fbpx

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається перший повноцінний тиждень квітня. Астрологи та експерти в області біоенергетики приготували для кожного із Знаків Зодіаку корисні поради про тому, як слід поводитися в цей час для того, щоб залишитися на плаву і успішити в чомусь важливому.

Залишилося трохи менше трьох тижнів до початку ретро-руху Меркурія, тому якщо у вас є незавершені справи і проблеми, настав час зайнятися їх рішенням. Вкладайте свій час і гроші в те, що дійсно буде для вас корисним. Намагайтеся розставити пріоритети правильно.

Овен

Найнебезпечнішим днем тижня для всіх Знаків і Овнів особливо стане 6 квітня. Це буде дисгармонійний Повний місяць, який призведе до хаосу. Те саме актуально і для будь-якого іншого дня. Енергетика небесних покровителів в цілому досить непогана, незважаючи навіть на слабкий Марс. В цілому цей тиждень для Овнів виявиться досить приємним і продуктивним. Проблеми виникнуть лише у лінивих чи надмірно авантюрних людей даного Знака.

Телець

Всім Тельцям, які хочуть досягти успіху зараз і в найближчому майбутньому, астрологи радять уникати таких пороків як ледарство, нерішучість, лінь, страх і гнів. Все це дуже сильно сповільнить розвиток і може стати причиною появи негараздів різного штибу. Якщо вдасться досягти якихось важливих цілей, краще не зупинятися на досягнутому, а постаратися захистити свої активні від ворогів або форс-мажорних обставин.

Близнюки

У Близнюків все буде добре, але може різко знизитися мотивація і прірва енергетика. Близнюкам варто сфокусувати свою увагу на найважливіших домашніх справах. Крім роботи буде чимало справ, в яких, можливо, доведеться допомогти близьким. У спілкуванні потрібно зберігати оптимізм і доброту. Будь-яке необережне зауваження може викликати хворобливу реакцію зі сторони близьких або друзів. Якщо є якісь претензії, краще висловити їх максимально обережно.

Рак

Ракам в період з 3 по 9 квітня варто в першу чергу навчитися поважати навіть тих людей, які їм не подобаються. Це дуже корисна навичка, завдяки якій кількість сварок і конфліктів зменшиться в рази або зовсім зведеться до нуля. Це прекрасний час для подорожей і зміни обстановки, турботи про здоров’я. У справах і роботі потрібно підтримувати свій традиціоналізм. Ризики та авантюри до добра не доведуть, так само як і нові методи вирішення негараздів. Не потрібно винаходити заново колесо, щоб стати переможцями. Потрібно користуватися методами, що добре зарекомендували себе.

Лев

Левам для досягнення щастя і успіху потрібно більше енергії і міцне здоров’я. Астрологи радять також бути уважними до дрібниць, адже завжди є ризик упустити щось важливе, а зараз це може бути дуже критично. Не виключено, що багато Левів почнуть почуватися у власному домі так, ніби вони розвідники в тилу ворога. Це може бути пов’язано з тим, що Марс у несприятливому положенні спровокує сварки і скандали на рівному місці. Якщо не підвищувати голос і бути поступливими, все залишиться на своїх місцях.

Діва

Дівам для того, щоб стати успішнішими в ці сім днів, варто скоріше прийти до гармонії з самими собою. Без цього вони не зможуть прийти до гармонії з оточуючими, а це вкрай важливо. Проблема цих семи днів полягає в тому, що люди, яких Діви приймають за друзів, можуть показати себе з протилежного боку. У цьому полягає і плюс цього періоду, оскільки завжди краще дізнатися про негативні сторони друзів і знайомих заздалегідь. Якщо хтось надійде погано, не потрібно ображатися на цю людину. Не варто тягнути різний мотлох у свою душу в такий сприятливий час. Краще йти вперед з посмішкою.

Терези

У Терезів з 3 по 9 квітня можуть виникнути дуже відчутні неполадки в плані мотивації. Можливо, захочеться змінити обстановку і перестати працювати над тим, над чим доводилося працювати останні тижні або навіть місяці. Терезам потрібно бути готовими до подібних проблем, оскільки вони можуть настати раптово. Не потрібно говорити собі «такого зі мною точно не станеться», адже ніхто не застрахований від проблем з ентузіазмом і мотивацією в період слабкого Марса.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня з високою ймовірністю захочеться позбутися неприємностей, які переслідують їх уже довгий час. Також Скорпіонам варто частіше звертатися за допомогою до близьких і друзів, особливо якщо не вистачатиме сил і часу на якісь справи. У стосунках з ворогами варто змінити гнів на милість. Якщо не хочеться зіпсувати собі карму, краще відмовитися від помсти. Можливо, цей і наступний тиждень буде найкращим часом для того. щоб закопати сокиру війни.

Козеріг

Для Козерогів цей тиждень буде дуже сприятливим, продуктивним і важливим, але разом з тим він може бути і дуже енерговитратним, стресовим. Ці навички стануть у нагоді людям даного Знаку в період з 3 по 9 квітня. Астрологи вважають, що навіть незначні на перший погляд дрібниці притягнуті засобою лавину змін. Виходить, що в ці сім днів зовсім не обов’язково лізти зі шкіри, щоб щось змінити в своєму житті. Достатньо зробити лише перший крок назустріч змінам. Решта відбудеться сама по собі.

Водолій

Водоліям експерти радять не забути про те, що зараз від любові до ненависті один крок. Це стосується не тільки відносин, але й улюбленого заняття. Дуже важливо не перегоріти, займаючись чимось приємним душі. Відпочивати в рідних стінах із позитивною енергетикою буде набагато приємніше. Експерти рекомендують Водоліям якомога рідше перебувати у ворожому середовищі серед неприємних людей.

Риби

Риб цього тижня вийде з більшою ймовірністю перемогти свої пороки і слабкості. У цьому їм можуть надати допомогу близькі люди словами чи якимись діями. Можна вирушати в далеку дорогу, займатися пошуками якихось нових захоплень. Важливо пам’ятати, що це не керівництво до дії, а лише набір опцій. Тільки самі Риби можуть робити вибір, причому робити його краще інтуїтивно. Шосте почуття не обдурить представників цього Знака. Головніше зараз — не йти ва-банк, витрачаючи весь свій час, сили та енергію на щось одне.

You cannot copy content of this page