fbpx

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 липня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

У понеділок змагання з раптовими конкурентами може поглинути усі ваші думки, постарайтеся вчасно зупинитись, тоді у вас з’являться шанси на успіх. У середу не рекомендується займатися справами, які потребують великої відповідальності. У четвер не шкодуйте сил та часу, щоб гідно підготуватися до відпустки та заздалегідь продумати маршрут поїздки.

Телець

Цього тижня на вас можуть чекати цікаві зустрічі та знайомства, причому це може надати істотну допомогу в просуванні по службі. У вівторок постарайтеся не вступати у конфлікти на роботі, не попадатися на очі начальству. У п’ятницю небажано залишатися на самоті. Дружнє спілкування піде вам на користь і позбавить поганих думок.

Близнюки

Без особливих сумнівів втілюйте у життя ваші плани та мрії. Саме зараз вони можуть здійснитися. Ситуація може сприяти прийняттю серйозних та відповідальних рішень у особистому житті. Постарайтеся бути уважнішими та ніжнішими з близькими. Все, що ви віддасте, повернеться до вас і принесе радість.

Рак

Кар’єрні устремління краще поки поставити на паузу, не намагайтеся штурмувати рубежі, це навряд чи увінчається успіхом. Цей тиждень краще присвятити відпочинку або зайнятися улюбленою справою. У середині тижня ви відчуєте, що можете впоратися практично з усіма справами та завданнями, не докладаючи до цього особливих зусиль. У неділю прислухайтеся до дружньої поради, вона буде дуже своєчасною.

Лев

Початок тижня не обіцяє особливого успіху, бажано знизити темпи ділової активності. Зате ви зможете взяти реванш у наступні дні, коли перед натиском вашої енергії будуть безсилі всі обмеження та перешкоди. У четвер дуже сприятливі контакти з родичами, особливо особисті, не телефонні, виділіть час для спілкування. У п’ятницю не варто боятись змін, хоча розраховувати доведеться лише на власні сили.

Діва

Зараз підвищено ймовірність успіху в кар’єрі та особистому житті. Але не варто поспішати та обирати девіз “все чи нічого”. Спершу необхідно довести свої права реальною справою. Не забудьте підтримати ідеї начальства і не скупіться на корисні поради товаришам по службі. І пам’ятайте: не варто базікати і хвалитися, краще скромність і небагатослівність.

Терези

Не робіть різких рухів, рухайтеся вперед у тому ритмі, який вам найбільш комфортний. Не варто надто замислюватися над тактикою, всі рішення прийдуть до вас під час справи. Не сприймайте все надто серйозно, допустіть якийсь елемент гри, іронії, гумору, це додасть вам більше захоплення та розкриє ваші творчі можливості. У вихідні відпочиньте на природі.

Скорпіон

Цього тижня можуть вирішитись багато проблем і з’являться нові можливості для отримання прибутку та кар’єрного зростання. Ви можете розраховувати на взаєморозуміння в спілкуванні з людьми, що вас оточують, а також на власну підвищену інтелектуальну активність і ділову хватку. У вівторок дайте вихід емоціям, але не дозволяйте бажанням здобути гору над вами. Починаючи з четверга, можливі подорожі чи зміна звичної ситуації. У суботу не виключено приємних сюрпризів.

Стрілець

Спробуйте зосередитись на поточній роботі. Саме від цього залежатиме ваша успішність найближчими днями. Навіть якщо вам не надто подобається нинішнє місце роботи (наприклад, не вистачає простору для самостійної діяльності), не поспішайте шукати нову сферу застосування своїх трудових ресурсів. Начальство може значно підвищити зарплату.

Козеріг

Цього тижня, дотримуючись стратегії співробітництва у всіх, хто тільки може бути вам корисним, ви досягнете успіху. Ви зустрічатиметеся з потрібними людьми і дізнаватимете багато цікавого та корисного для себе. Без особливих труднощів справляючись з проблемами оточуючих, не забувайте про вирішення своїх завдань. Бажано зайнятися коригуванням деяких рис вашого характеру, серед тих, що заважають вам жити.

Водолій

Завдяки старим зв’язкам у вас з’явиться непоганий шанс реалізувати свої плани. Постарайтеся не прогаяти успіх. Займіться духовним розвитком та самоосвітою. У середу будьте обережні під час зустрічей та переговорів. Остерігайтеся хитрощів і обману. У п’ятницю ви блищатимете дотепністю та красномовством. У вихідні намагайтеся не братися за справи, які потребують великих зусиль.

Риби

Цього тижня може додатись паперової роботи. Буде чимало зустрічей, спілкування, телефонних дзвінків. Ви зможете стати посередником у важливій справі. Намагайтеся не приймати необдуманих рішень, прислухайтеся до голосу інтуїції. Цими днями робота забере у вас чимало сил.

You cannot copy content of this page