fbpx

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Час тече невблаганно. Вже почався другий місяць літа, а ¦ми і очима моргнути не встигли. Астрологи відстежують становище планет, тому змогли дати дуже корисний прогноз на майбутні сім днів, щоб ми прожили їх з максимальною користю для себе і своєї сім’ї.

Головна проблема поточного періоду – негативна енергія Меркурія в Раку. Астрологи настійно рекомендують не вирушати в далеку дорогу, якщо на це немає жодних важливих причин. З їхньою допомогою ваша особиста або ділова поїздка з набагато меншою ймовірністю перетвориться на невдалу і небезпечну. В цілому в цей період краще бути трішки обережніше, але найнебезпечніший день – понеділок. 3 числа очікується небезпечний Повний місяць.

Овен

Будинок має бути привабливим, бути позбавлений енергетики, що відторгає. Нині це важливо для Овнів як ніколи. У спілкуванні з людьми Овнам варто уникати грубості. Навіть невелика частка роздратування і негативу можуть стати причиною проблем у відносинах з ким завгодно з друзями, другою половинкою, родичами, колегами. Потрібно йти дорогою добра і творення.

Телець

Тельцям для щастя потрібні незворушність, холоднокровність, душевний спокій. Вони вміють тримати себе в руках, тому астрологи наполегливо радять скористатися цією навичкою повною мірою. Експерти вважають, що в період з 3 по 9 липня Тільцям корисно буде повернутися до ідей, які надихали їх раніше. У цьому немає нічого поганого і соромного. Можливо, що минуле дасть про себе знати в позитивному ключі. Багато людей, з якими Тільці колись спілкувалися, зможуть допомогти їм налаштуватися на потрібну хвилю.

Близнюки

Близнюкам потрібно культивувати в собі виключно позитивні звички, поки їхній головний протагоніст в обличчі Меркурія дуже негативний. Також дуже важливо позбутися від ревнощів, жадібності та смутку. Це будуть три найголовніші «вершники апокаліпсису», яких варто тримати від себе подалі, якщо хочеться жити нормально і без потрясінь. У справах і роботі Близнюкам не варто йти на хитрість заради наживи. Обман не принесе нічого крім нових негараздів, причому досить небезпечних і важкопереборних.

Рак

Раки дуже люблять наполегливо ускладнювати собі життя, надумуючи щось, включаючи непотрібну уяву. Дуже важлива порада для всіх представників даного Знака Зодіаку: з 3 по 9 липня потрібно покладатися на факти, а не на думки. Це вкрай важливо, оскільки багато речей будуть не зовсім тим, чим здадуться на перший погляд. Гарні люди можуть виявитися ворогами, а вороги — друзями та доброзичливими особистостями. Не потрібно поспішати з висновками.

Лев

Левів цього тижня може накрити слабкістю, але не фізичною, а емоційною та психологічною. Ці люди ризикують втратити впевненість у собі, але це можна виправити. Також астрологи наполегливо радять доводити будь-які справи до логічного завершення, не залишаючи нічого на потім. В іншому випадку Леви можуть нажити собі нові неприємності. Ще зараз їм точно не варто сприймати все дуже близько до серця. Леви ненавидять критику, але з 3 по 9 число потрібно сприймати її здорово.

Діва

Дівам абсолютно точно не можна втручатися в життя оточуючих. В іншому випадку їх можуть зустріти негативом, образами. Не варто говорити близьким людям, що і як робити, а також давати непрохані поради. Це загрожує не тільки сварками, але і тотальним руйнуванням довіри, любові, дружби. Цей тиждень буде дуже складним, але при цьому ідеально підійде для очищення карми.

Терези

Терезам варто перестати лаяти себе за помилки минулого і за недоліки, які можуть мати місце зараз. Нічні світила дають зелене світло, щоб почати шукати нові захоплення. Можна спробувати промацати ґрунт у якомусь важливому напрямку, але робити серйозних кроків поки що точно не варто. Терези будуть повні фізичних сил, але відновлюватися вони будуть вкрай повільно, тому краще не витрачати всю свою енергію в перші дні тижня, залишивши трохи енергії на вихідні.

Скорпіон

Скорпіонам в період з 3 по 9 липня важливо стежити в першу чергу за своїм здоров’ям. Це гостра необхідність, оскільки з високою ймовірністю поганий настрій планет може позначитися на їхньому самопочутті. Найжахливіша помилка цього періоду із всіх можливих — це переоцінка своїх можливостей. Скорпіонам потрібно бути реалістами і перестати сподіватися на випадок. Так, вони сильні, але зараз краще навчитися приймати чужу допомогу і в цілому бути обережнішими в моменти прийняття рішень.

Стрілець

Щоб уникнути розчарування в людях і в житті в цілому, краще не сподіватися на те, що все пройде як по маслу. Потрібно готуватися до найгіршого сценарію, розробляючи заздалегідь план «Б» для кожної справи. Так Стрільцям буде легше приймати на себе удари долі. Їхнє життя не зміниться кардинально, але таким чином вони збережуть те, що було досягнуто раніше.

Козеріг

Козерогам варто пам’ятати про те, що зараз вміло розставляти мережі будуть їхні вороги та недоброзичливці. У зв’язку з цим астрологи рекомендують стежити за реакцією оточуючих на свої дії. Також потрібно якомога рідше виявляти негатив по відношенню до оточуючих, тому що серед них може виявитися чимало негативно налаштованих людей, яким захочеться виплеснути на когось всю свою злість. Навіть у таких несприятливих умовах Козероги зможуть змінити своє життя на краще.

Водолій

Цього тижня треба пам’ятати про такі риси, щоб показувати людям лише такі сторони своєї душі. Це дозволить Водоліям зберегти і примножити свій авторитет на роботі, вдома, в компанії друзів. Астрологи зазначають, що цього тижня Водолії можуть бачити багато, але не помічати головного. Потрібно бути трохи уважнішими, тому що зараз представникам даного Знака дуже знадобиться вміння читати між рядками. Далеко не все буде однозначним і зрозумілим. Багато чого доведеться вивчати і скрупульозно аналізувати.

Риби

Цього тижня потрібно взяти себе в руки, позбавившись такого відношення. В іншому випадку нерви і поганий настрій дуже негативно позначаться на успіху. Потрібно уважно стежити за реакцією людей на будь-які дії. Багато хто з друзів або знайомих скажуть Рибам відкрито і чесно про те, що конкретно їм не подобається. Не потрібно приймати це за спробу образити. Чесність зараз важливо сприймати як вияв поваги.

You cannot copy content of this page