з другою половинкою та родичами, потрібно присвячувати їм більше часу. Усі мрії реалізовані, але Рибам не можна чекати біля моря погоди.

You cannot copy content of this page