fbpx

Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Наближається початок літа. Цього тижня весна завершиться, і перед нами постане червень — довгоочікуване літо, нарешті, почнеться. Це дуже сприятливий час, в який важливо дотримуватися простих порад астрологів. Щоб залучити до свого життя більше щастя.

Цього тижня здійснити задумане буде набагато простіше. Для цього потрібно слідувати за мрією і бути впевненими у своїх бажаннях. Настрій нічних світил дуже хороший, і жодних глобальних змін нас цього тижня чекати не буде. Це означає, що час буде спокійний, сприятливий і передбачуваний. Єдиний небезпечний день – неділя, оскільки в цей день відбудеться з’єднання Меркурія і Урану.

Овен

Цього сприятливого тижня їм, швидше за все, буде потрібна ця властивість характеру повною мірою, оскільки вони можуть зустріти на шляху нових конкурентів і ворогів. Їхнє життя зміниться на кращу сторону, а це може спровокувати появу заздрості у оточуючих. Звертати на це увагу потрібно, але зациклюватися не варто. У любові і в справах людям даного Знака потрібно трохи більше рішучості. Без неї нічого нового не відбудеться, тому що нічні світила вступлять у стан активної допомоги лише в тому випадку, якщо Овни перестануть чекати біля моря погоди.

Телець

Цього тижня представникам даного Знака знадобиться дуже багато впевненості та амбіцій, але гра точно коштує свічок. Якщо хочеться чогось досягти, доведеться діяти. Єдине важливе попередження і рада астрологів — не варто братися за все відразу. Краще виконувати роботу поетапно, без поспіху. Не виключено, що невдачі Тельців, які траплялися з ними в минулому, обернуться тріумфом у теперішньому. Швидше за все, проблеми, пережиті раніше, вкажуть їм вірний шлях до мрії.

Близнюки

«Не бійся зволікати, бійся зупинитися»,— ось найголовніший девіз Близнюків на цей тиждень. Можливо, доведеться трохи пригальмувати свої справи, особливо якщо на горизонті видніються проблеми. Це допоможе перевести дух і зібратися з думками. Більше того, поспіх зараз просто не потрібний, оскільки енергія планет і зірок розмірена, спокійна. Вона сприяє умиротворенню. Меркурій і Венера все ще продовжують Близнюкам, тому вони продовжать отримувати потужний позитивний імпульс у всіх справах.

Рак

Приховані енергетичні резерви Раків активізуються, тому у них буде більше посидючості, терпіння, сил. Любов до життя не вичерпається навіть за наявності чорної смуги. Ракам потрібно залишатися весь цей час у повній бойовій готовності. Йдеться не тільки про роботу, але і про кохання — в період з 29 травня по 4 червня Раки зможуть знайти другу половинку. Це сприятливий період зміни обстановки, формування нового стилю. Ракам можна міняти свою зовнішність. Це зміцнить їхню любов до себе.

Лев

Львів чекає багато приємних подій цього тижня, але є одне «але». Йдеться про людей, яким вони не подобаються або які їм заздрять. Оборонна позиція потрібна, але найкраща битва — те, якої не було. Бажано навчитися домовлятися з ворогами і недоброзичливцями. Леви вкрай щасливі зараз, тому їм не можна спускати час на марні чвари і нерви.

Діва

Дівам потрібно зміцнювати своє здоров’я і біополі. Астрологи вважають, що настає найкращий час для корекції харчування, початку дієт, початку циклу фізичних вправ. Мова не просто про тому, щоб «підкачатися до літа», а про те, що змінити свої звички на фундаментальному рівні. Один з кращих способів тримати організм в тонусі – пити чисту воду замість кави і чаю. Ще Дів можуть чекати приємні і дуже важливі, але не завжди помітні зміни в сфері роботи і в домашніх справах.

Терези

Астрологи радять пам’ятати про свої найголовніші обов’язки, а також не боятися займатися вимушеним шопінгом. Це чудовий час для того, щоб витратити день на те, що допоможе Терезам створити навколо себе комфорт, а також покращить їхній настрій. Експерти вважають, що цього тижня Терези без особливих зусиль зможуть втілити в життя свої давні плани.

Скорпіон

Успіхів багато, так само як і творчої енергії нічних світил, тому важливо скористатися цим усім за максимумом. У пріоритеті те, що зробить Скорпіонів щасливими. Мова може йти про улюблене хобі, зустрічі з людьми, спілкування. Цей тиждень можна описати однією фразою: «Хочеш зробити все добре — зроби це сам». Цю фразу Скорпіони можуть розцінювати як дуже важливу пораду. Чекати, що хтось прийде і вирішить усі їхні проблеми, точно не варто. Самостійність — запорука успіху.

Стрілець

Стрільцям зірки та планети подарують багато позитиву. Їхнє життя зміниться на кращий бік, бо навіть на найнеприємніші речі вони зможуть подивитися з позитивного кута. Найголовніше правило даного періоду – не варто змінювати плани в останню секунду. Стрільцям не можна забувати про почуття обов’язку, оскільки халатне ставлення до своїх обов’язків може призвести до того, що вони розгублять всю свою гарну репутацію.

Козеріг

Козерогів не можна назвати людьми з тонкою душевною організацією, але цього тижня вони можуть відчути легкий укол меланхолії за минулим. Це гарний знак, який говорить про те, що вони вийшли на новий рівень розвитку і рухаються далі. Настав час перевернути чергову сторінку свого життя. Козерогам потрібно налаштуватися на зміни, адже інакше все добре залишиться за бортом.

Водолій

У спілкуванні з неприємними людьми Водоліям краще пам’ятати про конструктивний діалог. Сварки та конфлікти — це зайве. Астрологи відзначають, що успіх чекає на всіх, хто прагне змін. Водолії за своєю природою завжди прагнуть до всього нового, тому їм необхідно не дати байдужості взяти над собою верх. Також корисним стане вміння мріяти.

Риби

Для Риб дуже важливо почати дотримуватися правила трьох “С”, яке розшифровується як “станьте самими собою”. Не треба підлаштовуватися під події, адже вони самі підлаштовуються під Риб. Настає час змін, які можуть відбуватися без відома представників цього Знаку. Не виключено, що хтось із оточуючих захоче скористатися добротою Риб у своїх інтересах. Надати підтримку близькому чи другу можна, але потрібно навчитися говорити «ні» маніпуляторам і просто токсичним людям.

You cannot copy content of this page